m Donna Musica speelt en vertelt Peter en de Moldau Heiloo contact 11 HEILOO Bezwaar maken GEMEENTE Openingstijden Mededelingen Bouwen en wonen Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op I© nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST 21 AUGUSTUS 2019 r m GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whatsapp 06 821 735 46 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Twee leden voor de Heilooër Monumentencommissie (HMC) gezocht! De HMC is een adviescommissie aan het college van Burgemeester en Wethouders, die gevraagd en onge vraagd adviseert over allerlei zaken met betrekking tot rijks- en gemeente lijke monumenten en andere cultuur historisch waardevolle gebouwen in de gemeente. Daarnaast adviseert deze commissie het college ook over cul tuurhistorisch waardevol landschap en archeologie. Op dit moment is er in de HMC behoefte aan: a. een restauratie-architect met erva ring van het restaureren van histori sche bouwwerken. b. Een architect of bouwkundige met kennis van Heiloo. Beide functies zijn van belang omdat de HMC monumenteigenaren in een vroeg stadium van het proces bege leidt om tot een restauratie te komen. Van de sollicitanten verwachten wij een bouwkundige achtergrond met een specialiteit en ervaring op het gebied van monumenten, architectuur of restauratie. Graag ontvangen wij uw reactie vóór 9 september 2019. U kunt deze richten aan de secretaris van de HMC mw. A. van Breugel. Postbus 1, 1850 AA Heiloo of via email: anitavanbreugel@debuch.nl. Telefoon 088-909 7349. Hoe ervaart u de veiligheid en leef baarheid in uw buurt? Afgelopen week hebben 752 inwoners van Heiloo een brief van l&O Research in de bus gekregen met het verzoek om de vragenlijst van de veiligheids monitor in te vullen. Dit is een onder zoek naar criminaliteit, onveiligheid, buurtproblemen en het optreden van gemeente en politie in de gemeente Heiloo. Door uw mening te geven, kunt u bijdragen aan de leefbaarheid en vei ligheid in uw buurt. Inwoners zijn wil lekeurig geselecteerd om mee te doen aan het onderzoek. Beleid De gemeente gebruikt de uitkomsten van dit onderzoek bij het vormgeven en evalueren van haar veiligheidsbe leid. Voor de betrouwbaarheid van het onderzoek is het van belang dat zoveel mogelijk burgers die benaderd worden, meedoen aan het onderzoek. Resultaten Dit onderzoek wordt op gemeentelijk en op landelijk niveau uitgevoerd. Het gemeentelijk onderzoek begint in augustus. Deelname aan het onder zoek kan via internet of schriftelijk. In de loop der jaren is het onderzoek al in meer dan 300 Nederlandse gemeenten uitgevoerd. De resultaten worden in maart 2020 verwacht. Op zoek naar werk? Pak je kans! Kom naar de banenmarkt 1 oktober in het AFAS Stadion Alkmaar Op dinsdag 1 oktober organiseert het WerkgeversServicepunt Noord-Holland Noord (WSP-NHN) een grote banen markt in het AFAS-Stadion in Alkmaar (in het gedeelte wat WEL toegankelijk isj.Alle werkzoekenden die op zoek zijn naar een (andere) baan, zijn van harte welkom. Met als motto Nieuwe kansen op werk' zijn ruim 60 werkgevers aan wezig op de markt met leuke banen. Ook is er informatie over omscholings trajecten of werken in het buitenland. Als een besluit rechtstreeks gevol gen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u uw naam, adres en handtekening, datum, omschrijving van het besluit en reden waarom u het niet eens bent met het besluit. Het bezwaar schrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeid in de tekst over het besluit. U kunt de besluiten vinden op officielebe- kendmakingen.nl/gemeenteblad Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedei send belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen Termijen 33; vergroten garage (WAB01901349); Trompenburg 45; plaatsen dakkapel (voor) (WAB01901356); Oosterzijweg 96 o; aanleggen uit weg (WAB01901360); Runxputteweg 24; wijzigen gebruik bedrijfswoning naar burgerwoning (WAB01901367); Westerweg 205; plaatsen scooter safe (voortuin) (WABO1901372). Verleende vergunningen Heerenweg 222; veranderen en ver groten woning (WAB01900983). Bezwaar U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie daarvoor de tekst 'Bezwaar maken'. Omgevingsvergunning brandveilig gebruik Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn de volgende omge vingsvergunningen te verlenen: Holleweg 149a, zaaknummer WAB01900907; het brandveilig gebruiken van kinderdagverblijf Teddybeer Ter inzage De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van donderdag 22 augustus 2019 gedurende zes weken ter inzage. Indienen van zienswijzen Tijdens de periode van ter inzage leg ging kan een ieder, bij voorkeur schrif telijk, zienswijzen inbrengen. Deze zienswijzen moeten worden gericht aan het college van Heiloo. Wij wijzen u erop dat alleen beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als de indiener ook een zienswijze heeft ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en hij belang hebbende is. Verleende Dhw-vergunning Pastoor van Muijenweg 12; Drank en Horecavergunning model B (HORECA180053). Bezwaar Binnen zes weken na datum van verzending van het besluit, kunnen belanghebbenden een bezwaar schrift indienen bij het college van Heiloo. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Horeca- vergunningverlener via horeca@ debuch.nl HEILOO - Strijkduo Donna Musica, bestaande uit pianist Hendrik- Jan Bosma en ver telster Carien van Opstal uit Heiloo, staat dit jaar met een bijzondere familievoorstelling op het festival 'Willibrordus draait door' in Heiloo. Peter en de Moldau is een con certvertelling voor jong en oud dat om twee beroemde muziek stukken draait: Peter en de Wolf van Prokofjev en de Moldau van Smetana. Naast het bestaande ver haal van Peter en de Wolf bedacht Carien van Opstal een verhaal bij de Moldau, gebaseerd op een oude volksvertelling. De muziek is bewerkt voor piano, viool, cello en verteller. Een spannende en speelse manier om kinderen te laten kennis maken met klassieke muziek, maar ook volwassenen zullen er veel ple zier aan beleven. De gratis toegankelijke voor stelling is te zien en te beleven op het Willibrordusfestival in de Binnentuin. Voor tijden kijk op www.donnamusica.nl of www.willibrordusdraaitdoor.nl. De voorstelling van Donna Musica is een spannende en speelse manier om kennis te maken met klassieke muziek. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 11