'Easyslim.nu werlct!' Winterseizoen bij Tenniscentrum de Dors Winst voor zusjes De Witte Gert Tuyn en Ton Boerhof winnaars Piet Glas Vennewatertoernooi Livemuziek in het Slotkwartier Sluitingsviermg Adelbertuskerk te Egmond-Binnen Behandelingen verwijderen vet en trainen spieren IVN-wandeling op de Westert en de Bleek LIMMEN - Dat afslanken ook anders kan, bewijst Easyslim. nu. Al meer dan vijftig vestigin gen door heel Nederland vol gen het voorbeeld van Karin Hut-van Meerten, die Easyslim. nu in 2015 in Nederland intro duceerde. Karin van Twuyver opende de vestiging in Limmen in november 2017. Bij Easyslim.nu vinden klan ten geen fitnessapparaten maar behandelkamers waar zij aange sloten worden op een geavanceerd apparaat. Hiermee worden vet- cellen geleegd via ultrasound, en op hetzelfde moment worden de spieren getraind via elektrostimu- latie. Hierdoor gaat afslanken snel en zonder enige inspanning. "De spieren worden veel intensiever getraind dan in de sportschool, en zonder gevaar op blessures. Ook cellulite wordt minder, de huid strakker en de spieren sterker! Maak een afspraak, dé oplos sing voor de vakantiepondjes! Easyslim.nu Limmen, tel. 06 85852603. HEILOO - Wilt u in het nieuwe winterseizoen tennissen in onze gezellige tennishal? Er zijn nog mogelijkheden voor baanhuur van maandag t/m vrijdag van 12.00 uur tot 19.00 uur. Vraag ook naar de mogelijkheden op zaterdag en zondag. Ook kan er tijdens de daluren gebruik worden gemaakt van een dalurenkaart. Voor meer informatie hierover zie onze website of neem telefonisch contact met ons op via 072-888 1722, dan kunnen wij u hierover informeren. Competitie Er kan ook voor de competitie (DD dinsdag t/m vrijdag en HD, DD en GD zaterdag en zondag) nog wor den aangemeld. Ook competitie met les is mogelijk op vrijdagochtend. Meld je aan via: info@tenniscen- trumdedors.nl. Je kunt je individu eel of als team aanmelden. Feestje vieren? Examenfeest, bedrijfsfeest, jubile um, verjaardag of kinderfeestje vie ren? De lounge van Tenniscentrum de Dors is de ideale locatie! Betaalbaar, sfeervol en op en top verzorgd met hapjes en drankjes naar wens. Het tenniscentrum is makkelijk bereikbaar en er is vol doende gratis parkeergelegenheid. Meer informatie hierover kunt u vinden op onze website www.tenniscentrumdedors.nl, e-mail: info@tenniscentrumdedors. nl of tel. 072-888 1722. HEILOO - Er werd het afgelopen weekend geracet in Nederland en Zweden. Beide zusjes De Witte, Thijs van den Dries en Maureen Ellsworth kwamen in actie. In het Zweedse Göteborg werd de Folksam Grand Prix gehou den. Lisanne de Witte en Mam een Ellsworth liepen beiden de 400 meter. De Witte zette een tijd neer van 52.27 en ging met de overwin ning naar huis. Ellsworth had een iets mindere dag en werd vijfde in 54.59. In Heiloo werd alweer de derde zomeravondinstuif gehouden. Net als de vorige keer deden Thijs van den Dries en Lama de Witte mee. Van den Dries werd negende op de 100 (11.85) en zesde op de 200 (23.75) meter. De Witte won zowel de 100 (12.45) als de 200 (24.63) meter. Lisanne de Witte nam de overwinning uit Göteborg mee naar huis. Aangeleverde foto EGMOND-BINNEN - Na bijna 55 jaar is het dan zover: de Adelbertuskerk gaat sluiten. De laatste viering is op zondag 25 augustus om 10.00 uur. Na afloop staat de koffie en thee klaar en kunnen we nog even samenzijn. U bent van harte welkom hierbij aanwezig te zijn. Adres: Kerkplein 25 in Egmond-Binnen. Foto: ABBAART.nl Bij Easyslim gaat afslanken zonder fitnessapparaten. Aangeleverde foto HEILOO - Het 26ste Piet Glas Biljarttoernooi was wederom zeer geslaagd. Dit jaar hadden 45 biljartspelers zich opgegeven voor dit jaarlijkse evenement. Dinsdagavond en donderdag avond kwamen de libre-spelers op het strijdtoneel, woensdagavond en vrijdagavond werden deze spe lers aangevuld met de driebanders. In beide disciplines was het onge meend spannend en al gauw was duidelijk dat de beide finalisten van vorig jaar - Jan Schouten en Paul van Toornburg - in de voorrondes het onderspit moesten delven. Gert Tuyn (Keino), Ton de Zwart, Sjaak Hink en Rein Kruijer waren in het libre-spel de halve finalisten. De strijd om de eerste en tweede plaats ging tussen Gert Tuyn (30 carambo les) en Sjaak Hink (39 caramboles). Gert kwam als winnaar uit de bus met 30/31. De strijd om de plaatsen drie en vier werd in achttien beur ten beslist in het voordeel van Rein Kruijer (38/18). De gedoodverfde favoriet in het driebandenspel, Kees Zandbergen (29), moest zijn plaats in de finale afstaan aan Klaas Zwaan (16). In de andere poule wist favoriet Ton Boerhof (31) wel zijn status waar te maken. De finale tus sen Klaas en Ton was in het begin moeizaam, maar daarna ging het snel met Ton en in de 38ste beurt maakte hij de 31. Al met al weer een zeer geslaagd toernooi dat in goede banen werd geleid door Marian en Ton. V.l.n.r. Gert Tuyn, Sjaak Hink, Rein Kruijer, Ton de Zwart, Klaas Zwaan en Ton Boerhof. Aangeleverde foto EGMOND AAN DEN HOEF - Zaterdag 24 augustus is er weer livemuziek in het Slotkwartier in Egmond aan den Hoef. Buiten, op het pleintje voor bezoekers centrum Huys Egmont, treedt de Akerslootse formatie Left Behind op. Het optreden is onderdeel van het 'Op je plaat! Festival', een leuke muziekbeurs vol nostalgie. Liefhebbers kunnen lekker struinen in bakken vol met oude platen en cd's of op het terras genieten van de livemuziek. Left Behind is een spet terende coverband met een voor keur voor rockmuziek. De organi satie is in handen van Café 't Slot in samenwerking met Historisch Egmond. De platen- en cd-beurs begint om 12.00 uur, het optreden van Left Behind start om 14.00 uur. Het fes tival eindigt om 18.00 uur. EGMOND-BINNEN - Woensdag 28 augustus gaan IVN-gidsen van 19.00 - 21.00 uur weer met u zwerven door het PWN-duingebied. De gidsen vertellen u van alles over de cultuurhistorie, landschap en beheer, flora en fauna. Er kunnen maximaal 12 mensen mee, die zelf voor een duin- kaart dienen te zorgen. Aanmelden is noodzakelijk via tel: 072-5334948 (Cocky van Engen). Er wordt een bijdrage gevraagd van 2,50 p/p. Door de aanwezigheid van teken wordt dicht schoeisel en bedekkende kleding aanbevolen. Vertrek: 19.00 uur, parkeerterrein PWN, Oude Schulpweg, Egmond-Binnen (naast restaurant Nieuw Westert). Foto: Greeth Heijne

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 15