INFORMATIE ALLE VOORSTELLINGEN ZIJN GRATIS TOEGANKELIJK! Huisregels Willibrordus Draait Door Stichting Willibrordus Draait Door Reserveren voorstellingen Cultuurkoepel MET DANK AAN: iV Willibrordus Draait Door vindt plaats op 30 en 31 augustus en 1 septem ber 2019 op Landgoed Willibrordus in Heiloo. Het is een afwisselend, in spirerend en kleurrijk evenement met muziek, theater en verhalen voor jong en oud. Voor zowel toegang tot het terrein als voor alle voorstellin gen geldt: GRATIS ENTREE! Willibrordus Draait Door is een jaarlijks terugkerend evenement dat plaatsvindt op Landgoed Willibrordus te Heiloo. Dit Landgoed staat bij velen in de regio nog steeds bekend als "Willibrordusstichting" - de naam van de voormalige psychiatri sche inrichting. Sinds 2011 zijn zowel het Landgoed als de monumentale gebou wen herbestemd. In de Cultuurkoepel vinden tegenwoordig het hele jaar door optredens plaats, er is een museumkwartier met verschillende musea, je kan goed toeven bij restaurant Keuken met Karakter en Theeschenkerij de Trog, de VW- Verhalenkamer is te bezoeken en nog veel meer.... Daarnaast biedt de GGZ-NHN aan +250 cliënten kort- en langdurende klinische behandeling. De herbestemming creëert dan ook meerwaarde voor cliënten én inwoners van Heiloo en de regio. Deze bijzondere locatie is voor de stichting Willibrordus Draait Door de ideale plaats om jaarlijks een evenement met een herkenbare programmering te or ganiseren. Samen kijken, luisteren, en je verwonderen en verbazen met daarbij een knipoog naar de psychiatrie. Het motto van het evenement, "Voeding voor de geest", vind je terug in de programmering, de verhalen, de ontmoetingen, het theater en in de workshops. Regionaal en landelijk bekende artiesten op het gebied van theater en muziek vormen de basis van het evenement. Bezoekers kunnen genieten van straat theater en beeldende kunst.Je kan deelnemen aan workshops en verder is er de Roots Market. Er zijn verschillende kinderprogramma's en de inwendige mens wordt natuurlijk goed verzorgd. Landgoed Willibrordus is vrij toegankelijk en centraal gelegen in Heiloo. Kom bij voorkeur met het openbaar vervoer, op de fiets of lopend. Kom je met de auto? De ingang van de parkeergelegenheid bevindt zich tegenover de brandweerka zerne op de Rosendaal 2A, 1851 RL Heiloo. Locatie evenement: Kennemerstraatweg 464,1851 NG Heiloo U wordt verzocht op tijd aanwezig te zijn bij de voorstellingen (behalve die bij het barpodium). Om veel contant geld te voorkomen verzoeken wij je zoveel mogelijk met PIN te betalen. De volledige tekst van het huisreglement is te raadplegen via de website. Alle informatie in deze krant is onder voorbehoud van wijzigingen in programma's, tijden en prijzen. In 2016 is de Stichting Willibrordus Draait Door opgericht, die het evenement daarmee heeft overgenomen van Stichting De Buitenkans en zorgdraagt voor de organisatie en financiering van toekomstige evenementen. Bestuur medewerkers van de Stichting zijn allen vrijwilligers. Stichting Willibrordus Draait Door heeft de status van culturele ANBI. Een ANBI status heeft belastingvoordelen voor sponsoren. Contact: info@willibrordusdraaitdoor.nl In tegenstelling tot eerdere edities is voor alle voorstellingen de entree gratis. In plaats daarvan vragen we bij de uitgangen van het terrein een vrijwillige bijdrage. Vooropgesteld datje genoten hebt van mooie optredens en waardevolle momenten. Als je bij de uitgang een financiële bijdrage levert steun je het voortbestaan van Willibrordus Draait Door in de toekomst. Ènje kunt ook pinnen (graag zelfs!). Met je bijdrage laatje Willibrordus ook in 2020 Door Draaien! We verwachten dat de belangstelling erg groot zal zijn. Om toch verzekerd te zijn van een plaats kun je voor de voorstellingen in de Cultuurkoepel online plaatsen reserveren via www.willibrordusdraaitdoor.nl. De reserveringskosten bedragen 2,50 per persoon. Als je gereserveerd hebt moetje zorgen datje minimaal 15 minuten voor aanvang van de voorstelling binnen bent, want daarna gaat de deur open voor publiek dat niet gereserveerd heeft. Daarvoor houden we per voorstelling minimaal 50 plaatsen vrij. Het bestedingsplafond van de gemiddelde advocaat is heel anders... Hoe hoog zou je bijdrage moeten zijn? We je graag een handje: De draagkracht van mensen is niet gelijk. Waarom zouden ze dan allemaal precies hetzelfde bedrag moeten betalen? Terwijl dat voor de een relatief véél meer is dan de ander. Want eigenlijk is een kaartje voor een dakloze oneindig veel duurder dan voor een advocaat. Terwijl het om Voeding voor de dan van een medewerker van de Cultuurkoepel... Geest gaat. Dat is gewoon niet eerlijk. Vandaar dat wij het volgende hebben bedacht om onze wederzijdse waardering uit te drukken. Het heet: 'Gelijk oversteken'. De prijs voor een uur van onze tijd is de prijs van een uur van jouw tijd. Dus onze uurprijs is jouw netto uurloon. Je betaalt zodoende naar vermogen. Om een richtlijn te geven: het netto uurloon of een dakloze. van een modaal inkomen in Nederland in 2019 is 12,50. Plaats jezelf ten opzichte van modaal en dat is watje betaalt. Of in elk geval in jouw eigen ogen hoort te betalen, als je Willibrordus Draait Door een warm hart toedraagt. Deze manier is het allereerlijkst. Studenten en kunstenaars betalen minder dan advocaten en prof voetballers. Maar naar verhouding is het gelijk. GGZ-NHN Prins Bernhard Cultuurfonds Koepel BV Dura Vermeer Hofstee Stichting Gravin van Bylandt Stichting AVV Zaanstad Keuken met Karakter WijnDijck BV José Glas - Corporate Design in Fashion Baanbrekend Solliciteren Kaashuis Tromp Dampegheest WDB Trading CiRoPack BV Providius BV Ha-Ka International BV Snip Elektrotechniek BV Victoria Ooijevaar Bevlogen Bouwers Barhandig Stichting De Buitenkans Bakkerij Hoedjes GP Groot SluitSnel Verzekeringen KG Boekhouding Keer op Keer Uitkijkpost Media BV Route XL Adverteerders in deze krant. Alle medewerkers van GGZ-NHN en vrijwilligers van Willibrordus Draait Door. Willibrordus Draait Door 2019 l'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 19