Schoonheidssalon Majoor "We hebben echt onze draai gevonden in Heiloo" Speelterreinen Kits Oonlie De Hoefsmid BEDRIJF BELICHT 5 UITKIJKPOST 21 AUGUSTUS 2019 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Joyce van schoonheidssalon Mtgoor. Foto: Margreeth Anema Weg naar de Bleek 1, 1934 PG Egmond aan den Hoef 06 - 38 58 33 62, www.schoonheidssalonmajoor.nl info@schoonheidssalonmajoor.nl FB: schoonheidssalon Majoor Insta: schoonheidssalon_majoor In de prachtige landelijke omgeving tussen Egmond aan den Hoef en Egmond-Binnen vindt u direct naast Creightons, in een oase van rust, schoonheidssalon Majoor. Eigenaresse Joyce begon na haar schooltijd de opleiding uiterlijke verzorging aan de MDGO in Haarlem. "Ik was jong en kon moeilijk beslissen wat ik echt wilde. Ik stopte met de oplei ding omdat ik een andere kans kreeg geboden," vertelt Joyce. Toen ze kinderen kreeg begon het weer te kriebelen en pakte ze de draad in de beautybranche weer op. Huidverjonging en huidverbetering Joyce richt zich in haar salon op huidverbetering en huidverjonging, daarnaast is ze ook natuurvoedingsadviseur. Ze is ervan overtuigd dat als je goed voor je lichaam zorgt, je dit aan de buitenkant ziet. Ze combineert dan ook de behan delingen die ze aanbiedt met haar kennis van voeding. "Als je bijvoorbeeld last hebt van acne dan zijn daar behandelingen voor, maar het voedingspatroon en de leefstijl van de klant spelen ook mee. Die neem ik dan ook onder de loep, mogelijk reageert de huid sterk op bepaalde voedingsstoffen of producten," legt ze uit. Binnenkort start ze met een cursus dermatologie voor schoonheidsspecia listen om haar kennis nog meer te verdiepen. Bij schoonheidssalon Majoor kan je behalve voor standaardbehandelingen ook terecht voor diverse effectieve massages zoals een faceliftmassage, Shiatsu of een bindweefselmassage. Deze zijn ook prima te combineren met andere behan delingen die Joyce aanbiedt. "De doelstelling van een nieuwe klant wordt uit gebreid besproken, aan de hand daarvan stel ik een traject voor dat uit diverse behandelingen bestaat. De bindweefselmassage is bijvoorbeeld geweldig in com binatie met de intensievere Mesopen-behandeling, dit geeft echt een fantastisch resultaat! Maar de bindweefselmassage is ook effectief om in te zetten als voor bereiding voor een cosmetische ingreep zoals een ooglift," aldus Joyce die ter ondersteuning ook de producten Xminerals From The Dead Sea verkoopt, zon der dierlijke bestanddelen en vol vitamines en anti-agingstoffen. Een alternatief voor cosmetische ingrepen De behandeling met de Mesopen (ook wel bekend als de Dermapen), wordt gebruikt tegen fijne lijntjes, grove poriën of een zwangerschapsmasker. Hierbij worden kleine naaldjes gebruikt om de huid als het ware te beschadigen. Dit sti muleert de celdeling en de aanmaak van collageen en elastine, waardoor de huid sterker, soepeler, egaler van kleur en dikker wordt. Daarna wordt de huid ver wend met een ampul en zo kan de werkzame vloeistof dieper in de huid dringen. Voor plaatselijke huidverbetering, zoals bijvoorbeeld een ooglift of om de frons rimpel of lijntjes rond de mond tegen te gaan, gebruikt Joyce de Plasmapen. Dit is een goed alternatief voor cosmetische ingrepen zoals bijvoorbeeld botox of een ooglidcorrectie. Twee unieke behandelingen die u gewoon in Egmond aan den Hoef kunt ondergaan. 20 procent korting op een behandeling naar keuze De behandelingen zijn geschikt voor mannen en vrouwen en voor jong en oud. Vanaf ongeveer 24 jaar begint de afbraak van collageen. Joyce adviseert dus om zo vroeg mogelijk te starten met de huidverbeteringsbehandelingen. Als je na het lezen van het artikel nog twijfelt dan heeft schoonheidssalon Majoor een mooie aanbieding: iedere nieuwe klant krijgt op de eerste behandeling naar keuze 20 procent korting. Tekst: Margreeth Anema HEILOO - Zaterdag 17 augus tus bracht burgemeester Hans Romeyn een bezoek aan het echtpaar Van Roode. Zij waren deze dag 60 jaar getrouwd. Maar zij kennen elkaar al 70 jaar en weten nog precies waar hun lief de begon. Meneer J. van Roode (80 jaar) en mevrouw W.M. van Roode-Bodt zagen elkaar 70 jaar geleden voor het eerst op de lagere school in Ouderkerk aan de Amstel. Dagelijks kwam meneer op de fiets naar school en mevrouw met de bus. Als beiden na een dag school weer huis waarts gingen kreeg mevrouw altijd een kus op haar wang van meneer. De liefde is voor altijd gebleven en na hun huwelijk, dat voltrokken werd door de hoofdonderwijzer van de lagere school, werden zij de trot se ouders van 4 kinderen. Inmiddels is het gezin uitgebreid met 11 klein kinderen en 7 achterkleinkinderen (nummer 8 en 9 zijn op komst) en natuurlijk de aangetrouwde gezins leden. Meneer is geboren in Amsterdam en mevrouw in Ouderkerk aan de Amstel. Nadat zij in Amsterdam plaats moesten maken voor de hui dige flats in de Bijlmermeer zijn zij verhuisd naar Schagen. Van daar uit zijn zij verhuisd naar Alkmaar waar zij ruim 30 jaar in Daalmeer gewoond hebben. Zes jaar geleden hebben zij Alkmaar verruild voor Heiloo en wonen ze met veel plezier in het dorp. "Wij hebben echt onze draai gevonden in Heiloo," aldus mevrouw Van Roode. Werk Meneer heeft een groot deel van zijn leven bij de Hoogovens gewerkt. Mevrouw heeft altijd thuis voor de kinderen gezorgd. Toen de kinde ren iets ouder waren is zij nog 4 jaar Tupperware-instructrice geweest. Naast werken was er ook nog tijd voor hobby's en vrijwilligerswerk. Van biljarten tot ministeck en van films kijken en muziek luisteren (vooral Nederlandstalig) tot spel letjes op de iPad. Meneer is trainer/ coach geweest bij de Meerboys in Amsterdam en het hele gezin heeft bij de Schager Drumband gespeeld, waarwan meneer voorzitter was. De kinderen hebben mooie herinnerin gen aan de tijd dat meneer trainer/ coach was bij de Meerboys. Iedere thuiswedstrijd kwamen de spelers voor de tactische bespreking bij het echtpaar thuis in hun woning in de Bijlmer, iets wat heel gezellig was. Mevrouw haakt nog steeds heel veel. Zij maakt onder andere cadeautjes voor Stichting Helpende Hand in Heerhugowaard. Deze stichting helpt mensen die door- omstandigheden in de problemen zijn geraakt. Vakantie Ieder jaar gaat het echtpaar met de auto naar Winterberg in Duitsland. Daar genieten ze van de omgeving en de goede verzorging bij 'De Brabander', Nederlandse mensen uit Noord-Brabant die daar een hotel runnen. Daarnaast gaan ze een keer per jaar lekker op vakantie met een busreis. Mevrouw Van Roode: "We komen op plekken waar onze kinderen nog niet eens geweest zijn." Maar ook een weekje Landal mag niet ontbreken. Afscheidstournee Het echtpaar heeft als cadeau voor hun 60-jarig huwelijk kaarten gekregen voor de afscheidstournee van Jan Keizer en Annie Schilder in het AFAS Circustheater in Scheveningen. Daar hebben zij een geweldige avond beleefd. Verder zal er een etentje volgen samen met de kinderen en hun echtgenoten/echt- genotes. Tekst: Yvonne van Stiphout HEILOO - Wat wordt er hard gewerkt door Hoveniersbedrijf Turenhout bij Kits Oonlie aan de Hoefsmid 9 in Heiloo! Zowel het speelterrein voor het kin derdagverblijf als achter het kinderdagverblijf ondergaan een ware make-over. Op het speelterrein voor het kin derdagverblijf wordt het hekwerk aan het zicht onttrokken door gekleurde reuzenpotloden en kun nen de kinderen binnenkort met de boot de wereld verkennen. Zodra het speelterrein voor het kinderdag verblijf klaar is, zal ook het speel terrein achter het kinderdagverblijf worden opgefleurd. Rondom het speelhuisje wordt gras aangelegd en afgeschermd met autobanden. Ook hier worden reuzenpotloden geplaatst voor de bevestiging van een schaduwdoek. Naar verwach ting zullen beide speelterreinen aan het begin van het nieuwe schooljaar klaar zijn. Wilt u meer informatie of wilt u de locatie en het eindresultaat een keer komen bekijken? Neem dan gerust contact op met een van de medewerker-s van de Centrale administratie van Kits Oonlie, 072- 5323576. Het echtpaar Van Roode samen met burgemeester Hans Romeyn. Foto: STiP Fotografie Om het speelterrein wordt een kleurig hek van reuzenpotloden gerealiseerd. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 5