lij Al cm a ri A zoekt schoonmaaksters m/v Thuisbegeleiding helpt mensen weer op de rit PH3NAK V 2 RUTGERS HOORTECHNIEK schoonmaakbedrijf onderhoud dienstverlening Heiloo Vennewatersweg 9 uur en 30 min. per week van maandag t/m vrijdag na 17:00 uur werktijden in overleg Heiloo Hoogeweg 13 uur per week na 16:30 uur maandag, woensdag en vrijdag 3 uur, dinsdag en donderdag 2 uur werktijden in overleg Reageren kan via www.alcmaria.nl-vacatures info@alcmaria.nl of bel 072-564 04 95 Kwaliteit van leven Niet achter elke voordeur loopt alles gesmeerd. Psychische proble men, dementie, verslaving, schulden, vervuiling, overbelasting..., er kan van alles spelen waardoor mensen de grip op hun leven verliezen. Voor hen biedt ViVa! Zorggroep: Thuisbegeleiding. Prak tische hulp waarvoor samen met de cliënt doelen worden gesteld. Aanmelden via: www.rutgershoortechniek.nl/event of 072-7112324 072-5644288 organiseert in samenwerking met vooraanstaand hoortoestelfabrikant PHONAK wederom het Woensdag 11 september Trefpunt Heiloo Aanvang 19:00 Toegang gratis (na aanmelden) Een geheel verzorgde, informatieve avond Verlichting van tinnitusklachten Draadloze communicatiesystemen Lyric: Het onzichtbare, kleinste hoortoestel ter wereld Het Phonak Marvel hoortoestel 2.0 - een nieuwe fase UITKIJKPOST 28 AUGUSTUS 2019 AlcmariA is een erkend schoonmaakbedrijf en is al sinds 1988 werkzaam vanuit het hoofdkantoor in Alkmaar. Onze opdrachtgevers zitten door heel Noord-Holland, van Den Helder tot Amsterdam en van IJmuiden tot Enkhuizen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. cliënt naar iemand die een vinger aan de pols kan houden als wij weer weg zijn. Onze trajecten kosten tijd, tussen een half en twee jaar gemiddeld, maar het lukt bijna altijd.' Jacqueline: 'Ofschoon je soms heftige dingen meemaakt, ervaar ik mijn werk totaal niet als zwaar. Je komt bij mensen die in een neerwaartse spiraal zitten en sa men weetje die te doorbreken. Waar door ze zichzelf en hun woning weer gaan verzorgen, gezond gaan eten, weer naar buiten durven, mensen op zoeken en meer zin in het leven krijgen. Dat is prachtig!' 11111 ViVa! Zorggroep Het ene probleem veroorzaakt of versterkt vaak het volgende', zegt Thuisbegeleider Jacqueli ne Voss. 'Ik maak eigenlijk nooit mee dat er maar één probleem speelt. Zo kreeg ik een cliënt aangereikt via de gemeente. De aanleiding was een kind dat elke dag te laat op school kwam. Ik kwam in contact met de ouder - het ging om een eenouder gezin - met autisme. In het begin begeleidde ik het gezin dagelijks door om half acht 's ochtends langs te gaan en al snel was het te laat komen opgelost. Maar dit probleem bleek het topje van de ijsberg te zijn. Vanuit onze vertrouwensband kreeg ik te horen dat er ook schulden en versla vingsproblematiek speelden. In over leg met de WMO-consulent is daarop de indicatie aangepast en konden we een beroep doen op Brijder en de schuldhulpverlening. Inmiddels is het drugsgebruik van deze cliënt verleden tijd en is er uitzicht op een toekomst zonder schulden.' Samen de neerwaartse spiraal doorbreken Els Mooij coördineert het Team Thuis begeleiding en slaat de brug naar interne partijen als wijkverpleegkundi gen en huishoudelijke ondersteuning en externe partijen zoals de GGZ, wijkagenten, PsyQ, GGD, Brijder, DOC team en FACT. Els: 'Ook al werken we samen met diverse partijen, onze cliënt krijgt één vaste begeleider die hem helpt om met structuur, balans en rust weer grip op zijn leven te krijgen. Ook zoeken we in het netwerk van de Wil jij je ook inzetten voor mensen die er zelf niet meer uitkomen? Ga naar werkenbij.vivazorggroep.nl, mail naar solliciteren@vivazorggroep.nl of bel 088 - 995 80 00.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 2