De Witte derde in Diamond League finale Geslaagde clubkampioenschappen TV Het Vennewater Henk Verdonk junior alleenheerser SPORT 19 Hüseyin Diktas wint zilver bij NK Senioren Eerste Padel Open TC Heiloo United groot succes UITKIJKPOST 4 SEPTEMBER 2019 HEILOO - Tijdens een enerve rend weekend voor de 400 meter groep sprintte Lisanne de Witte naar een derde plek tijdens de Diamond League finale. Ook in actie kwamen Owen Westerhout en Laura de Witte. In Parijs kwalificeerde Lisanne de Witte zich voor de Diamond League finale. Met een hele sterke race verzekerde zij zich van een derde plaats. Dit deed ze in een tijd van 51.30, die ook goed is voor de Olympische limiet. Owen Westerhout liep tijdens de Trackmeeting in Utrecht. Hij liep in de snelste serie van de avond, maar wegens technische problemen kon de organisatie geen tijden voor de gehele serie bepalen. In Brussel werden de Belgische Kampioenschappen gehouden. Hier deed Laura de Witte buiten mede dinging mee. Ze won zonder al te veel moeite haar serie (54.41). Op zondag liep ze de finale, deze ging wat minder goed dan de serie. Ze liep 55.32. HEILOO - Van maandag 19 tot en met zondag 25 augustus 2019 vonden de Nationale Kampioenschappen Senioren 35+ plaats bij het Tulip Tennis Centre in Hilversum. Hüseyin Diktas - al jaren enthousiast trainer bij TV Het Vennewater in Heiloo - won zilver in de categorie Herendubbel 45+ met zijn dubbelpartner Daniël Meure. Aangeleverde foto Xavi van der Velden (links) en Jurre de Groot (rechts) schudden elkaar sportief de hand na de wedstrijd. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen week von den de clubkampioenschappen plaats bij Tennisvereniging Het Vennewater. Een zeer geslaagde week door de gezellige en spor tieve sfeer! Oudere jeugdleden sloten aan bij de senioren en dat deden ze fantastisch. Zo streefde het kop pel Vincent Snelder en Tatum van Leijden een aantal gerenom meerde seniorkoppels, zoals Heidi Castricum en Reijer de Regt, nipt voorbij. Naast tennissers die al jaren mee doen aan 'de club' stonden er ook veel nieuwe, enthousiaste leden op de baan. Jelle Limmen viel op door zijn goede bal- en spelinzicht; een natuurtalent. Hij werd dan ook winnaar in de GD 5/6, samen met Martise Leemhuis. Chenaux Jonkhart mag zich de nieuwe club kampioen van TV Het Vennewater noemen. De dames legden zich meer toe op het dubbelspel. Daar werden Esther Oderwald en Jantine de Boer kampioen van de dames- dubbel 5, door in een spannende finale te winnen van Tatum van Leijden en Annabel Jonkhart. De winnaars kregen een dinerbon van restaurant Spijkers. Dankzij het geweldige weer kon na afloop gezellig onder de veranda nagepraat worden. Of men beproef de zijn geluk bij een van de oud-Hol landse spelen, gemaakt door Tom Slootman. In het finaleweekend hadden de jeugdleden hun eigen clubkampi oenschappen, wat zorgde voor extra actie en gezelligheid. Onder support van ouders, opa's en oma's werden er mooie wedstrijden gespeeld. Als je kennis wilt maken met deze gezellige vereniging, kom dan gerust kijken bij ons pauk aan Het Zevenhuizen 54. Bijzonder is dat oud-proftennisser Sjeng Schalken op 20 september vanaf 18.30 uur een clinic geeft aan jeugdleden. Houd voor meer informatie deze krant en de website van TV Het Vennewater in de gaten. AKERSLOOT - Henk Verdonk junior uit Egmond aan den Hoef heeft de overwinning in de wekelijkse donderdagavond wedstrijd in Akersloot om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup op een voor hem gebruikelijke manier gepakt. Na een paar weken afwezigheid wist Henk Verdonk junior de weg weer te vinden naar Sportcomplex de Cloppenburgh om te proberen de andere deelnemers zijn wil op te leggen. Zelfs mannen als Vincent Beentjes (Castricum) en Erwin Krom (Limmen) konden geen pot ten breken om Verdonk junior van zijn troon te stoten. Meteen al na de start maakte Henk Verdonk junior een vuist; alle anderen had den het nakijken en konden zich focussen op hun onderlinge strijd. Dat Verdonk junior zou gaan win nen stond inmiddels voor iedereen vast. Spannend was het gevecht tussen het koppel Erwin Krom en Vincent Beentjes. Voor het grootste deel werd het kopwerk gedaan door Erwin Krom, waardoor Vincent Beentjes slechts hoefde te vol gen. Tussentijds nam Beentjes het tempo over om dit weer snel aan Krom te laten. Pas in de finale wist Beentjes zijn koppelgenoot defini tief op achterstand te zetten. Nog spannender ging het er aan toe tus sen de jonge honden Wout Bakker (Heiloo) en thuisrijder Hidde Buur. Ze gaven elkaar geen meter ruimte, zo weinig zelfs dat zij in de laatste omloop met elkaar aan het bak keleien gingen en op die manier de volgorde in de uitslag moesten bepalen. Uitslag: 1. Henk Verdonk junior (Egmond aan den Hoef) 2. Vincent Beentjes (Castricum) 3. Erwin Krom (Limmen) 4. Hidde Buur (Akersloot) 5. Wout Bakker (Heiloo). Geen ontvangen? Bel donderdag tot 12.00 uur: 0226 33 10 20 (Rodi verspreiding bv) HEILOO - Tijdens vier zonovergoten dagen tijdens het Padel Open 2019 is er bij TC Heiloo United door 80 deelnemers in drie categorieën gestreden om de titel. Ook naast de baan kon men genie ten van Spaanse sferen tijdens de paella-avond, de tapas die werd uitgedeeld en de salsamuziek die uit de luidsprekers klonk. De commissie kan terugkijken op een zeer geslaagd toernooi, waarbij de geweldige samenwerking met vele vrijwilligers uit de vereniging mede heeft bijgedragen aan dit suc ces! Op de foto de finalisten hoogste categorie: Nanno Mein, Menno Nolten, Franky Monteban en Robin Houtenbos. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 19