Gegarandeerd slank met de virtuele maagband Tweede editie van het Showhero Di Fiorentina Theater staat voor de deur i Uitkijk* sfcir. INGEZONDEN MEDEDELINGEN Wilt u uw vermelding ook in de Culturele agenda van Heiloo terugzien? Dat kan voor een bescheiden tarief. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Uitkijkpost via het e-mailadres verkoop@uitkijkpost.nl Wereldwinkel Heiloo 33 jaar Trefpunt Express al twee jaar een succes My-LifeSlim afslankpraktijk Heiloo is verhuisd deze zomer! UITKIJKPOST 4 SEPTEMBER 2019 r|Q OUD-STANDING HEI- y loo. Hollandse Meesters: SEP Appel Deel 2: workshop waarin je leert schilderen als Appel THEESCHENKERIJ DE TROG info aan melden info@verhalenkamerwillibrordJS.nl of 06-22795336. Dat is reden voor een mooi evenement! HEILOO - Wat kun je verwachten? Als je tot en met 25 september voor een bedrag van minimaal 33 aan kunstnijverheid, sieraden, tassen of sjaals koopt, maak je kans op een gratis mini-kleurenanalyse kleurenkaart ter waarde van 33. De kleurenanalyse is op zaterdag 28 september en wordt gedaan door Berna de Jong van Kleur Stijl. Na deze analyse weetje wat voor jou de beste kleuren zijn en welke kleuren je beter kunt vermijden. En natuurlijk kun je in de Wereldwinkel bijpassende accessoires zoals ket tingen, oorbellen, sjaals of tassen aanschaffen. Kijk op www.wereldwinkelheiloo.nl voor uitgebreide informatie en de voorwaarden. Informatie: www.mylifesslim.com,ingridvanmil@mylifeslim.com HEILOO - Het is alweer twee jaar geleden dat de Trefpunt Express onthuld werd. Het Trefpunt heeft in die tijd een hoop mensen blij gemaakt en met elkaar in contact gebracht via de uitstapjes die worden georganiseerd. Daarnaast rijdt de Trefpunt Express één keer per week met verse maal tijden door Heiloo en brengt ze mensen van huis naar Dorssports voor 'Bewegen op maat'. De Bieb Express haalt één keer per maand mensen op van huis die niet meer zelfstandig naar de bibliotheek kunnen komen, en brengt ze naar de bieb voor een gezellige ochtend. Ook genieten bewoners van Overkerck een paar keer per maand van een uitstapje met de Trefpunt Express. Wilt u ook eens mee met een uitstapje of heeft u een leuk idee? Neem dan contact op met Wanda Vasbinder: (072) 533 12 97 of wanda. vasbinder@trefpuntheiloo. nl. Zaterdag 7 september staat de Trefpunt Express op Uit&Zo in Heiloo! HEILOO - Gegarandeerd slank met de virtuele maagband bij Anne Bruin, gewichtsconsulen- te. Hoe werkt het? Afslanken met behulp van een vir tuele maagband wordt steeds meer toegepast. Bij de plaatsing van een virtuele maagband wordt er (tijdens een hypnosesessie) aan je onder bewustzijn verteld dat je een maag bandoperatie ondergaat. Je onderbewustzijn kent geen verschil tussen realiteit en fantasie. De virtuele maagbandoperatie heeft daardoor precies hetzelfde effect als een echte maagbandoperatie. "Maar dan wel zonder de risico's en de nadelen van een echte operatie," zegt Anne, "dus geen narcose, bij werkingen of littekens en dan heb ik het nog niet eens over de prijs." "Ik boek echt alleen maar posi tieve resultaten en ben ontzettend enthousiast dat ik deze manier van afvallen in mijn praktijk kan aanbie den. De resultaten zijn echt positief verassend!" zegt Anne. Ook wereld wijd boekt de virtuele maagband succes! Waar ongeveer 50% van de mensen baat heeft bij een 'normale' maagband is de virtuele maagband met 82,3% een stuk effectiever te noemen! "Bij het aanbrengen van de virtu ele maagband weet je achteraf nog precies wat er gebeurd is, je slaapt niet maar je bent gewoon wakker. Een hypnotische staat is eigenlijk een staat van ontspanning en ieder een ervaart dit als heel prettig." Uiteraard gaat Anne Bruin ook gewoon door met het begeleiden van mensen die op een gezonde manier willen afvallen zonder de virtuele maagband. Voor wie? Als jij van het jojo-effect af wilt en korte metten wilt maken met bij voorbeeld emotie-eten, geen maat kimt houden met suikers zoals bij voorbeeld koek en chocola of het lastig vindt om in het algemeen maat te houden met eten, dan is dit programma echt iets voor jou! Anne haar consulten worden vaak geheel of gedeeltelijk ver goed door verzekeraars. Ook een gratis kennismakingsgesprek is altijd mogelijk! Voor meer infor matie kunt u terecht op: www. lekker-slank.com of mailen naar: info@lekker-slank.com. Anne boekt positieve resultaten met de virtuele maagband. Aangeleverde foto HEILOO - Na een spetterende eerste editie van het Showhero Di Fiorentina Theater in de Cultuurkoepel in Heiloo wordt de tweede editie zo mogelijk nog spectaculairder. Artiesten als Ali B., 0'G3NE en Sanne MaBant zuUen op zaterdag 14 september de Cultuurkoepel wederom op zijn kop zetten, samen met de Showhero-sterren natuurlijk. Wie de mystery guest zou zijn werd tot op het laatste moment strikt geheim gehouden.Tot grote vreugde van de Showhero-sterren en de fans bleek dit niemand min der te zijn dan de enige echte Jan Smit. Begin dit jaar sloegen AU B. en Jan Smit de handen ineen en maak ten samen het nummer 'Vlinders' waarin R&B en pop samenkomen, een onverwacht leuke combinatie. Misschien wordt het publiek verrast en zingt het vrolijke duo dit nummer ook in het Showhero Di Fiorentina Theater. Er zullen natuurlijk sowieso een aantal mooie duetten de revue passeren: de Showhero- artiesten zijn hiervoor druk aan het repeteren. Italiaanse sferen Tijdens de avond worden de hap jes geserveerd door niemand min der dan Remco en Ylenia Borsato, ook wel bekend van het Tuindiner in Heiloo. Zij werken uitsluitend met verse authentieke ingrediënten, die in de Italiaanse keuken essenti eel zijn. Britt Scholte De feestavond wordt gepre senteerd door Britt Scholte. Voor Britt is dit een thuiswedstrijd; ze gloeide op in Heiloo met ijssalon Di Fiorentina om de hoek van haar ouderlijk huis. Britt, onder meer bekend van de soap Goede Tijden, Slechte Tijden, is dan ook vaste klant bij 'DiFi', zoals de ijssalon in de volksmond wordt genoemd. Kortom, het Showhero Di Fiorentina Theater belooft weer een geweldige avond te worden. Het programma is een verrassing, maar wie weet zie je Showhero- ster Juriaan Singels optreden met zijn grote held Jan Smit. Zeker is dat het weer een spetterende avond wordt vol entertainment van grote artiesten tezamen met de lokale Showheroes, mensen met mogelijk heden. Als u nog kaarten wilt bestellen dan kan dat via www.cultuurkoe- pelheiloo.nl. De opbrengst van dit sponsorevenement gaat naar lokale goede doelen zoals De Vijfhoek, Stichting Kees, Patrick Rupsam, res taurant Stoer in Alkmaar en natuur lijk naar Showhero zelf. Tekst: Margreeth Anema Britt Scholte zal de avond presenteren. Foto: www.brittscholte.nl HEILOO - Ingrid van Mil is blij met haar nieuwe praktij kruimte op de Kennemerstraatweg 452. Om de verhui zing te vieren ontvangt iedere nieuwe cliënt maar liefst 25,- korting op het startpakket. Wie droomt er niet van een slanker, fitter figuur? Maar afkomen van die overtollige kilo's is vaak makkelijker gezegd dan gedaan. Want we willen óók blijven genieten... Ingrid coacht mannen Ingrid van Mil. en vrouwen naar een gezondere levens stijl, zonder dat ze hoeven afzien. "Met My-LifeSlim eet je elke dag lekkere gerechten met producten gewoon uit de supermarkt," vertelt Ingrid. "De truc is dat je je houdt aan een plons water en zes maaltijden per dag, suikervrij en vetarm. Om de vetverbran- ding te ondersteunen en het hongergevoel te verminderen geef ik natuur lijke voedingssupplementen. Zo hou je je energielevel en blijf je genieten, terwijl je wel één a twee kilo per week verliest!"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 7