contact HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Raad en (raads)commissies Mededelingen Agendapunten voor de komende commissievergaderingen Openingstijden Bezwaar maken Burgerzaken Werk in uitvoering Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op UITKIJKPOST 11 SEPTEMBER 2019 Vergaderingen raadscommissies In Heiloo adviseren vier raadscom missies de gemeenteraad. De raads commissievergaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal (of B&W kamer) van het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de vergadering telefonisch of via e-mail te melden aan de commissiegriffier van de gemeenteraad. Naast de vaste punten staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken, maandag 16 september 2019 Exploitatievisie binnensportaccom modaties Meerjarenonderhoudsplan Het Baafje Sport- en chillplek voor jongeren Bespreeknotitie PvdA over JeugdzorgPlus Bespreeknotitie Heiloo-2000 en D66 over LHBTI-beleid Bespreeknotitie PvdA, Heiloo-2000 en CDA over aansluiting bij Stichting De Waaier Bestuurlijke Zaken, dinsdag 17 september 2019 GGD HN zienswijze 1e en 2e begro tingswijziging 2019 Horecanota Heiloo 2019 Bespreking met Rekenkamercommissie BUCH over rapport burgerparticipatie Bespreking met Rekenkamercommissie BUCH over oriëntatie evaluatie in 2020 BUCH Openbare Ruimte, woensdag 18 september 2019 Paraplubestemmingsplan parkeren Heiloo Nota bovenwijkse voorzieningen Procedurevoorstel inbreng deelplannen Zuiderloo in commissie OR Bespreeknotitie ontwerpbestem- mingsplan en ontwerpexploitatieplan Zandzoom Maaien bermen De werkzaamheden duren tot 25 oktober en kunnen enige geluid- of ver- keershinder opleveren. Maaien en verwijderen riet Het werk bestaat uit het maaien van de bermen en het weghalen van planten en riet bij de oevers. Hierdoor worden problemen voorkomen met het afvoe ren van het water. Het slootafval blijft nog even op de oevers liggen voordat het wordt weggehaald. Zo kunnen dier tjes zelf wegkomen en kan het materi aal drogen. Na afloop van de werkzaamheden con troleert Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier of alle werkzaamhe den goed zijn uitgevoerd. Er mogen geen obstakels meer zijn in de water gangen die de doorstroming van het water kunnen belemmeren. Verwijder bootjes en obstakels Het werk is beter te doen als er geen obstakels zijn in en rond de sloten en vijvers. Haal daarom boten, aanhan gers en andere obstakels weg als u ziet dat er werkzaamheden bij u in de buurt starten. Bel de gemeente eventu eel voor meer informatie. Meer informatie Heeft u vragen, neem contact op met Richard van der Veer, T 088 909 76 52. Bespreeknotitie voorontwerp bestemmingsplan reconstructie Vennewatersweg Bespreeknotitie GBH over bestrijding Japanse Duizendknoop Auditcommissie, donderdag 19 september 2019 Stand van zaken aanbevelingen accountant Stand van zaken voortgang begroting 2020 Bespreking verordening Auditcommissie Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie over de agenda of wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met de commissiegriffier van de gemeente raad van Heiloo, mevrouw D. van der Schuur, via telefoonnummer 072-5356792 of via griffie@heiloo.nl. Opknapbeurt fietspaden langs de Zeeweg en Vennewatersweg in Egmond De tegels van het fietspad langs de Zeeweg worden ter hoogte van de krui sing naar Egmond aan den Hoef ver vangen door asfalt. Het fietspad langs de Vennewatersweg van Egmond- Binnen wordt breder en krijgt een nieuwe laag asfalt. De werkzaamheden starten maandag 16 september en zijn naar verwachting 4 oktober gereed. Meer informatie? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. F.Schönig of dhr. H.Hofman via telefoonnummer 072-5356666. Open Monumenten Weekend rond om 'Plekken van Plezier' 14 en 15 september Nog een paar nachtjes slapen en dan opent wethouder Cultuurhistorie, Rob Opdam, het Open Monumenten Weekend. Dit jaar is het thema 'Plekken van Plezier'. Het OMW is hét moment voor monumenteigenaren, vrij willigers en overige inwoners om elkaar te ontmoeten. Waar en wanneer dat kan, leest u in het programma: https://www.openmonumentendag.nl/ comite/heiloo/ Informatiepunt Spooronderdoorgang Op woensdag 11 september bent u welkom in het Informatiepunt Spooronderdoorgang van 15.30 tot 17.00 uur. U vindt het Informatiepunt aan de Westerweg 354b - ingang via het bouwterrein aan de Vennewatersweg. Het informatiepunt is maandelijks geopend op de tweede woensdag van de maand. Nieuwe cursussen voor vrijwilligers en mantelzorgers Meer keus, nieuwe initiatieven en meer kennis voor de honderden vrijwilligers in de gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo. Dat is wat de Vrijwilligersacademie voor Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo u te bieden heeft. Bent u vrijwilliger of man- telzorger? Dan kunt u op www.vrijwil- ligersacademiebuch.nl terecht voor een steeds groter aanbod cursussen, work shops en trainingen. Laat u inspireren! Op zoek naar werk? Pak je kans! Kom naar de banenmarkt 1 oktober in het AFAS Stadion Alkmaar Op dinsdag 1 oktober a.s. organiseert het WerkgeversServicepunt Noord Holland Noord (WSP-NHN) in samen werking met Kracht on Tour (gericht op werk en persoonlijke ontwikkeling voor vrouwen) een grote banenmarkt in het hoofdgebouw van het AFAS-Stadion in Alkmaar. Met als motto 'Nieuwe kansen op werk' zijn ruim 60 werkge vers aanwezig op de markt met leuke vacatures. Ook is er informatie over omscholingstrajecten of werken in het buitenland. Alle werkzoekenden die op zoek zijn naar een (andere) baan, zijn van harte welkom. Vooraf aanmelden De Banenmarkt is op dinsdag 1 okto ber van 9.00 tot 13.00 uur in het AFAS Stadion (hoofdgebouw) in Alkmaar en gratis te bezoeken. Werkzoekenden kunnen zich aanmelden via www. wsp-nhn.nl/banenmarkt. Ook staat hier meer informatie over het programma en de workshops. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whatsapp 06 821 735 46 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Burgerlijke stand tot en met 06 Huwelijken geregistreerde september 2019 partnerschappen M.P van Velzen en P.J.R. Bakker Geboren J.G.J.A. de Kok en M.I. de Sain Lize M. Langereis d.v. T.C. Langereis C.A. van Dooren en B. Schoonhoven en E.L. van der Sluijs Charlie Stuijt d.v. A.C.T. Stuijt en E. Overlijden Laferte C. de Leeuw den Bouter Julie J. Zuurbier d.v. R.P. Zuurbier en H. le Noble-Hagen L. van de Kamer K. Nap Als een besluit rechtstreeks gevol gen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u uw naam, adres en handtekening, datum, omschrijving van het besluit en reden waarom u het niet eens bent met het besluit. Het bezwaar schrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. U kunt de besluiten vinden op officielebe- kendmakingen.nl/gemeenteblad Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedei send belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvra gen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 11