14 "Het succes van het 35-koppige team ligt in de basis van vertrouwen, betrokkenheid en verantwoordelijk heid, waardoor ook onder druk kan worden omgegaan met lastige situaties," aldus Hans Kerssens, die sinds 2003 samen met zijn vrouw Yvonne aan het roer staat van de firma. "Betrokkenheid betekent ook dat je van privésituaties op de hoogte bent en elkaar daarin ondersteunt," vult Yvonne aan. Nadat Hans het bedrijf, waar hij sinds zijn 15e werkt, overnam van zijn vader Paul (op de foto linksonder) belandde het familie bedrijf in een stroomversnelling. "Ik wilde stap voor stap overgaan van alleen montage naar totaalprojec ten, maar toen er een grote opdrachtgever failliet ging waar drie projecten liepen trokken we deze naar ons toe. Vanaf toen deden wij alles zelf," aldus Hans. De naam Kerssens Montage werd omgedoopt in Kerssens Luchtbehandeling. Sindsdien is het bedrijf gegroeid: "We hebben ons gespecialiseerd en veel kennis in huis gehaald," vertelt Hans. Samen met zijn team kijkt hij terug op succesvolle projecten zoals de renovatie van het stadhuis van Amsterdam, de aanleg van luchtbe handelingsinstallaties in diverse ziekenhuizen en de voortdurende renovatie en nieuwbouw van Schiphol. Maar denk ook eens aan het project 'Frisse scholen': ook hier heeft Kerssens Luchtbehandeling installaties voor opgeleverd. LttCHTBEHAIUOE UITKIJKPOST 11 SEPTEMBER 2019 Hans en Yvonne Kerssens zijn blij verrast door het personeel met dit prachtige wandlogo. Frank Buur Tekst: Margreeth Anema

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 14