M Informatieavond Meld u nu aan centrum oosterwal De Fairtrade Cadeauwinkel WELKE 4 HET BESTE BIJ JOU? Maak kans op een mini-kleurenanalyse bij besteding van ten minste 33, aan kunstnijverheidsartikelen Deskundigheid in een speciaalzaak Woensdag 25 september 19.00 - 20.30 uur: via de site of per telefoon Lastig om een studie te kiezen? Als u een cosmetische ingreep overweegt, adviseren wij u zich goed te laten voorlichten. De plastisch chirurg vertelt tijdens de informatieavond over verschillende cosmetisch chirurgische behandelingen, waaronder: ooglidcorrectie U wenkbrauwlift ai facelift en halslift ai lipofilling Hoe gaan de ingrepen in hun werk en wat u kunt verwachten? Wilt u meer weten? Kom langs op deze kosteloze en vrijblijvende avond. Meld u aan via www.centrum-oosterwal.nl of bel naar 072 515 7744. Locatie informatieavond: Comeniusstraat3 1817 MS Alkmaar Telefoon 072 515 77 44 www.centrum-oosterwal.nl medisch specialisten cosmetische zorg Wereldwinkel Heiloo 33 jaar Kijk voor meer informatie op www.wereldwinkelheiloo.nl - Stationsweg 105, Heiloo - Cassandra biedt hulp bij studiekeuze. Foto: aangeleverd HEILOO - Voor veel scho lieren geeft dit stress. Geen wonder: je kunt kiezen uit meer dan 1800 studies. Daarom is een beetje hulp geen over bodige luxe. Cassandra Bertels van Shiftcoaching geeft deze hulp. Zij is een ervaren en betrokken coach/psycholoog op het gebied van studiekeuze en loopbaanbegeleiding. 1-op-l coaching In 4 gesprekken worden ALKMAAR - Het geheim van een goede BH? De juiste (omvang) maat. Het lijkt zo simpel, maar toch draagt 70 tot 80% van de vrouwen de verkeerde maat BH. Als een BH niet goed aansluit op het lichaam, ondersteunt hij niet meer vol doende en verliest zijn functie. Dan kan een BH nog zo goed zijn, maar met de verkeerde maat zit hij nog steeds niet zoals het zou moeten. Hij moet er juist voor zorgen dat je een mooi silhouet krijgt en het moet de hele dag prettig dragen. Hierbij is de hulp van een deskundige in een speciaal zaak natuurlijk fijn. Wij nemen de tijd en helpen u graag met het vinden van de BH die het beste bij u past. Graag tot ziens! De koffie staat klaar. Volg ons op social media! Isis Bodyfashion Frederik Hendriklaan 10 1814 JP Alkmaar, 072-5116606 je sterke kanten in kaart gebracht en krijg je een uitgebreide en betrouwbare rapportage over wat je echt interesseert, irriteert en moti veert. Allemaal zaken die van belang zijn om een passende keuze te maken zodat je zelf verzekerd en gemotiveerd aan je studietijd begint. 2-daagse workshop Studiekeuze Dit najaar kan je ook een 2-daagse workshop volgen. Dus meld je snel aan als je op een leuke manier je studierich ting wilt kiezen (zie advertentie in deze krant). Niet de juiste studie gekozen?Je bent echt niet de enige. De aanpak van Shiftcoaching helpt je om wel de juiste studie te kiezen. Zie www.shiftcoaching.nl voor meer informatie. Willibrordus Business Centrum, Pearlzaal Kennemerstraatweg weg 464, Heiloo, 06-24978737 shiftcoaching@outlook.com Cosmetische chirurgie Cathy, Daphne en Hilda adviseren je graag bij het zoeken naar een goed passende BH. Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 12