Blosse" Vijfhoek KINDCENTRUM Ontdekochtend Paulus Kindcentrum WELKOM FORTE Ontdek je met ons mee tussen 9 en 11 uur? Hoofdpijn, nek- en/of schouderklachten? We gebruiken onze nieuwsgierigheid en talenten Verantwoord 1-2 kilo per week afvallen Nalatenschap of schenking aan een goed doel? Ontwikkelingsgericht vrienden van de Nazomer actie! laat je groeien 3 en talenten Een duidelijke diagnose door echo- en functie onderzoek. Dit geeft inzicht in oorzaak, gevolg en oplossing van uw lichamelijke klachten aan spieren, pezen en gewrichten. Kijk voor meer informatie www.echo-adfysio.nl kennemerstraatweg 464 1951 NG gerbrand@echo-adfysio.nl tel 06 53106162 Gratis intake t.w.v. €25,00 (geldig t/m 15 okt) Bowen- en massagetherapie www.praktijktesselaar.nl www.blosse.nl Een methode die goed vol te houden is en een verbluffend resultaat biedt. Afslanken met intensieve begeleiding. Geen honger, maar een fitter gevoel. Ondersteuning met uniek voedingssupplement. Eenvoudige recepten toepasbaar binnen iedere thuissituatie. Aanmelden of info: Ingrid van Mil m Kennemerstraatweg 452 ingang Kapsalon Madeleine 1851 BL Heiloo 06 54 93 57 57 ingridvanmil@mylifeslim.com 1 Jirfpp* www.fortekinderopvang.nl Kinderdagopvang Buitenschoolse opvang Peuteropvang De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. t/3 t+H Hazelaar 46 Heiloo T 06 4561 0265 VERGOEDING vanuit het aanvullende pakket van de meeste zorgverzekeraars Voordelen van een Blosse kindcentrum Hoge kwaliteit opvang en onderwijs onder één Rijke leef- en leeromgeving voor kinderen Eén pedagogische visie Doorgaande ontwikkelings begeleiding van 2-12 jaar Alle aandacht voor talentontwikkeling van je kind k één in opvang en onderwijs/ QAltijd een kindcentrum bij jou in de buurt.' J Je vindt ons in Akersloot, De Rijp, Egmond aan den Hoef, Groet, Heerhugowaard, Heiloo, Limmen, V Schermerhorn, Tuitjenhorn, Waarland, Warmenhuizen, Westbeemster en Zuidschermer. De stichting Vrienden van De Vijfhoek heeft de ANBI status, dus dat zit belastingtechnisch helemaal goed www.vriendenvandevijfhoek.nl etho-adfysio.nt Fysiotherapie MSU echografie Shockwave therapie Integrale geneeswijze Functionele orthonomie- integratie Cranio sacraal therapie (vergoeding uit aanvullende verzekering) ren en hun begeleiders. Want echt leren doe je samen, actief, spelend en onderzoekend, vanuitje nieuwsgierigheid en talenten. Ontdek het Paulus Kindcentrum! Met onze doorgaande ontwikkelingsbegeleiding begeleiden wij de kinderen van peuter tot puber. Met het team van onderwijs en opvang zorgen we dat de kin deren na groep 8 klaar zijn voor een volgende stap! In onze kleinschalige peuter- groep vormen spelactivitei ten de basis. Spelactiviteiten waarbij plezier in het spelen in een liefdevolle omgeving vooropstaat. Kinderen ont wikkelen zich daarbij in de volle breedte en leren veel, omdat ze van nature betrok ken zijn bij het spel dat ze spelen. Meer info op Tijdens de ontdekochtend zijn er allerlei leuke activiteiten voor peuters. Foto: aangeleverd HEILOO - Op vrijdag 27 september zet het Paulus Kindcentrum tussen 9.00-11.00 uur zijn deuren weer open voor iedereen in Heiloo en omgeving. Er zijn allerlei leuke activi teiten voor peuters, dus neem je kleintje vooral mee! In het Paulus Kindcentrum stap je de echte wereld bin nen, gecreëerd door kinde- KINDEROPVANG

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 6