Heiloo contact Seizoen Alkmaar se Kamermuziek opent met klarinetkwintet HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Mededeling Evenementen Burgerzaken Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op Onderwijszorgstichting Duinwei: voor kinderen met leer- en ontwikkelingsproblematiek UITKIJKPOST 18 SEPTEMBER 2019 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whatsapp 06 821 735 46 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen Gaanderij 121; bouwen woning (WAB01901466); Nicolaas Blokkerlaan 7; bouwen veranda/berging (WAB01901472); Patrijsakkers 17; plaatsen dakka pel (achterdakvlak) van de woning (WAB01901480); Boekenstein 98; vergroten woning (uitbouw voor- en zijgevel) (WAB01901496). Verleende vergunningen Rector Frederiklaan 2; vervan gen twee bestaande dakkapellen voor twee grotere dakkapellen (WABO1901376); Werkendelslaan 106; het verlengen van de instandhoudingstermijn van een tijdelijke woonruimte in de ach tertuin (WABO1901381); Lagelaan 8; het bouwen van twee afslaggebouwen op de dri- vingrange van golfbaan Heiloo (WABO1901274); Lijsterbes 6; het bouwen van een woning en het aanleggen van een uitweg (WABO1901313). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie daarvoor de tekst 'Bezwaar maken'. Ingetrokken, vergunningsvrij of bui ten behandeling Trompenburg 45; het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak (WABO1901356) Verleende APV vergunningen - Ter Coulsterlaan 1a (gemeentebos - Beestenboetje); evenementenvergun ning Dierendag 2019 op 6 oktober 2019, verzenddatum besluit 10 sep tember 2019 (APV1900682). Burgerlijke stand tot en met 13 september 2019 Geboren Owen R.D. Smit z.v. D.R. Smit en I.B. Geiger Huwelijken geregistreerde partnerschappen D.C.P. Bruin en V.M. Kroon Overlijden E. Evers 1 oktober 'startdatum' voor aanmel den waarderingsweek 'Vrijwilligers Bedankt!' In de gemeente Heiloo zijn wij blij met alle vrijwilligers! Daarom willen we de vrijwilligers hartelijk bedanken voor hun inzet, tijd en toewijding. Doet u ook mee tijdens de jaarlijkse waarde ringsweek 'Vrijwilligers Bedankt! Er worden dan tal van gratis workshops, rondleidingen, voorstellingen en andere leuke en interessante activiteiten geor ganiseerd. Als een besluit rechtstreeks gevol gen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u uw naam, adres en handtekening, datum, omschrijving van het besluit en reden waarom u het niet eens bent met het besluit. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft geno men: burgemeester of burgemees ter en wethouders, Postbus 1 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld Dit jaar vindt 'Vrijwilligers Bedankt!' plaats van 2 tot en met 10 november. Inwoners van de gemeente Heiloo die actief zijn als vrijwilliger kunnen zich vanaf 1 oktober 2019 om 9.00 uur voor één van deze gratis activiteiten inschrij ven via de website www.vrijwilligers- bedankt.nl. Dus zet deze datum alvast in de agenda! Heeft u vragen? Neem dan contact op met het Vrijwilligers Informatie Punt via info@vipheiloo.nl of telefoonnummer 072 5320281. in de tekst over het besluit. U kunt de besluiten vinden op officielebe- kendmakingen.nl/gemeenteblad Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedei send belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. ALKMAAR - Op dinsdag avond 24 september organi seert Stichting Alkmaarse Kamermuziek het eerste con cert van het nieuwe seizoen in de grote zaal van TAQA Theater De Vest. De Alkmaarse klarinettist Jos Ruiters voert twee onovertroffen klarinet kwintetten van Mozart en Brahms uit, samen met vier strijkers van het Koninklijk Concertgebouworkest. Het con cert begint om 20.15 uur, losse kaarten kosten 20,-. Mozart's klarinetkwintet KV581 is een van de meest delicate wer ken uit Mozarts rijke kamermu ziek. De melodieën vloeien zo mooi sereen, alsof de componist verliefd is geworden op de klarinet. Galante klarinetfrasen worden door de strij kers geïmiteerd en er ontstaat een harmonieuze dialoog. Het kwintet biedt intimiteit, lyriek en subtiele bewegelijke wendingen waarbij het voor het gehoor altijd weer een genot is om de kamermuziek tot leven gewekt te zien worden. Brahms' klarinetkwintet op. 115 is een melancholiek muziekstuk, dat ook wel wordt gekarakteriseerd als 'herfstmuziek'. De klarinet voegt melodieën en timbres toe aan de klank van de strijkers, maar speelt geen uitgesproken solistische rol. Strijkers en klarinet ontplooien in de vier delen hun fraaiste lyrische eigenschappen. Abonnementhouders betalen 100,- per seizoen voor zes con certen en zijn daarbij eveneens donateur, losse kaarten aan de zaal kosten 20,-. Leerlingen van muziekscholen tot 18 jaar kun nen de concerten gratis bijwo nen. Vooral jongeren zijn van harte welkom bij de dinsdag avondconcerten. Inlichting en aanmelding nieuwe donateurs/ abonnementhouders: Mw. A. de Langen-Gramberg, tel: 0251-655 211 (tussen 19.00 - 21.00 uur). Zie ook: www.alkmaarsekamemruziek.nl n r Tijdens het eerste concert van het nieuwe seizoen worden twee onovertroffen klarinetkwintetten uitgevoerd. Aangeleverde foto HEILOO - Basisscholen en het voortgezet onderwijs hebben grote moeite om kinderen met ondersteuningsbehoeften een passend scholingstra ject te bieden. Twee bevlogen onderwijsprofessionals hebben daarom Duinwei opgericht. Juist om deze groep kinderen wél een passende oplossing te bieden. Duinwei is een particulier initiatief en wordt (voor alsnog) niet gefinancierd door de gemeente of overheid, ouders/verzor gers dragen zelf de kosten van het onderwijs. Kinderen krijgen vaak niet de zorg en ondersteuning die ze zo hard nodig hebben om zich op een positieve manier te ontwikkelen. Hun ontwikke ling stagneert, ze kunnen niet meekomen en voldoen niet aan het tempo en de eisen die het reguliere onderwijs aan hen stelt. Duinwei: oprecht verbinding met het kind maken Op Duinwei wordt in een veilige en vertrouwde sfeer onderwijs geboden, er wordt naar het héle kind gekeken en oprechte verbinding staat cen traal. Duinwei werkt vanuit een multidisciplinaire aanpak waarbij ook de sociale, emotionele, grofmotorische en fijnmotorische ontwikkeling een belangrijke plaats innemen. De initiatiefnemers zijn ervan overtuigd dat alleen als alle ontwikkelingsgebieden (weer) goed op niveau zijn, het kind zich verder zal ontwikkelen. Locatie voor Duinwei gezocht Om van start te kunnen gaan is Duinwei nog op zoek naar een (start) locatie omgeven door groen en ruimte. Kom naar de eerste informatieavond van Duinwei Leer- en ontwikkelingsproblemen komen vaak naar voren bij kinderen tussen de 10 en de 14 jaar. Duinwei richt zich bij de start primair op deze categorie. Op dinsdag 24 september om 19.30 uur vindt in het Trefpunt in Heiloo een informatiebijeenkomst plaats voor geïnteresseerde ouders en kin deren. De bijeenkomst is vrij toegankelijk. Voor meer informatie over Duinwei zie www.duinwel.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 9