in cf Een hele pagina in kleur 175 eur9 Kleurrijke expositie in Hanswijk K 18 A! ruim 90 jaar Hoogrendement Golf- Countryclub Heiloo Lagelaan 8 1851 PC Heiloo Tel. 072 505 45 40 golfclubheiloo.nl En onbeperkt genieten kan een jaar lang voor slechts 800,- Kom kennismaken en informeer naar onze lidmaatschapsvormen Witte Uitgeest is op zoek naar een nieuwe collega! Voor meer info: www.uitkijkpost.nl >adverteren >verenigingspaginal UITKIJKPOST 25 SEPTEMBER 2019 Middelweg 46-48 Telefoon 0251-312490 e-mail: info@witteuitgeest.nl www.witteuitgeest.nl Witte Uitgeest is gevestigd aan de Middelweg in Uitgeest en bestaat inmiddels ruim 90 jaar. Wij zoeken een nieuwe medewerker die klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan met de volgende eigenschappen: Woonachtig in omgeving Uitgeest! Allround inzetbaar voor: dakgoten, dakbedekking, cv-ketels, sanitair, cv-ketel reparatie en onderhoud, ontstoppen van riolering Geen "9 tot 5 mentaliteit" Wat biedt Witte Uitgeest jou: Een leuk en persoonlijk bedrijf midden in het dorp Werk voornamelijk voor particulieren Gevarieerd werk Zelfstandig en accuraat kunnen werken Ervaring in burgerwerk In bezit van rijbewijs B Leeftijd (bij voorkeur) tussen 25 en 55 jaar Goede en gezellige werksfeer Professioneel gereedschap Bedrijfsauto Goed salaris Ben jij de collega die wij zoeken? Laat het ons weten en stuur een mail met motivatie en je cv naar: info@witteuitgeest.nl of kom langs. v vereniging spotlight EGMOND AAN DEN HOEF - Het werk van Cyril Wullems (1945) is vanaf heden te bezichtigen in Dorpshuis Hanswijk, Hanswijk 1 in Egmond aan den Hoef. Cyril is pas na zijn pensionering met schilderen begonnen. Wel heeft hij tij dens zijn arbeidzame leven veel getekend en gefotografeerd, wat zijn gevoel voor compositie heeft versterkt. Hij volgde enige korte tekencursussen, waaronder die van Frits de Nooyer. Bij de Anders Actieven is hij bij Cees Broersen begonnen met schilderen, waar hij veel heeft geleerd op het gebied van kleuren leer en het mengen van kleuren. Maar ook van atmosferisch perspectief en composi tie. Na de periode van ongeveer 5 jaar bij de Anders Actieven meldde Cyril zich aan bij schildersvereniging Tintoretto in Heiloo, waar hij een cursus olieverfschilderen bij Karin van Bodegom volgt. Zijn inspiratie vindt hij vooral in landschappen, die op de tentoonstelling ruim vertegenwoordigd zijn, hoewel hij ook portretten en stillevens schildert. Zijn schilde rijen komen vaak tot stand in zijn atelier maar ook buiten op locatie. Zijn stijl is realistisch op een min of meer impressionistische manier. Af en toe maakt hij ook uitstapjes naar meer expressionistisch werk. In het dorpshuis is hij naast landschappen en enkele stillevens ook nog met ander werk aanwezig. Het werk van Cyril Wullems is te bekij ken tot zaterdag 14 december. Het dorpshuis is van maandag tot en met vrijdag overdag geopend. Het kan zijn dat sommige zalen op enig moment in gebruik zijn en de werken daar niet te bezichtigen zijn. 'Times Square', een werk van Cyril Wullems. Aangeleverde foto Golf- Countryclub Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 18