Chiel Oudejans kampioen palingroken Palestra Sports Heiloo organiseert sponsordag voor G-Sport Foundation Winteropening bij SnowWorld Amsterdam Drie teams van Smit Partners finishen Dam tot Damloop SPORT 19 Sporthuis Johan Jansen nog 5 jaar sponsor TV Het Vennewater UITKIJKPOST 25 SEPTEMBER 2019 HEILOO - Vrijdagavond werd tijdens de open avond bij TV Het Vennewater bekendgemaakt dat Sporthuis Johan Jansen de komende 5 jaar opnieuw TV Het Vennewater zal sponsoren. Voorzitter Gert Jan van Steenis en Mare Niesten van Sporthuis Johan Jansen ondertekenden het sponsorcontract op een zon overgoten terras bij de tennisvereniging. Foto: STiP Fotografie HEILOO - Onder prachtige weersomstandigheden werd zaterdag 21 september bij Sportcafé het Vennewater door 15 palingrokers gestreden om kampioen palingroken van Heiloo te worden. Voor de vakjury, onder leiding van voorzitter Wilco Vlug, was het een moeilijke taak om de beste vier palingrokers te kiezen. De drie beste van 2018 stonden ook dit jaar in de top van de ranglijst. Chiel Oudejans behaalde de eerste plaats, tweede werd Marcel Zonneveld, de derde plaats was voor Arie Nes nr. 1 in 2017 en 2018 en als vierde ein digde Jos Buys. Marcel Zonneveld was zeer ver heugd dat hij voor de derde keer een topnotering haalde: "Ik doe dit maar twee keer per jaar." Chiel Oudejans wist voor de derde keer de wisselbeker te bemachtigen en was daar zeer content mee. Ook het publiek, dat in groten getale aanwezig was, genoot op deze zonovergoten dag van de peiling die de palingrokers hen voor schotelden. De vers gerookte paling werd voorgeschoteld aan het publiek. Foto: Patricia Spijkerman HEILOO - Het lijkt allemaal zo gewoon: een uurtje sporten met je vrienden in de sportschool of op het trainingsveld. Voor men sen met een beperking is dat niet altijd even eenvoudig en vanzelfsprekend. Maar net als iedereen hebben ook zij behoef te om makkelijk te sporten en om vrienden te maken. De G-Sport Foundation onder steunt mensen met een beperking door ze te helpen makkelijker te kunnen sporten en zou dit graag breder uitgerold willen zien. Op zaterdag 28 september organiseert Palestra Sports Heiloo een speci ale sponsordag voor de G-Sport Foundation. Doel van deze bijzon der sportieve dag is het inzamelen van een bedrag voor de jaarlijkse 'Fitness Dag' voor G-Sporters. Op deze sponsordag bij Palestra Sports kunnen leden en bezoekers van 13.00 tot 15.00 uur meedoen met verschillende activiteiten (spin- ningmarathon, seminar krachttrai ning en ontspanningsmassages). De dag wordt feestelijk afgesloten met een BBQ. Wil jij ook de G-Sport Foundation ondersteunen? Doe dan mee of kom langs op de sponsordag op zaterdag 28 september bij Palestra Sports Heiloo of surf naar www.g-sportfoundation.nl. Palestra Sports Heiloo Zevenhuizerlaan 116 1851 MZ Heiloo 072-533 7788 www.palestrasports.nl www.facebook.com/PalestraHeiloo HEILOO - SnowPlanet Spaarn- woude wordt per 1 oktober SnowWorld Amsterdam. Een nieuwe naam, maar nog steeds dezelfde topattractie in onze regio. Skiën en snowboarden in echte sneeuw. Je kimt bij ons terecht voor o.a. skilessen, kinderfeestjes, groepsuitjes of gewoon lekker een uurtje of twee met het gezin in de sneeuw. En uiteraard kun je de dag afsluiten in ons restaurant De Heuvel. SnowWorld Amsterdam valt inmiddels onder het concern SnowWorld met o.a. vestigingen in Zoetermeer en Landgraaf. Vanaf 1 oktober verandert niet alleen de naam, maar ook de gehele uit straling. Nieuwe kiemen, nieuw logo en een nieuwe frisse huisstijl. SnowWorld Amsterdam is klaar voor het nieuwe winterseizoen. Om het winterseizoen te openen organiseren wij in het weekend van 5 6 oktober een Winteropening evenement, waai' je voor maar 15 diverse activiteiten kunt doen. Zo kun je o.a. aan een proefles skiën HEILOO - Het was zonnig op zondag 22 september in Zaandam. En gezellig druk, met hardlopers en toeschouwers voor de Dam tot Damloop. Smit Partners, het accountants kantoor uit Heiloo, was met drie teams - en dus dertig enthousi aste hardlopers - aanwezig bij start en finish. "Het was vanwege de wannte een zwaardere run," vertelt Thijs Smit. Hij spreekt uit ervaring, want hij rende de 10 Engelse mijl zelf voor de tiende keer. Smit Partners deed als businessteam al voor de elfde keer mee, zo was op het unie ke Damloop-shirt van het bedrijf uit Heiloo te zien. "Na de eerste keer met medewerkers en zake lijke relaties de tien Engelse mijl te hebben afgelegd, was het voor mij duidelijk dat het niet alleen gezond is om met sportvrienden hard te lopen, maar juist ook dat sporten Bij SnowWorld Amsterdam kan je skiën en snowboarden in echte sneeuw. Aangeleverde foto verbroedert. Dat vinden wij belang rijk," legt accountant Thijs uit. Er wordt van tevoren ook altijd flink met elkaar getraind in de prachtige natuur in de regio. Sportief kan het kantoor zich zeker noemen, want in 2018 werd er hardgelopen van Parijs naar Rotterdam voor het goede doel Roparun. Tekst: Marije Smit Smit Partners deed met maar liefst drie teams mee aan de Dam tot Damloop. Aangeleverde foto of snowboarden deelnemen, sleeën, een clinic Telemark-skiën volgen, rodeosnowboarden en uiteraard vrij skiën. Kom langs en geniet van een heerlijke dag in de sneeuw. Kijk voor meer informa tie op www.snowworld.com/ winteropening

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 19