WMiNEN Bn®Kkelijke subsidie Bningbezitters S Droom. steek het vuur, Bil Geniet. Alleen wanneer men eigenaar is van de woning en er ook zelf in woont, komt men in aanmerking voor deze subsidie. Er dienen tenminste twee energiebesparende maatregelen te worden uit gevoerd aan de woning. De regeling is ingegaan op 15 augus tus van dit jaar, dit houdt in dat ook maatregelen die inmiddels al zijn uitgevoerd, maar wel na deze datum werden gerealiseerd, nog in aanmerking komen voor subsidiëring. Overigens is het voor toekenning van de subsidie wel vereist dat de maatregelen uitgevoerd worden door een deskundig bedrijf dat ingeschre ven staat bij de Kamer van Koophandel in de sectie bouwnijver heid. Per woning geldt een maximumbedrag van 10.000 euro aan subsidiegeld, maar wanneer men kiest voor het zogenoem de'Zeer Energiezuinig Pakket'geldt een maximum van 15.000 euro. Belangrijk is wel dat de maatregelen worden uitgevoerd binnen de bestaande thermische schil van de woning. Het laten plaatsen van een aanbouw of opbouw met energiebesparende maatregelen komt dus niet voor subsidiëring in aanmerking. De subsidieregeling geldt tot en met 31 december 2020, maar eindigt eerder wanneer het totaal beschikbare bedrag benut is. Voor verenigingen van eigenaren geldt een aparte regeling, die doorloopt tot eind 2022. Voor woningbezitters is vanaf deze maand een aantrekkelijke subsidie beschikbaar om de kos ten voor energiebespa rende maatregelen te dekken. Via de Subsidie regeling Energiebespa ring Eigen Huis (SEEH) stelt de Rijksdienst Voor Ondernemend Neder land (RVO) in totaal 84 miljoen euro beschik baar die huiseigenaren over de streep moeten trekken om de woning te verduurzamen. Isototaal Maatlat 25a, 1906 BL Limmen Tel: 072 - 303 3448 info@isototaal.nl www.isototaal.nl Isoleren heeft een direct effect op uw energierekening, maar - iets wat vaak vergeten wordt- ook een ongekend positieve invloed op uw woon- en leef comfort. Het isoleren van uw woning levert u los van een besparing van 30 tot 50 procent op energie, dan ook veel meer woonplezier op. Om een langdurig effect te kunnen garanderen, gebruiken wij bij voorkeur onze unieke Neopixels HR++ Isoparel* om uw spouwmuur te isoleren. Ook voor vloerisolatie vindt u bij ons de ideale oplossing met o.a. Icynene (watergedragen PUR). Meer weten? Bel ons voor een vrijblijvende afspraak of bezoek onze website en ontdek hoe wij u huis in no-time kunnen veranderen in een heerlijk comfortabel thuis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 23