Wij NEN Verkoeling of verwarming nodig? GREEUW Het behang van nu is Specialist in sfeervolle vloeren www.greeuw.nl 072-210 03 30 Schagen STEK NL at»mast airconditioning A. Witte Paal 227 - Schagen T. +31(0)224-212 827 E. info@klitsieparket.nl DE DROOGMAKERIJ 37D 1851 LX HEILOO 06 2310 9462 www.joepschut.nl INFO@JOEPSCHUT.NL www.klitsieparket.nl Mitsubishi airco wandmodel SRK-ZS-W 2.5 kW Koelvermogen: 2,5 kW (1,0 - 3,0) s/ Verwarmvermogen: 3,2 kW (0,9 - 4,24) 5 jaar garantie! Inclusief afstandsbediening Inclusief montage (snelle montage in overleg mogelijk!) 365 dagen per jaar open (ook in het weekend!) Onderhoud bestaande airconditioning systemen Ook levering èn installeren lucht,- water,- warmtepompen j/f Greeuw Airconditioning, Egelskoog 8,1822 BM Alkmaar trendy wandbeldeding De tijd dat behang oubollig is, is helemaal voorbij. Steeds meer zien we de meest uiteenlopende patronen en des sins voorbij komen. In veel horeca gelegenheden en (boutique) hotels kun je genieten van mooie, retro, stoe re, luxe sferen en dat alles door het grootste meubelstuk in je interieur: de wanden. Maar waarom zou je zo'n uit gesproken wand ook niet gewoon toepassen in je eigen woning? Wat te denken van bijvoorbeeld een te gekke print op de wand achter je bed of gewoon een statement maken in de living? De keuze is tegenwoordig enorm. collecties te verkrijgen met een rustige linnen look of zelfs wandbekleding van bij voorbeeld grassen of raffia. Kortom nooit meer een saaie wand of ongezellig hoekje met behang kun je tot groot ste metamorfoses komen waar je jarenlang plezier aan zult beleven! Wil je meer zien van de behang collecties van o.a. Arte, Anthology, Designers Guild, Zoffany, Mulberry en Thibaut? Check dan de website van www.di-alma.com Een voorbeeld van een bij zondere muurbekleding is Extinct Annuals van Moooi via Arte. Deze muurbekledin gen zijn geïnspireerd door Moooi's Museum of Extinct Animals. Met het Museum of Extinct Animals laat Moooi de diver siteit van de natuur zien,ook uit vervlogen tijden. Ze bena drukken dat de kostbaarste schat van oude en huidige expedities, de onverwachte diversiteit van de schoonheid is en dat in al haai' vormen. Elk design van de Extinct Animals collectie is geïnspi reerd door de kenmerken van een uitgestorven dier. Opvallende combinaties van kleuren, eigenschappen en de textuur van de vacht, de veren of de huid brengen de dieren weer tot leven op onze muren. Sommige ontwerpen vertellen een bijzonder ver haal; anderen stimuleren onze zintuigen met behulp van beelden en texturen. Neem bijvoorbeeld dessin Aristo Quagga Dit is een bedrukte muurbe kleding met een afwerking in flock, deze is geïnspireerd door de zachte vormen en vorstelijke verschijning van de Aristo Quagga. Prachtig toch om op deze manier je wanden een Make Over te geven? En wat te denken van de (dappere Dodo Pavone? Deze 3D muurbekleding met de look en feel van zachte suède is geïnspireerd door de natuurlijke outfit van de eens zo mooie Dodo Pavone - een zachte pluimage van zilverkleurige veren met ver schillende tinten van grijs, blauw, beige en wit. Dit is nu allemaal vertaald in een luxe behang. Je vind een aantal prachtige dessins in deze suc cesvolle collectie van Arte maai' Menagerie of Extinct Animals is de bestseller uit deze collectie. De afbeeldin gen zijn digitaal geprint op een soft touch textiel op vlies, waarin elk van de uitgestor ven dieren op mysterieuze wijze verborgen zit. We hebben het nu natuurlijk wel over aardig wat uitge sproken dessins maar er zijn tegenwoordig ook weer

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 26