Lieferink ICT Road Trippin' in de Verhalenkamer Burendag 2019 in Heiloo COLUMN BEDRIJF BELICHT 5 Het adres voor uw computerservice Help Dick de Scally UITKIJKPOST 25 SEPTEMBER 2019 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Ben Lieferink aan het werk. Foto: STiP Fotografie Koningsdam 3 1906 WK Limmen; telefoon: 06-29090087; e-mail: info@lieferinkict.nl; website: www.lieferinkict.nl Heeft u problemen met uw computer of andere IT-gerelateerde producten? Dan bent u bij Ben Lieferink aan het juiste adres. Ben is actief in de regio Limmen, Heiloo, Castricum, Bakkum, Uitgeest, Akersloot, Heemskerk, Beverwijk, de Egmonden, Alkmaar, Bergen en omgeving. Ook voor de in- en verkoop van nieuwe en refurbis hed hardware bent u bij Lieferink ICT aan het juiste adres. Windows 10 gecertificeerd Eigenaar Ben Lieferink (25) woont in Limmen. Hij heeft een opleiding Systeem- en Netwerkbeheerder afgerond en is al langere tijd actief in de ICT-detacheringssector. In de detachering heeft hij veel ervaring opge daan bij veel leuke projecten van grote bedrijven. Ook heeft hij bepaalde certificeringen gehaald; zo is hij bijvoorbeeld officieel Windows 10 gecer tificeerd. Op dit moment werkt hij nog fulltime in loondienst en werkt hij in de avonduren en in het weekend voor Lieferink ICT. Binnen afzienbare tijd hoop hij Lieferink ICT zo te hebben uitgebouwd dat hij daar fulltime mee aan de slag kan. Ongeacht of iemand Windows, Mac, Android of welk apparaat dan ook gebruikt, Ben streeft ernaar om mensen goed te kunnen helpen met de problemen waar zij tegenaan lopen bij het gebruik van het apparaat. Hij probeert voor iedereen een passende oplossing te bedenken. Hij helpt iedereen graag verder met de benodigde uitleg. Ben zorgt voor een snelle en goede service tegen een aantrekkelijk tarief. Hij kan de IT-gerelateerde producten bij u thuis of op locatie repareren, maar ook is het mogelijk om het apparaat op te laten halen en deze binnen twee dagen weer terug te hebben. Zo hoeft u nooit lang zonder te zitten. Een herinstallatie of het opschonen van uw computer kan vaak dezelfde dag gedaan worden. En bent u bang dat u bij het ophalen van een desktop alles, zoals toetsenbord, scherm en muis, mee moet geven dan wil Ben u geruststellen. Alleen de kast zelf hoeft u maar mee te geven. Onderscheid Ben Lieferink beseft dat de markt van computerservicebedrijven groot is. Toch vindt hij dat hij zich onderscheidt van andere bedrijven. Klanten kunnen bij hem snel een afspraak maken. Veelal dezelfde dag nog kan Ben aan de gang met het door de klant aangemelde product. "En als ik geen tijd heb, dan maak ik tijd. Mijn tarief is aantrekkelijk en pas boven de zeven kilometer vanaf mijn woning bereken ik voorrij kosten. Daarnaast kan ik het product aan huis ophalen en breng het ook weer terug bij de klant thuis. En ik ben heel flexibel." Webshop Ben is bezig een webshop op te starten. Hierbij kunnen klanten dan corn- putergerelateerde artikelen kopen. Ook is het mogelijk nu al producten op aanvraag te kopen. Ben heeft zich aangesloten bij verschillende leve ranciers, om zo de beste prijzen te kunnen aanbieden voor de producten. Ook werkt hij met weekendaanbiedingen. Deze staan vanaf vrijdag op zijn website. Tekst: Yvonne van Stiphout HEILOO - In de voorstelling Road Trippin' worden thema's als racisme, autisme, homosek sualiteit, verslaving, pesten en huiselijk geweld met humor en lichtheid benaderd. Thema's die onder jongeren vaak nog een taboe zijn. speech, waarin het lijkt alsof hij afscheid neemt, Dit blijkt ook het geval. Geen van de vrienden heeft Sjoerd ooit nog gezien, maar ieder heeft er zijn eigen gedachten over. Voorop staat dat Sjoerd ze weer op het juiste pad heeft gekregen en dat de vier het nu alleen kunnen. de bekende Marjolein Frijling. Zij gaf aan dat de voorstelling te klein is voor de grote koepel en vindt de Verhalenkamer een uitstekende locatie. Er zijn 60 stoelen beschik baar voor deze boeiende voorstel ling. Na afloop kunnen bezoekers en spelers nog met elkaar in gesprek. In Road Trippin' scheppen deze thema's geen afstand, maar brengen ze de personages dichter tot elkaar. De voorstelling kan iedereen stimu leren elkaar op te zoeken in moeilij ke tijden en kwetsbaarheid te tonen. Het verhaal In het verhaal nemen vier derti gers die het nu voor elkaar hebben in het leven, het publiek mee terug naar hun middelbareschooltijd. Een heftige periode voor de per sonages. Het publiek ziet de eer ste twee jaar van hun middelbare schooltijd voorbijkomen. Een tijd met veel pesterijen, discriminatie en gevoelens van eenzaamheid. Tot de personages een voor een Sjoerd ontmoeten. Sjoerd inspireert op zijn eigenzinnige manier de andere vier om trots te zijn op hun 'anders'-zijn. Zijn motto is: 'Het leven is een grote roadtrip'. Er breekt een periode van saamhorigheid aan. Na de diploma uitreiking houdt Sjoerd een bizarre Theatergroep The Passengers The Passengere streeft ernaar theater te brengen daar waar dat nodig is. Zo hebben The Passengere met het spelen van hun vorige voorstelling gemerkt dat theater kan openbreken. Theatergroep The Passengere speelt de voorstel ling Road Trippin' bij voorkeur op kleine, bijzondere locaties. De voor stelling wordt geregisseerd door De voorstelling is mede mogelijk gemaakt door de Stichting Vrienden Cultuurkoepel Heiloo en Stichting De Buitenkans. Let's make this trip together in de Verhalenkamer Willibrordus op zondag 6 oktober om 15.00 en 19.30 uur, zie ook www.de-buitenkans. org of VW informatiepunt. Tickets slechts 5,- via De Buitenkans. In Road Trippin' nemen vier dertigers het publiek mee terug naar hun middelbareschooltijd. Aangeleverde foto HEILOO - Ieder jaar wordt op de vierde zaterdag in septem ber Burendag gevierd. In 2019 is Burendag op zaterdag 28 sep tember. Burendag is een dag waarop de buurt samenkomt en veel mensen iets goeds doen voor elkaar en de buurt. Daardoor worden buurten leuker, socialer en veiliger. Ook in Heiloo wordt Burendag gevierd, bijvoorbeeld in de vorm van een barbecue of buurtfeest. Meer uitge breide initiatieven zijn er ook: Open dag bij Forensisch Psychiatrische Afdeling (FPA) De Forensisch Psychiatrische Afdeling van GGZ Noord-Holland- Noord is voor veel Heilooëre een bekende buur. Tijdens burendag zet de FPA haar deuren op Landgoed Willibrordus voor u open, zodat we kennis met elkaar kunnen maken. Bent u benieuwd hoe de forensi sche kliniek er van binnen uitziet? Tijdens Burendag leiden de mede werkers van de FPA u graag rond en vertellen u over de dagelijkse gang van zaken. Vanaf 11.45 uur start er elk uur een rondleiding. De laatste rondleiding start om 14.45 uur. Burenlunch bij Stichting De Buitenkans De deelnemers oogsten zelf groente en fruit uit de tuinen van Willibrordus. Onder leiding van kok Frank wordt daarmee een heerlijke lunch bereid. Ook pers je je eigen appelsap en wordt een lekkere taart gebakken. De tafels worden ver sierd met boeketjes bloemen die onder begeleiding van Vereniging Groei en Bloei worden gemaakt. Wil je meedoen? Kosten zijn 10 voor volwassenen en 5 voor kin deren. Er is plek voor 40 personen. Aanmelden per mail bij Dorien met vermelding van het aantal volwas senen/kinderen: dorien@de-buiten- ktins.org. Burendag Plan Oost Op initiatief van BurenHelpenBuren is er voor Burendag een programma samengesteld in Plan Oost: 10.00 - 11.30 uur: Inloop bij De Loet met koffie en limonade, aan geboden door Gouden Dagen; 14.00 - 16.00 uur: Speurtocht met gedichten, vanaf De Loet door Plan Oost; 14.00 - 16.30 uur: Verschillende activiteiten in de 'Sluijsweijdt' bij Buurtzorg, Tintoretto, de Hobbyfarm en Yoga; 14.30 uur: Drinken met iets lekkers in het Oosthonk; 17.00 uur: Barbecue met muziek in het Oosthonk. Op de website van burendag. nl vindt u onder het kopje 'In mijn buurt' terug wat er verder is georga niseerd in Heiloo. In tijden van nood, drukte of alge hele malaise is Maria ter Nood een uitkomst. Bijna altijd is het er doodstil. Het geluid van hinnikende paarden in de manege ernaast, een luid kraaiende haan die zijn harem bij elkaar roept, en het geklater van de fontein in de vijver zorgen voor een hoorbare stilte. Toppunt van therapeutische rust is de Mariakapel en 's winters is het er weldadig warm ook. De volledige afwezigheid van alle geluid is over weldigend en rustgevend, terwijl ik toch niet gelovig ben. 'Even alles achterlaten.staat als leus op de website. Dat is het precies. In de kapel staat een soort muziek standaard met daarop een schrift met een pen. Maria heeft nog geen Twitter, maar mensen hebben soms de behoefte haar een berichtje te schrijven, een vraag, een smeekbede of een woord van dankbaarheid. Maria vindt het vast wel goed dat ik even meelees, hoewel ze niet voor mft bestemd zijn. De lezer wordt geraakt door een mix van gevoelens: medelijden, blijdschap en verbazing. De verzoeken om bijstand gel den meestal bij ziekte en dood. Schrijnend is het als Maria gesmeekt wordt een kind van kanker te genezen. Of als door een weduwe gevraagd wordt te helpen bij het rouwen. Of de Moeder Gods wordt uitvoerig bedankt voor een genezing. Soms roept de tekst een glimlach op, bijvoorbeeld als de hulp van Maria ingeroepen wordt bij een rijexamen. Zij is blijkbaar overal goed voor. Voor de hevigste smeekbede die ik tegenkwam, moest ik eerder mijn zakdoek pakken dan mijn bril. Schuin over een hele bladzijde stond er in kanjers van hoofdletters: HELP!!! Ik hoop dat Maria het gelezen heeft.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 5