CHAIRS CHAIRS commit The American way of comfort Dé Stressless specialist van Noord-Holland Barbecue cadeau Uw relaxfauteuil op maat gemaakt Aanbiedingen Zolang de voorraad strekt! Zie Laagste prijsgarantie! Maatwerk! Cadeau! Nu 215,- Wlfott Nu 1999,- Bent u op zoek bent naar een relaxfauteuil met de perfecte pasvorm? Dan is een bezoek aan Comfort Chairs een aanrader. In Alkmaar vindt u dé specialist in zitcomfort! Een winkel met honderden verschillende relaxfauteuils. Hét adres voor meubelen die uitblinken in functionaliteit, kwaliteit en vormgeving. Kom langs om proef te zitten op onze uitgebreide collectie relaxfauteuils. meer dan 400 relaxfauteuiis talloze aanbiedingsmodellen veel bekende topmerken maatwerk mogelijk eigen professionele servicedienst eerlijk en kundig advies Comfort Chairs presenteert de relaxfauteuils van de Noorse topfabrikant Stressless in diverse speciale studio's. Nagenoeg alle modellen uit de collectie zijn bij ons vertegenwoordigd! Bij ernstige zitproblemen bieden de zorgfauteuils van Fitform uitkomst. Deze relaxmeubels worden dan in samenspraak met uw zorgverlener samengesteld. Voor nagenoeg ieder zitprobleem is er een oplossing. Ideaal voor als u bijvoorbeeld (langer) zelfstandig wilt blijven wonen. Bent u niet in gelegenheid om onze winkel te bezoeken? Onze adviseur komt P'®1©IZHtGn DIJ U HUIS. graag bij u thuis langs om de gewenste fauteuil op uw gemak te testen! Bij aankoop van een Stressless-meubel vanaf 2495,- ontvangt u, zolang de voorraad strekt, een luxe Napoleon gasbarbecue t.w.v. 799,- cadeau!* Stressless Paris Verstelbare relaxfauteuil met hoeker. In zwart leder Batick. Normaal 2495,- Nu 1695,- De relaxfauteuils van het Amerikaanse merk La-Z-Boy zijn wereldberoemd. Deze stoelen staan bekend om hun perfecte zitcomfort en hoge afwerkingsniveau. Om ruimte te maken voor de allernieuwste La-Z-Boy collecties biedt Comfort Chairs diverse modellen met hoge kortingen aan. Bezoek onze winkel en www.comfortchairs.nl om het complete aanbod te bekijken. L A BOY La-Z-Boy Keen Verstelbare fauteuil in grijze stof. Normaal 429 - Nu 215,- jyrroNM nr,i Lin-rup Voor de overtreffende trap van comfort kiest u voor één van de maatwerkprogramma's bij Comfort Chairs! De fauteuil wordt dan hele maal naar uw wens vervaardigd. V Framati Niseko Elektrisch verstelbare relaxfau teuil. In zwart leder Semira. Normaal 2799,- Nu 1999,- Framati Canberra Traploos verstelbare fauteuil in zwart leder Dino. Normaal 1571,- Nu 999,- Strassle Earl Zwitserse relaxfauteuil met diverse verstelopties. In zwart leder Oregon. Normaal 1850,- Nu 1199,- Tecno Verstelbare relaxfauteuil met hoeker. In grijs leder Soft. Normaal 1158,- Nu 799,- Adres Huiswaarderplein 5b 1823 CP Alkmaar tel. 072 520 54 77 www.comfortchairs.nl Openingstijden Ma/di/wo/za: 9:30-17:30 uur Do: 9:30-21:00 uur Vr: 9:30-18:00 uur Zo: gesloten COl Aanbiedingen kunnen van de afgebeelde (kleurjuitvoering verschillen, zijn uitsluitend geldig zolang de (bestelde) voorraad strekt en hebben een beperkte looptijd. "Vraag naar de voorwaarden. +Tegen meerprijs ook in andere kleuren. www.comfortchairs.nl voor het complete aanbod! Slrjjssl* Framati Lusaka Relaxfauteuil met elektrisch verstelbare rug en voetensteun. In zwart leder Semira. Kruisvoet in alu. Normaal 2906,- Nu 1999,-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 6