Quizavond Kinderopvang Kits Oonlie Classic Meets Jazz in Cultuurkoepel Heiloo V 13 6 w Het programma van de maand oktober: Zwemdiploma 's bij Loos -I O Laat je verrassen bij Showhero UITKIJKPOST 2 OKTOBER 2019 Maandag 7 oktober: Wat vieren we zondag o.l.v. ds. Hanneke Ruitenbeek; 13.30-15.00 uur, Ter Coulsterkerk, Holleweg 111, Heiloo HEILOO - Op dit moment is Kinderopvang Kits Oonlie een van de twee opvangorganisaties in de regio die in het bezit is van hét kwaliteitscertificaat voor de kinderopvang. De nonnen voor dit kwaliteits certificaat zijn opgesteld door een breed samengestelde groep deskun digen uit de kinderopvang, waaron der vertegenwoordigers van ouders. Jaarlijks wordt Kinderopvang Kits Oonlie door het Keurmerkinstituut bezocht om te beoordelen of nog steeds wordt voldaan aan deze normen. Op 14 oktober worden een aantal vestigingen en de cen trale administratie bezocht door het Keurmerkinstituut. Tijdens dit bezoek zal een auditor alle pro cessen van het kwaliteitssysteem beoordelen. Om de kennis van de medewerkers wat op te frissen heb ben alle medewerkers deelgenomen aan de quizavond. Nadat quizmas ters Cheryl en Petra een vraag had den gesteld, schalden de buzzers door de ruimte, want alle teams wis ten natuurlijk het juiste antwoord. Team Boekies (kinderdagverblijf Boekenstein) ging ervandoor met de eerste prijs, gefeliciteerd meiden! HEILOO - De schoonheid van klassiek en 'happy' jazz komen zondag 6 oktober samen in Cultuurkoepel Heiloo. Een jazzfestijn zonder weerga, voorafgegaan door sfeervolle, beto verende fluitklanken van Abbie de Quant, een van Nederlands meest gevraagde fluitisten met internatio nale reputatie.Tijdens deze middag kunt u luisteren naar werken van Donizetti en Prokofjev (2e sonate). Daarnaast komen vier vaderlandse topmusici in actie, onder leiding van Europa's nummer 1-vibrafonist Frits Landsbergen. Deborah J. Carter En als klap op de vuurpijl de uit Amerika afkomstige vocaliste Deborah J. Carter! Voor liefhebbers een prominent gezelschap om van te watertanden! Zij vertolken gelief de songs en 'standards' uit het Great American Songbook. Componisten als Duke Ellington, George Gershwin, Cole Porter e.a. passeren de revue. Een even verrassend als oorstrelend muziekfeest, dat verruk kelijk swingt en een garantie is voor een bijzondere middag in de Koepel! Tijdens de naborrel staat het Oliver King Trio met pianist Hans Heinhuis borg voor de juiste sfeer. Zondag 6 oktober a.s. om 14.30 uur in de Cultuurkoepel Heiloo. Kaarten: 17,50 via www. cultuinkoepelheiloo.nl of bij het VW-kantoor op Landgoed Willibrordus te Heiloo. Donderdag 3 oktober: lezing Franeiscus van Assisi door Paul Bindels; 20.00 uur, Willibrordushuis, Westerweg 267, Heiloo Woensdag 9 en 23 oktober: Bijbels ABC over 1 Korinthe o.l.v. ds. Dick Nicolai; 14.30-16.30 uur, Prot. Kerk Limmen, Zuidkerkenlaan 25 Donderdag 10 oktober: le van 3 Zin in poëzie en schilderkunst o.l.v. ds. Edward Kooiman; 19.45 uur, Ter Coulsterkerk, Holleweg 111, Heiloo Zondag 13 oktober: Bachcantate in de Witte Kerk; 16.00 uur, Raadhuisweg 32, Heiloo Dinsdag 22 oktober: le bijeenkomst Bijbelgroep Richteren o.l.v. pastor Herman Helsloot; 20.00 uur, Willibrordushuis, Westerweg 267, Heiloo Nadere informatie op www.ronddewaterput.nl HEILOO - Zaterdag 28 september vroeg in de ochtend was het zover. De eerste keer afzwemmen na de zomervakantie. De kinderen van Zwembad Loos stonden klaar om te gaan zwemmen. Gekleed, afstanden, onder water zwemmen en andere kunsten lieten de kinderen zien aan hun ouders. Nadat alles was afgerond met een luid applaus mochten de volgende leerlingen hun diploma ontvangen: Diploma A: Teun Elders, Evy Glorie, Sanne de Waard, Lex Broekhuis, Joey Oudhoff, Daan Vermeulen, Sarah Konijn, Nanxi Zhang, Sidona Ghebrehiwet, Sven Kassing, Minke van den Berg, Mayla Danzl, Dejan Meijer, Majd Elias, Karla Elias, Rawan Khaled, Neles Zonderhuis, Liselot van Baarsel, Alisha Romijn, Pim Zentveld, Thomas van Langen en Madelief Delhaas. Diploma B: Cato Klijn, Alexander Dorenbos, Yiska van der PoU, Julia van der Poll, Daan Vader, Melle van der Poel, Seb Zwaga, Anne Brussel, Sophie de Jong, Julia van Dam, Davyen Wüthrich, Felix Weteling, Lucy de Niet, Mila Ahekian, Lucas van Cronenberg en Isa de Vries. Diploma C: Hanna Groeneveld. Allemaal van harte gefeliciteerd! Aangeleverde foto Sjfirituafiteit en Cjefoofsveriüemng Om de kennis wat op te frissen hebben alle medewerkers deelge nomen aan de quizavond. Aangeleverde foto De uit Amerika afkomstige Deborah J. Carter vertolkt songs uit het Great American Songbook. Aangeleverde foto HEILOO - Laat je verrassen! Showhero staat aanstaande vrijdag 4 oktober om 19.00 uur in Theater De Beun. Showhero organi seert evenementen voor mensen met een beperking om hen de dag van hun leven te geven. Even helemaal uit je dagelijkse sleur gehaald worden? Na de Showhero zang- en spelshow ga je met een grote lach de deur uit. Kaarten zijn te koop via DeBeun.nl. Zien we je daar? Foto: Lieke Vermeulen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 13