Boxmedewerker HAIR ZoWityeld (top) HAIRSTYLIST m/v JUNIOR STYLIST m/v Kil ZEISS Reality bril Gratis Op zaterdag 5 oktober a.s. geven de specialisten van Zeiss Vision Care exclusief voor onze klanten een presentatie van hun nieuwste technieken. (1 e, 2e of 3e jaars bol of bbl) Gratis ZEISS Terra ED Pocket verrekijker ter waarde van 300,- Inter Bloemen Service Hollend Inter Bloemen Service B.V. zoekt (10-25 uur per week) Inter Bloemen Service BV exporteert dagelijks bloemen en planten naar haar afnemers in Europa, voornamelijk Duitsland. De roots van het bedrijf liggen in Akersloot, maar om logistieke redenen zijn wij bijna 10 jaar geleden verhuisd naar de Bloemenveiling Aalsmeer. Veruit de meeste werknemers komen nog steeds uit de regio Akersloot. Inhoud van de functie: Wat bieden wij? UITKIJKPOST 2 OKTOBER 2019 Exclusief op zaterdag 5 oktober kunt u uw bril laten testen op UV bescherming. Daarnaast kunt u op deze dag kennis maken met ZEISS VISUFIT 1000. Dit digitale platform gebruikt 9 camera's en 45 miljoen focuspunten om een 180 graden beeld van uw gezicht te vormen, waardoor uw nieuwe brillenglazen nog beter worden gecentreerd. Bent u een pionier? Kom dan langs in de winkel Opticien Optometrist Contactlensspecialist Stationsplein 24 1851 LN Heiloo Tel: 072 533 12 75 www.zonneveldoptiek.nl Gratis parkeren in de parkeergarage optiek *Vraag in de winkel naar de voorwaarden. ZEISS ZA.05OKT. Wij nodigen iedereen uit om langs te komen bij Zonneveld Optiek om onder het genot van een hapje en een drankje kennis te maken met de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van brillentechniek. Kijk in het Znnvld magazine voor meer informatie. Heeft u ons magazine niet ontvangen? U kunt het in de winkel ophalen. Bij aankoop van ZEISS Multifocaal Individual 2 glazen* Wij zijn een hecht team van gedreven hairstylisten, We houden van ons vak. We zijn niet snel tevreden. Zoeken altijd naar het juiste detail in een model, kleur en styling voor een persoonlijke touch. Creativiteit gaat wat ons betreft hand in hand met aandacht en een ontspannen sfeer. Voor iedereen met oog voor detail. Wil je (nog) een paar dagen in de week de handen uit de mouwen steken? En houd jij van een informele werksfeer? Dan ben jij wie wij zoeken! De hoofdtaak is het pakken, verpakken en verdelen van verse snijbloemen Werkdagen van 5 uur voor 2 tot 5 dagen per week. Samen en in goed overleg in te delen. Wie ben jij? Je hebt affiniteit met snijbloemen, maar een positieve instelling vinden wij belangrijker. Nuchter en een aanpakken Woonachtig in de omgeving Castricum, Limmen, Heiloo, Alkmaar, Uitgeest, Egmond. Een marktconform salaris Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO Groot handel Bloemen en planten) incl. een ruime pensioenregeling Informele werksfeer Vervoer van en naar je werk wordt geregeld Na de files heen en voor de files terug. Wij zijn op zoek naar een ambitieuze en ervaren... - Ben jij creatief, vakkundig en wil je jezelf blijven ontwikkelen? - Ben je spontaan, collegiaal, flexibel en gemotiveerd? - Dan hebben wij de perfecte plek voor je! Wij zijn ook op zoek naar een gemotiveerde... - Ben jij ambitieus en wil jij je continu ontwikkelen d.m.v. opleidingen en trainingen? - Dan zijn wij op zoek naar jou! Enthousiast geworden? Stuur dan snel je cv naar: info@styles-hair.nl Geïnteresseerd of heeft u vragen? Neem tussen 10.00 en 14.00 uur contact op met Ruud Groot (0297-389401)! CV sturen kan ook, info@ibs-bv.nl of IBS BV, Prunus 45, 1424 LD De Kwakel. Eerste kennismaking vindt gewoon thuis plaats in Limmen. Kennemerstraatweg 386, Heiloo, tel. 072 - 5331078, www.styles-hair.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 4