De Kamer restaurant bar Tentoonstelling van 100-jarige dokter Naessens en meer nieuws Een avond filmmuziek met Harmonie Caecilia SportRaad Heiloo zoekt dringend bestuursleden Sport^xxd h loxr BEDRIJF BELICHT 5 UITKIJKPOST 9 OKTOBER 2019 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Het team van De Kamer. Foto: Yuliya Slukhinska Kennemerstraatweg 103, 1851 BC Heiloo, tel. 072 - 532 53 76, www.dekamer.nl 'Voor lekker en gezellig eten, drinken en borrelen kun je vanaf 10 oktober terecht in de nieuwste aanwinst van Heiloo. De Kamer brengt een vernieuwend en hip concept.' Dit was de boodschap die vorig jaar bij veel mensen nieuwsgierig heid opwekte, want sinds de opening een jaar geleden is De Kamer een doorslaand succes. Om te toosten op het eenjarig bestaan wor den van 10 tot en met 31 oktober alle lunchgasten getrakteerd op een drankje* van het huis! Het team van De Kamer wil iedereen bedanken voor alle compli menten die ze het afgelopen jaar van de vele gasten hebben mogen ontvangen. Het is een bevestiging dat de komst van De Kamer een goede zet is geweest. Het team is erin geslaagd een plek te creëren waar iedereen, jong en oud, zich thuis voelt. Er hangt een gezellige en ongedwongen sfeer. De Kamer is in een jaar tijd een populaire ontmoetingsplek geworden, waar je gemakkelijk met vrienden, familie en collega's afspreekt. Voor een lunch, een drankje, een diner of speciale gele genheden, en natuurlijk voor de gezelligheid. Deze gezelligheid is gecreëerd door de verschillende hoekjes, zitjes, bankjes, verlichting en muziek. Van een diner wordt er sfeervol overgegaan naar een uit gaansavond, met regelmatig evenementen en livemuziek. De huiskamer van Heiloo heeft bovendien een sfeervol ingerich te, plantrijke serre, die uitermate geschikt is voor het houden van besloten feesten, vergaderingen, bruiloften, babyshowers et cetera. Kortom: aanleiding genoeg om regelmatig even binnen te wippen. De keuken blijft de populaire 'shared dining' gerechten aanbieden. Ben jij iemand die nooit een keuze kan maken óf vind je het leuk om samen met je gezelschap verschillende smaken te proeven, dan ben je bij De Kamer aan het juiste adres en kies je voor een van de 'shared' gangen. Ook wordt er dagelijks verse seafood en een wis selend keuzegerecht buiten de kaart om aangeboden. Met speciale wensen wordt altijd rekening gehouden. Naast de veelzijdige menukaart kim je hier ook terecht voor echte barista koffie, cocktails, gin tonics en mooie wijnen. Voor lekker lang tafelen of borrelen met vrienden en familie is De Kamer een echte aanrader! *Sterke drank en cocktails uitgezonderd Tekst: Carolien Breed HEILOO - Vanaf zaterdag 12 oktober tot 15 november zal er een nieuwe tentoonstelling in het Historisch Museum te zien zijn. Ditmaal zal er vroeger en recent werk van de kinderarts dokter Naessens (de kinderarts uit Alkmaar) te zien zijn. Dokter Naessens, nu 100 jaar, is blij verrast dat hij uitgenodigd is om zijn werk te exposeren in ons museum. Hij zal zelf bij de opening aanwezig zijn. Zijn werk was eerder al in beroemde musea te zien, zoals het Bonnefantenmuseum en het Singer Museum. Omdat er werk te zien is uit opeenvolgende periodes uit het leven van de heer Naessens belooft het een afwissende, interes sante tentoonstelling te worden. Martine Faber In de film-theaterzaal van het Historisch Museum zullen eind april en begin mei 2020 weer voor stellingen gespeeld worden waar van Martine Faber de schrijfster en regisseur is. Vorig jaar had Martine zich laten inspireren door het verhaal van de Joodse familie Bonnewit. Ditmaal heeft zij geschre ven over de invloed die verzetsacti viteiten op de andere familieleden kunnen hebben, ook in Heiloo. De data van de voorstellingen zijn 24, 25, 26 en 30 april en 1,2, 3 en 4 mei (de voorstellingen op 26 april en Dokter Naessens bezoekt regelmatig verschillende musea. Hier bekijkt hij werk van L. Gestel. Foto: dhr. Naessens jr. 3 en 4 mei zijn 's middags). Mocht u zich willen verzekeren van kaarten, dan kunt u zich nu al aanmelden via de mail: gieltjes@kpnmail.nl Wegens groot succes wordt de tentoonstelling. 'Kunst in Herinnering' verlengd tot 15 novem ber. Openingstijden Historisch Museum: dinsdag 19.00 - 21.00 uur. Zaterdag en zondag 14.00 - 17.00 uur. De toegang is gratis. Historisch Museum is gevestigd op Landgoed Willibrordus. HEILOO - Op zaterdagavond 12 oktober geeft Harmonie Caecilia een concert in Cultureel Centrum de Strandwal te Heiloo. Voorafgaand aan het A-orkest van Caecilia laat ook het Opleidingsorkest van zich horen. Beide o.l.v. dirigent Zoran Rosendahl. Thema van de avond is filmmu ziek. Met overbekende nummers uit onder meer Grease en Star Wars. Maar ook prachtig werk van Ennio Morricone uit de Italiaanse film Cinema Paradiso. Verder maakt Caecilia een klassiek uitstapje met solist Simon de Rooij op hoorn. Hij speelt het gevoelige Nocturno van Strauss. In de pauze kunt u een gokje wagen bij de bekende loterij, met mooie prijzen. Aanvang concert om 20.00 uur. Zaal open vanaf 19.30 uur, met een bijzondere muzikale omlijs ting! Locatie Cultureel Centrum de Strandwal, op het GGZ-terrein aan de Kennemerstraatweg 464 te Heiloo. Toegangsprijs bedraagt 10,-. Donateurs en kinderen tot 12 jaar gratis. Meer info via: www.caecilia-heiloo.nl. HEILOO - Het bestuur van de SportRaad Heiloo heeft moeten besluiten om af te treden. De vereniging is daarom naarstig op zoek naar zowel een voorzitter, secretaris als penningmeester. Heeft u binding met Heiloo en met de sport, en bent u bereid om wekelijks enkele uren aan dit boei ende werk te besteden? Dan kunt u zich voor verdere informatie aanmelden bij de heer Janco Barentsz, tel.: 072 - 5338986 06 - 29041917. Ook een e-mail sturen is mogelijk: j.barentsz@kpnplanet.nl Aangeleverde foto Harmonie Caecilia onder leiding van dirigent Zoran Rosendahl. Foto: Susanne Oudejans

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 5