Heiloo contact 11 HEILOO^ Bezwaar maken nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo GEMEENTE Bouwen en wonen Verkeer Openingstijden Mededelingen Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op ISlIl 3 r UITKIJKPOST 16 OKTOBER 2019 Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen Frederica's Hof 3; plaatsen erfaf- scheiding (WABO1901665); Bonkelaar 24; maken beschoei ing en plaatsen erfafscheiding (WABO1901656). Verleende vergunningen - reguliere procedure Trompenburg 45; plaatsen dakka pel (voordakvlak) (WABO1901512); Lijsterbes 6; plaatsen tijdelijke woonunit (WABO1901607). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie daarvoor de tekst 'Bezwaar maken'. Verleende vergunningen - uitgebreide procedure Holleweg 149a; veranderen en brandveilig gebruiken KDV Teddybeer (wijzigen van peuteropvang naar kinderdagverblijf met slaapfunctie) (WABO1900907). De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. Tegen het ontwerpbesluit zijn geen zienswijzen ingediend Ontwerp exploitatieplan Zandzoom Heiloo Kennisgeving ex artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 1 onderdeel a van de Wet ruimte lijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whatsapp 06 821 735 46 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur dat ter inzage ligt per donderdag 3 oktober 2019 voor een periode van zes weken: het ontwerpexploitatieplan Zandzoom Heiloo. Inhoud van het ontwerpexploitatieplan Het plangebied Zandzoom betreft het gebied dat globaal is gelegen tussen de Vennewatersweg aan de noord zijde en de grens met de gemeente Castricum aan de zuidzijde. Aan de westzijde bevindt zich een deel van het landelijk gebied van Heiloo en aan de Oostzijde bevindt zicht het golfterrein. Bij het opgestelde ontwerpbestem- mingsplan, dat de mogelijkheid tot de bouw van 1.265 woningen mogelijk moet maken, is een ontwerpexploita- tieplan opgesteld. Hierin wordt onder andere het gemeentelijke kostenver haal geregeld. Het ontwerpexploitatie- plan bevat tevens de eisen en regels over de wijze van inrichting van het gebied. Ter inzage Het ontwerpexploitatieplan is in te zien tot en met woensdag 13 november 2019: bij de informatiebalie in het gemeen tehuis van Heiloo, Raadhuisplein 1 te Heiloo; in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo Inzien via internet op de landelijke website www.ruim- telijkeplannen.nl/NL.IMRO.0399. bpZandzoom2019-EX03. Zienswijzen Gedurende de periode dat het ont- werpbestemmingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpexploitatieplan - bij voorkeur schriftelijk en goed gemotiveerd - zienswijzen naar voren brengen bij de gemeenteraad. Uw schriftelijke ziens wijze richt u aan de gemeenteraad van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onderwerp: Zienswijze ontwerpexploi- tatieplan Zandzoom te Heiloo. Indien u gebruik wilt maken van de mogelijk heid een mondelinge zienswijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met de heer Th. Bentvelsen van het team Plannen Projecten, telefoonnummer 088 - 909 7526. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Th. Bentvelsen, Domein Ruimtelijke Ontwikkeling, tele foonnummer 088 - 909 7526. Ontwerp bestemmingsplan Zandzoom Heiloo Kennisgeving ex artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 1 onderdeel a van de Wet ruimte lijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat ter inzage ligt met ingang van donderdag 3 oktober 2019 voor een periode van zes weken: het ontwerpbestemmingsplan Zandzoom Heiloo. Inhoud van het ontwerpbestem- mingsplan Het plangebied Zandzoom betreft het gebied dat globaal is gelegen tussen de Vennewatersweg aan de noord zijde en de grens met de gemeente Castricum aan de zuidzijde. Aan de westzijde bevindt zich een deel van het landelijk gebied van Heiloo en aan de Oostzijde bevindt zicht het golfterrein. In het gebied Zandzoom worden op een gefaseerde wijze in een planpe riode van 7 jaar ca.1.250 woningen gerealiseerd. Deze woningen variëren van sociale woningen, appartementen en rijwoningen tot vrijstaande wonin gen en luxe villa's. De bebouwings dichtheid verschilt per faseringsgebied. Zandzoom gaat zich geleidelijk aan ontwikkelen met behoud van zoveel mogelijk groen waarin beeldbepalende landschappelijke elementen worden gerespecteerd. Het Heilooërprofiel met woonbuurtjes, greppels, houtwallen, meidoornhagen en bosjes maakt de nieuwe woonwijk herkenbaar. Crisis- en herstelwet Op dit bestemmingsplan is de Crisis- en herstelwet van toepassing. Dit heeft in deze fase van het bestemmings planproces waarin zienswijzen naar voren kunnen worden gebracht geen consequenties maar na vaststelling van het bestemmingsplan gelden voor het beroepschrift aanvullende eisen die voortvloeien uit de Crisis- en her- stelwet. Ter inzage Het ontwerpbestemmingsplan is in te zien tot en met woensdag 13 novem ber 2019: bij de informatiebalie in het gemeen tehuis van Heiloo, Raadhuisplein 1 te Heiloo; in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet op de landelijke website www. ruimtelijkeplannen.nl/NL.IMRO.0399. BPZandzoom2019-0301. Zienswijzen Gedurende de periode dat het ont- werpbestemmingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpbestemmingsplan - bij voor keur schriftelijk en goed gemotiveerd - zienswijzen naar voren brengen bij de gemeenteraad. Uw schriftelijke ziens wijze richt u aan de gemeenteraad van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onder werp: Zienswijze ontwerpbestemmings- plan Zandzoom te Heiloo. Indien u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge zienswijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met mevrouw S. Jager van het team Plannen Projecten, telefoonnummer 088 -909 7508. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager van het team Plannen Projecten, tele foonnummer 088 - 909 7508. Met vragen die specifiek het exploitatieplan betreffen, kunt u contact opnemen met de heer Th. Bentvelsen, Domein Ruimtelijke Ontwikkeling, telefoonnum mer 088 - 909 7526. Als een besluit rechtstreeks gevol gen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaar schrift zet u uw naam, adres en handtekening, datum, omschrijving van het besluit en reden waarom u het niet eens bent met het besluit. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft geno men: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. U kunt de besluiten vinden op officielebekendmakingen. nl/gemeenteblad Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Inloopavond bestemmingsplan Reconstructie Vennewatersweg gaat niet door In de Uitkijkpost, editie woensdag 3 oktober, staat in de publicatie van het Voorontwerpbestemmingsplan Reconstructie Vennewatersweg ver meld dat er donderdag 17 oktober a.s. een inloopavond zal plaatsvinden. Tot onze spijt hebben wij moeten besluiten deze inloopavond tot een nader te bepalen datum op te schorten. Tijdens de inloopavonden voor het bestemmingsplan Zandzoom Heiloo is gebleken dat er bij inwoners en omwonenden diverse vragen 'leven' over de reconstructie/herinrichting van de Vennewatersweg. Om toch op een behoefte van informatievoorziening in te springen is het mogelijk uw vragen aan de gemeente Heiloo 'digitaal' te stellen via het project e-mailadres: ven- newatersweg@debuch.nl Het voorlopig ontwerp voor de herin richting van de Vennewatersweg is in te zien via de website van de gemeen te Heiloo, projectpagina herinrichting Vennewatersweg: https://www.heiloo.nl/plannen-en- projecten-heiloo/herinrichting-vennewa- tersweg/ Attenderingsservice van de overheid Vergunningen: nieuws uit uw omge ving, direct in uw inbox Voor veel mensen is het belangrijk om te weten welke vergunningen er in hun straat, buurt of gemeente worden aangevraagd en verleend. Dat kunnen onder andere bouwvergunningen en evenementenvergunningen zijn. Op deze pagina's in uw huis-aan-huisblad kunt u natuurlijk wekelijks lezen welke aanvragen zijn gedaan, en wat de gemeente heeft besloten over eerder ingediende aanvragen. Maar wist u dat u dit nieuws ook automatisch per mail kunt ontvangen? Ga naar https://www. overheid.nl/attenderingsservice en geef aan in welke gegevens u geïnteres seerd bent. Dan krijgt u dat nieuws direct per mail toegestuurd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 11