Specialist in sfeervolle vloeren KUTSIE PARKET Schagen T +31(0> 224 - 212 827 6 Henk Hofman zijn ervaring met de Zoutkamer keuken, i CULTUURKOEPEL HEILOO Monuta Veerman Eppo van Nispen tot Sevenaer Bij het uitknippen en laten zien van deze advertentie kunt u een kennismakingssessie zout en magnesium komen doen v°°r 9,95 (normaal 18,50) www.halomedics.nl Aanvang 17iOQ Entree I 2n50 SPONSORWERVER EN EEN COMMUNICATIEMEDEWERKER A. Witte Paal 227 - Schagen E. info@klitsieparket.nl Bent u geïnteresseerd? Voor informatie, het volledige functieprofiel en uw reactie mailt u naar voorzitter@ stichtingveldwerk.nl STICHTING VELDWERK 'Hoelang benne we nog op de wereld om mekaar om mekaar te hellepe, nietwaar?' De invloed van de digitale wereld op ons denken en doen in zorg en welzijn. CULTUURKOEPEL HEILOO €22,50 AANVANG 14.00, ZAAL OPEN 13.00 ZONDAG 3 NOVEMBER 2019 www.klitsieparket.nl UITKIJKPOST 16 OKTOBER 2019 Tip: combineer onze halotherapie ook eens met onze magnesiuminhalatie. Magnesiuminhalatie is goed voor mensen met huid - en luchtwegproblemen, maar ook voor mensen met diabetes, een hoge bloeddruk, hoog cholesterol, geheugenproblematiek, ADHD, osteoporose, artrose, fibromyalgie, tinnitus, migraine, stijfheid, spierkrampen en restless legs. Mijn vrouw las in de krant een stukje over de zoutkamer in Limmen. Omdat het met mij in die periode helemaal niet goed ging, besloot ik om deze vorm van therapie te gaan volgen. Van een dood vogeltje, naar weer een man die lekker in zijn vel zit en alles weer kan doen. De zoutkamer gaf mij mijn leven weer terug! Ongeveer een jaar geleden begonnen mijn klachten. I k werd benauwd, zat de hele dag naar adem te happen, had moeite met lopen, ik had paarse nagels en verzuurde benen. Ik kon de deur niet meer uit en zat vastgekluisterd aan huis. Wat was ik ziek! De huisarts stuurde mij meteen door naar de longarts. Een scan volgde, vervolgens een biopt en een prednison kuur en uiteindelijk kwam er het voorstel om in de toekomst te gaan voor een longtransplantatie. Een longtransplantatie voelde voor mij niet goed. Ik wilde een second opinion in een ander ziekenhuis. In het ziekenhuis in Nieuwegein volgden meer onderzoeken. Er werd vastgesteld dat ik last had van chronisch ontstoken longen. Daarvoor kreeg ik een nieuw medicijn. Dat ging wel beter, maar nog voelde ik mij niet opknappen. Toen mijn vrouw aankwam met het artikel over de Zoutkamer besloot ik daarheen te gaan. Ik begon meteen met een flinke kuur. De eerste periode 5 keer per week, daarna 3 keer per week en daarna 2 keer per week om het bij te houden. Vanaf de eerste keer voelde ik mijzelf al opknappen. Ik kreeg meer lucht! Langzaamaan begon ik weer te leven. Ik kon weer een stukje lopen en dat werd elke dag een beetje meer. Mijn verzuurde benen deden steeds minder pijn. Elke keer als ik uit de zoutkamer kwam voelde ik mij weer een stukje beter. In het ziekenhuis begrepen ze er niks van. Ze snappen nog steeds niet hoe het kan dat ik me nu zo goed voel. De professor en de longarts staan echt versteld! Het komt 70% door de zoutkamer dat ik me weer zo goed voel! Ik meen het echt; de zoutkamer heeft mijn leven gered. Zonder dat, had ik nooit meer zover kunnen komen. Ik ben het levende bewijs dat de zoutkamer werkt! Ik kom nu alleen nog zo nu en dan in de zoutkamer als ik merk dat ik het nodig heb. Ik hoop binnenkort ook mijn laatste medicijnen niet meer nodig te hebben. Wilt u meer weten over de zoutkamer? I voor huid- en luchtwegproblemen Neem telefonisch of per e-mail contact met ons op om een afspraak in te plannen: E-mail adres: info@halomedics.nl Halomedics Limmen Halomedics Schagen Halomedics Hoorn 06-10709751 06-36283214 06-36283214 Het is weer zover! Op 2 november om 17.00 vindt de vijfde Landgoed Willibrorduslezing plaats in de Cultuurkoepel Heiloo. Het bestuur van Stichting Vrienden Cultuurkoepel Heiloo en het Willibrordus Genootschap hebben de eer dhr. Eppo van Nispen tot Sevenaer dit jaar als spreker te mogen presenteren. Eppo van Nispen tot Sevenaer is een veelgevraagd internationaal spreker en meedenker, vanwege de unieke verbindingen die hij weet te leggen tussen de digitale wereld en de menselijke maat. Daarnaast is hij gast in programma's als DWDD. Hij is van oorsprong programmamaker. Op dit moment is Eppo directeur van het Nationaal Institituut voor Beeld en Geluid, het state-of-the-art mediacul tuurinstituut van Nederland dat over een van de grootste datacollecties van ons land beschikt. Voor slechts 2,50 koopt u een kaartje voor de lezing, inclusief een overheerlijke stamppot maaltijd na afloop van de lezing, verzorgd door Keuken met Karakter. Voor meer informatie over de lezing, of over eerdere lezingen, bezoek de officiële website van de Willibrorduslezing (willi- brorduslezing.nl). Programma: Welkom door voorzitter Vrienden Cultuurkoepel Heiloo Joep van Dijk. Voorafgaand aan de lezing worden gedichten voorgedragen door leerlingen van de basisschool Willibrord uit Heiloo met het thema: 'Willibrordus Dichtbij'. Inleiding burgemeester Hans Romeyn namens het Willibrordusgenootschap. Eppo van Nispen tot Sevenaer neemt u mee in een zinderende Willibrorduslezing die u meer dan aan het denken zet. In een waterval van beelden kijkt hij via het verleden en heden naar de toekomst waarin de digitalisering van onze samenleving zorgt voor het heroverwegen van een aantal fundamentele maatschappelijke waarden. Het is een zogenaamde puntje-op-de-stoel lezing waarbij hij u op een vrolijke, aanstekelijke en vooral inspi rerende manier dwingt na te denken, met een lach Si ïnrirtj VflMd** CüHüvrlotptl Htilot Kaarten via www.cultuurkoepelheiloo.nl of www.willibrorduslezing.nl Na het verlies van een dierbare komt er veel op u af. Graag neem ik u de zorg uit handen zodat u in alle rust afscheid kunt nemen. U kunt mij altijd bellen voor een vrijblijvend gesprek. Monuta Veerman T 072 - 204 04 40 I www.monutaveerman.nl Stichting Veldwerk is voor de ondersteuning van het bestuur op zoek naar 2 ondernemende en zelfstandige vrijwilligers WIJ ZOEKEN EEN Die ondernemend en proactief zijn, sociaal en communicatief vaardig en woonachtig in Heiloo of omgeving. Stichting Veldwerk zet zich al 20 jaar in voor het verbeteren van de leefomstandigheden in Nepal van vrouwen en kinderen die verkeren in een achterstandspositie. Foto Hans Lousberg en een traan, over die ene belangrijke vraag of we op de wereld zijn om mekaar te hellepe nietwaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 6