Bob de Bouwer in Geesterduin Easyslim.nu Pianiste Regina Albrink bij Alkmaarse Kamermuziek REGIO 17 Geen Ui&Hkt** ontvangen? Bel donderdag tot 12.00 uur: 0226 331020 (Rodi verspreiding bv) Veel meer dan afvallen met apparaat Zou het voor jou ook werken? RLIES SIMPEL UITKIJKPOST 23 OKTOBER 2019 LIMMEN - Inmiddels hebben al veel men sen hun weg gevonden naar een van de afslankstudio's van Easyslim.nu. Deze landelijke franchiseformule bestaat bijna 5 jaar en wordt geleid door de bevlogen eigenaar Karin Hut. Ook in Limmen zit een studio van de afslankhit. Karin van Twuyver is heel blij dat ze 2 jaar geleden heeft besloten om een eigen studio te openen, en inmiddels heeft zij 4 studio's in Limmen, Egrnond aan den Hoef, Beverwijk en Hoorn. "Dagelijks zie ik mensen gelukkig en stralend de deur uitlopen, dat is toch prachtig?" vertelt Karin. "Natuurlijk is het ook hard werken en maak ik vaak lange dagen, maar het is het allemaal waard als je weer een klant geholpen hebt zijn streefge- wicht te bereiken," aldus een enthousiaste Karin. Karin van Twuyver is heel blij dat ze twee jaar geleden besloot haar eigen studio te openen. Aangeleverde foto Wat is Easyslim.nu Door middel van een zeer geavanceerd apparaat trainen we de spieren en zorgen we dat vet uit de cel gaat. Ook werkt het apparaat zeer goed tegen cellulite en een slappe huid. Sommige mensen komen om af te slanken maar er zijn er ook veel die van him slappe vel af willen omdat ze bijvoorbeeld al veel zijn afgevallen. Ook mensen die een hekel heb ben aan sporten zijn kind aan huis vanwege deze fonnule. Het is niet alleen het apparaat wat de formule zo succesvol maakt: een eigen maaltijdmix, een uniek eigen kookboek, voe- dingstips en een stuk psychologie maken Easyslim.nu tot een unieke ervaring. Er wordt gekeken naar de wens van de klant en wat daarvoor nodig is. Om hierachter te komen, nodigen wij je van harte uit voor een intakegesprek en proefbe- handeling met 40 korting. Gemiddeld raakt de klant hierna 15 cm kwijt; de resultaten zijn in te zien in de studio conform de privacywet. Indien je niet minimaal 4 cm verliest, betaal je niks! Nu voor 49,- (normaal 89,-) Easyslim.nu Limmen, linimen@easyslim.nu tel.: 06- 85 85 26 03. Of boek zelf in via www. easyslim.nu CASTRICLTM - De verbouwing in winkel centrum Geesterduin is in volle gang. Op 26 oktober wordt er een leuke verbouwingsacti viteit georganiseerd. Dan zal Bob de Bouwer aanwezig zijn in het winkelcentrum voor een meet-and-greet. Er is ook een fotograaf aan wezig en de foto's worden direct uitgeprint. Dus ga naar winkelcentrum Geesterduin en scoor een gratis foto met Bob! Bob de Bouwer is in sets van 30 minuten aanwezig nabij Intertoys en wel van 13.00 tot 13.30 uur, 14.00 tot 14.30 uur, 15.00 tot 15.30 uur en 16.00 tot 16.30 uur. Kijk op de website www.winkelcentrum-geesterduin.nl om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws omtrent de werkzaamheden. Ga jij op de foto met Bob de Bouwer? Foto: Picasa ALKMAAR - Op dinsdagavond 29 oktober geeft pianiste Regina Albrink een con cert in de serie van Stichting Alkmaarse Kamermuziek in de grote zaal van TAQA Theater De Vest. Aanvang: 20.15 uur. Kaarten aan de zaal kosten 20,-. Regina speelt een uitgebreid programma met sonates van Beethoven en Chopin, de titanen van de klassieke en romantische Europese muziek, maar ook een populaire compositie van Louis Gottschalk, een minder bekende Amerikaanse componist uit de 19e eeuw. Hierna komen de vernieuwers van het Amerikaanse continent aan bod: Gershwin, die het klassieke repertoire verrijkt met jazz- invloeden en Piazzolla die tango met klassiek vermengt. Een gevarieerd programma met heldere, betoverende klank, bewegelijkheid en rust in Beethoven's Pastorale, Gershwin's Prelude, Gottschalk's Berceuse en Piazzolla's Oblivion. Passend bij een ontspannen avond kamermuziek. Regina Albrink behaalde haar solistendi ploma in Amsterdam bij Danièle Dechenne en studeerde daarna 3 jaar aan de beroemde Franz Liszt Academie in Budapest bij Pal Kadosa en Ferenc Rados. Ze gaf vele con certen en masterclasses in Europa, Noord- Amerika en Azië. Verschillende keren speel de ze met orkest in de Grote Zaal van het Concertgebouw te Amsterdam en in de Alte Oper in Frankfurt. Haar kerstrecital in het Concertgebouw (sinds 1991) is steevast uit verkocht en staat internationaal in de belang stelling. Een Nederlandse recensent schreef hierover in 2018 het volgende: "Topconcert, parelend, fijnzinnig, helder en zo doorzichtig als glas. Regina is een integer musicus die de gedachte achter de geschreven noten via het hart laat spreken en zo het pubhek raakt." Een abonnementhouder betaalt 100,- voor 6 concerten en is daarmee tevens donateur van Stichting Alkmaarse Kamermuziek. Zie ook: alkmaarsekamermuziek.nl. Inlichtingen en bestellen van losse kaarten: Telefoon: 0251- 655 211 (bij voorkeur tussen 19.00 - 21.00 uur). Tekst: Felix Hogeboom Pianiste Regina Albrink weet het publiek te raken. Aangeleverde foto ëevonden container

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 17