10 VRAGEN AAN... RGEEIE VAN DIEST Hond Tenie en vinder spoorloos Sandra en Boet organiseren vijfde feestdagenactie £3 Wie heeft Terrie gezien? Vervolg van de voorpagina: UITKIJKPOST 23 OKTOBER 2019 Al jarenlang verschijnt in Uitkijkpost de rubriek 'Tien vragen aan...' De redactie vindt het nu de hoogste tijd om deze populaire rubriek in een iets ander jasje te steken. De 'Tien vragen aan...' nieuwe stijl dus. Waar het in de rubriek om gaat, blijft onveranderd: iemand een beetje beter leren kennen, want iedereen heeft een persoonlijk verhaal te vertellen. Vanaf nu kunnen de 'deelnemers' kiezen uit zo'n twintig vragen, waar door niet steeds dezelfde vragen beantwoord hoeven worden. Daarnaast verschijnen vanaf nu nog vijf vragen in de krant, de rest van de vragen staat op onze website www.uitkijkpost.nl. Bent u benieuwd naar de rest van deze 'Tien vragen aan...'? Lees dan verder op www.uitkijlcpost.nl onder het kopje 'Rubrieken'. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos "TP" offset rotatiepers, de milieu- jy vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Wiliibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben in 1952 geboren in Amsterdam en heb daar de eerste 20 jaar van mijn leven gewoond, eerst in West, later in Oost en daarna in Zuid. Je mag dus wel zeggen dat ik Amsterdam aardig ken. 2. Wat is jouw zwakte? Mijn zwakte is dat ik in mijn enthousiasme voor iets vaak te hard van stapel loop en dan de overige betrokkenen niet meeneem. Een lieve collega in het onderwijs zei toen tegen mij: "Als je alleen loopt, raak je soms de weg kwijt." Met andere woorden: samen kom je op je bestemming aan. Dat vond ik een wijze les. 3. Wat is jouw 'guilty pleasure'? Sinds een jaar ben ik gepensioneerd. Ik heb altijd vrij hard ge werkt, omdat mijn man en ik ook een modebedrijf hadden. Om nu zomaar een middag op de bank of in m'n tuin te zitten en dan een boek uit te lezen voelt als heerlijk nietsdoen. Uren lezen, de tijd zomaar voorbij laten gaan, 'niets' gedaan hebben, dat gevoel! 4. Wat is voor jou geluk? Sinds ik drie jaar geleden weduwe werd, heeft geluk een andere invulling gekregen. M'n dochter, een stoere pilote, geeft mij geluk, maar ook veel lieve mensen om me heen. Ik houd van contacten, onverwachte bezoeken of uitnodigingen, een kaartje in je bus. Het leven delen met elkaar, dat maakt gelukkig. 5. De persoonlijke vraag van Marien van der Wolf: "Wat motiveert jou om in deze tijd voorzitter van de kerkenraad van de Ter Coulsterkerk te zijn?" We hebben in Heiloo één protestantse kerk en dat is een kostbaar goed. Om samen met een groep heel gemotiveerde mensen leiding te geven aan het reilen en zeilen van de kerk, om samen te probe ren Gods handen te zijn in dit dorp, de kerkdrempel laag te houden en iedereen welkom te heten in Zijn huis, maakt me dankbaar. Ik geef de vragen door aan Chris de Groot. Mijn vraag is: "Waf is de motivatie voor een zakenman om. iedere maand een driegangenmenu te koken voor r~uim 40 mensen?" "Je kunt altijd iemands lichtpuntje zijn", aldus Sandra. Aangeleverde foto HEILOO - Op donderdagmiddag 17 oktober glipte pup Terrie met riem en al door het hek naar het aangrenzende bos van het klooster aan de Kapellaan in Heiloo. In eerste instantie wordt Terrie opgevangen door een jonge vrouw met een aantal kinderen. Zij moet echter verder en wordt op dat moment aangesproken door een man. De vrouw geeft het hondje aan de man, erop vertrouwend dat hij de hond terug zal willen brengen bij de eigenaar. Sindsdien zijn man en hond ondanks een grote zoek actie echter spoorloos verdwenen. Aanvankelijk is Susan niet onge rust, maar nu bijna een week later is Terrie nog steeds zoek. "We hebben echt al 500 flyers rondgebracht. En het Facebookbericht is geloof ik al 500 keer gedeeld. Het duurt lang, de moed zakt je in de schoenen op een gegeven moment." Ondanks meerdere tips is de fox terriër dus nog steeds niet thuis. In een ultieme poging Terrie toch nog terug te krijgen zijn Susan en haar zoon nu aan het posten bij het park waar hij verdween. "We worden een beetje moedeloos van alle aan knopingspunten die niet kloppen," vertelt Susan. "Ik weet niet waar ik moet zoeken. Dus dan proberen we het maar hier in de hoop hem weer terug te vinden. Op een gegeven Hulp gezocht Hoe kunt u helpen? Sandra en Boet zijn nog op zoek naar mensen die piet of Sint willen spelen en een dagdeel met hen meewillen. Ook worden er nog vrijwilligers gezocht om hen rond te rijden, en dus in het bezit zijn van een grote auto of bus. Ook lokale ondernemers worden om medewerking gevraagd, bij voorbeeld om in hun winkel spullen te mogen inzamelen. Sandra werd al blij verrast door Café de Wit. Inmiddels is bekend dat daar op dinsdag 3 december een gezellige ontmoetings-/ sinterklaasmiddag voor eenzame ouderen wordt geor ganiseerd, waarbij Café de Wit de warme chocolademelk, thee, koffie en natuurlijk iets lekkers sponsort. Ken je een eenzame oudere voor wie dit iets is? Of ben je muzikant en wil je deze middag nog verder opvrolijken met een optreden? Neem dan contact op met Sandra Mulder via sandramarco@live.nl. Verder worden er nog sponsoren gezocht en mensen die de volgende dingen willen doneren: badschuim, zakdoeken, sokken en geurtjes, allen zowel voor dames als heren. Kaarsen die op een batterij werken (vanwege veiligheid), chocoladelet ters, speculaasstaaf, banketstaaf of -letter, nieuw speelgoed voor jon gens en meisjes, verzorgingsproduc ten voor kinderen (borstels, toilet tasjes, haarelastiekjes en haargel), kerststukjes, kerstlichtjes (op batte rij), tuinplantjes, inpakpapier, juten of plastic zakken. Ook kerstpakket ten, gourmetschotels en sausjes zijn van harte welkom. Nomineren Inmiddels zijn de eerste spullen al opgehaald en toegezegd, maar de echte inzameling begint vanaf 4 november, zodat er nog voldoende tijd is om alles te kunnen inpak ken en sorteren. Wilt u nog iemand voordragen voor een bezoek? Stuur dan een mail naar Sandra en Boet via sandramarco@live.nl en laat weten waarom u juist diegene wilt nomineren. "Met uw hulp is alles mogelijk en met alle giften, groot of klein, zijn we ontzettend blij. Ik ben er nog steeds van overtuigd dat je moet leven met het motto 'je kimt altijd iemands lichtpuntje zijn'," aldus Sandra. moment ben je een beetje radeloos. Ik weet het niet. Je moet toch wat. We willen zoveel mogelijk mensen vragen om te gaan wandelen en op te letten of ze Terrie zien. Het is zo'n enthousiast hondje, ze rent graag op mensen af. En een hond moet uitge laten worden, je kunt zo'n beestje niet binnenhouden. Dus ergens moet ze lopen." Terrie is een foxterriër-teefje van 18 weken oud. Ze draagt een zilve ren halsband met een kokertje met telefoonnummer en adres van haar baasje en een zwart tuigje met een zwarte lijn. Mocht u Terrie gezien hebben of heeft u een tip, dan kunt u contact opnemen met 06-18518480. Susan en haar zoon en nichtje hebben wel 500 flyers rondgebracht. Foto: NH Nieuws

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3