m Heiloo contact 11 HEILOO GEMEENTE Raad en (raads)commissies Welzijn Mededeling Afval en milieu Openingstijden Bezwaar maken Bouwen en Wonen Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op UITKIJKPOST 30 OKTOBER 2019 m Vergadering gemeenteraad 4 november 2019 In de vergadering van 4 november bespreekt de gemeenteraad de Programmabegroting 2020. De vergadering begint om 19.00 uur. De vergadering is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de raadsvergade ring te melden bij de griffie. Maandag 4 november 19:00 uur 1. Opening 2. Agendavaststelling 3. Mondelinge mededelingen 4. Inspreekrecht 5. Inventarisatie sprekers over hamerstukken Hamerstukken 6. Plan van Aanpak Jongerenraad GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whatsapp 06 821 735 46 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Bespreekstukken 7. Meerjarenperspectief grondexploi taties 2019 8. Behandeling Programmabegroting 2020 Uitspreken door politieke fracties van de Algemene Beschouwingen. 9. Programmabegroting 2020 en de bij de begroting behorende overzichten, paragrafen en bijlagen Programmabegroting 2020 inclusief de jaarschijf 2020 - 2023 van het meerjareninvesteringsplan 9. Sluiting Meer informatie De stukken staan op www.heiloo.nl/ vergaderkalender Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen Zanderslootweg 5; vergroten woning (aanbouw en dak op bestaande uitbouw); (WAB01901750). Verleende vergunningen De Droogmakerij 66a t/m 76g (links naast 78); aanleggen van 4 uitwe gen (WABO1901414); Kanaalweg 62a; bouwen woning met buitenberging (WABO1901174). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie daarvoor de tekst 'Bezwaar maken'. Vastgesteld bestemmingsplan paraplubestemmingsplan Parkeren Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 7 oktober 2019 het bestemmingsplan paraplubestem mingsplan Parkeren heeft vastgesteld. De gemeenteraad heeft besloten geen exploitatieplan vast te stellen voor het bestemmingsplan. Inhoud bestemmingsplan Het bestemmingsplan voorziet in de planologisch waarborgen van het aspect 'parkeren'. Per 1 juli 2018 zijn de stedenbouwkundige bepalingen van de Bouwverordening met daarin onder andere de toetsingsgrond voor het parkeren komen te vervallen. Met de vaststelling van het paraplubestem mingsplan Parkeren wordt het aspect 'parkeren planologisch gewaarborgd. Het paraplubestemmingsplan Parkeren Vrijwilligers bedankt! Inwoners van de gemeente Heiloo die actief zijn als vrijwilliger krijgen van 2 t/m 10 november een bedankje voor hun werk. Het Vrijwilligers Informatie Punt organiseert dan samen met de gemeente een waarderingsweek. Daarin worden tal van gratis work shops en activiteiten speciaal voor de vrijwilligers georganiseerd. Onder het motto 'Vrijwilligers Bedankt!'. Dit jaar is het de vijfde editie van de waarde ringsweek. Wethouder Elly Beens: "Vrijwilligers zijn goud waard. De actie is daarom een 'dankjewel' voor al het werk dat vrijwilligers verzetten. Veel inwoners profiteren van hun belangeloze inzet. Daar heb ik waardering voor". geldt voor het gehele grondgebied van de gemeente Heiloo. Waar en wanneer kunt u stukken inzien? Het raadsbesluit, het vastgestelde bestemmingsplan, en de hierbij beho rende stukken zijn met ingang van donderdag 31 oktober 2019 gedurende zes weken digitaal in te zien via www.ruimtelijkeplannen.nl onder planID NL.IMRO.0399. BPParkeren-0401. Daarnaast ligt het bestemmingsplan ter inzage in het gemeentehuis van Heiloo, Raadhuisplein 1, 1851 JL Heiloo. Hoe kunt u reageren? Tegen het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan kan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt gedurende zes weken beroep bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State worden ingesteld. Van deze mogelijk heid kunnen gebruik maken: een belanghebbende die tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad naar voren heeft gebracht; een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zijn zienswijze tegen het ont- werpbestemmingsplan naar voren te brengen; Het beroepschrift moet gestuurd worden naar de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het beroepschrift moet zijn onderte kend en bevat tenminste de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit Geef uw mening op www. ikdenkmeeoverheiloo. nl Wat maakt het dorpscentrum van Heiloo levendig? Een levendig dorpscentrum... goed idee, maar wat is levendig? Wat is er nodig om iets levendig te maken? Dat willen we horen van de mensen die er wonen, werken en winkelen. Er is al behoorlijk wat informatie opgehaald, en nu is het de beurt aan de inwoners en ondernemers. Op www.ikdenkmeeoverheiloo.nl staan 10 stellingen waar u op kunt stemmen en reageren. De gemeente neemt alle reacties mee bij het opstellen van de visie voor het gebied rondom het Looplein en de Witte Kerk. waartegen het gericht is en de gronden van het beroep. Digitaal indienen kan via: https://digitaalloket.raadvanstate.nl. Inwerkingtreding bestemmingsplan Ingevolge artikel 3.8 van de Wet ruim telijke ordening treedt het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan, in werking met ingang van de dag na die waarop de hiervoor genoemde beroepstermijn afloopt. Het instellen van beroep schorst de werking van het besluit niet. Degenen die beroep heb ben ingesteld kunnen verzoeken om een voorlopige voorziening. Een voor lopige voorziening moet worden inge diend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Digitaal indienen kan via: https:// digitaalloket.raadvanstate.nl. Indien binnen de beroepstermijn een dergelijk verzoek is ingediend, treedt het besluit niet in werking totdat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het Team Plannen en Projecten van de gemeente Heiloo, tel. 088-9097824 of via e-mail MarkGroot@debuch.nl. Bestemmingsplan paraplubestem mingsplan Parkeren wk44 Kennisgeving mobiel breken bouw en sloopafval, Lijnbaan 1 in Heiloo De werkzaamheden vinden plaats in de periode van 1 oktober 2019 tot en met 1 januari 2020. De verwachte tijds duur bedraagt in totaal drie werkdagen. Het Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval bevat onder meer voor schriften ter beperking van geluids- en stofoverlast. Het is niet mogelijk tegen deze kennisgeving bezwaar te maken. Deze dient slechts ter informatie. Informatie Informatie kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij de Omgevingsdienst Noord-Holland Noord, Dampten 2 te Hoorn, telefoonnummer 088- 102 13 00. Als een besluit rechtstreeks gevol gen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaar schrift zet u uw naam, adres en handtekening, datum, omschrijving van het besluit en reden waarom u het niet eens bent met het besluit. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft geno men: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. U kunt de besluiten vinden op officielebekendmakingen. nl/gemeenteblad Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 11