Feest in JOEB! Probezorgt breidt bezorggebied uit én zoekt bezorgers voor Heiloo Hoeverveiling op zaterdag 2 november JP1 Najaarsconcert Eensgezindheid REGIO 15 Vrijwilligers van Postaanzee getrakteerd door Parel van Egmond UITKIJKPOST 30 OKTOBER 2019 The Spylocks mengt stevige garagerock met surf en Nederbeat. Aangeleverde foto EGMOND-BINNEN - Jongeren centrum Egmond-Binnen orga niseert op zaterdag 2 november een prachtig feest met twee roc kende bands, de Kelvinators en The Spylocks. De Kelvinators zetelen in Noord- Holland (Amsterdam en Alkmaar) en hebben door de jaren heen ruim 500 optredens gedaan in grote zalen zoals o.a. Paradiso en Patronaat en café's zoals Langereis in Amsterdam, SWAF in Hoorn en Schommelen in Leiden. De Kelvinators zijn begonnen als blues rockband met een vleugje country- trash en levenslied. De nummers duren gemiddeld twee minuten en zijn catchy tot op het bot. Na jaren in verschillende samenstel lingen te hebben gespeeld, zijn de Kelvinators terug naar de basis gegaan. Lekker rammelpunken met een hoop plezier. De Kelvinators staan garant voor fijne optredens voor een breed publiek. The Spylocks De uit Hoorn afkomstige gitaar band The Spylocks mengt stevige garagerock met surf en Nederbeat. Meidenbands als Thee LIeadcoatees en de Delmonas inspireren de 3 dames en 1 dappere heer tot het maken van pakkende, puntige lied jes over onder andere De Liefde, moord en doodslag en vrouwen met een rookstem. In juni 2017 kwam het door Dani prachtig vormgegeven vuigstoere album 'Dickie' uit, met daarop de hoogtepunten van 5 jaar Spylocks in 13 krachtige garagebeatnummers. The Spylocks zijn Jessica Joris (zang), Dani Berkhout (bas, zang), Annemieke van Meurs (gitaar, zang) en Edwin Besseling (drums). Het feest voor 18 t/m 100-jarigen begint om 20.00 uur, de entree is gratis en JOEB is te vinden aan de Visweg 45A te Egmond-Binnen. EGMOND AAN DEN HOEF - Op zaterdagavond 2 novem ber wordt de jaarlijkse Hoeverveiling weer gehouden in dorpshuis Hanswijk in Egmond aan den Hoef. De veiling begint om 20.00 uur. Vele gevers hebben gezorgd voor een uitgebreid aanbod van goede ren en diensten die deze avond per opbod zullen worden verkocht. Een goede gelegenheid om iets bijzon ders te kopen. De opbrengst is voor de kerk en meewerkende verenigin gen van Egmond aan den Hoef. Er is een fraaie catalogus samengesteld waarin het aanbod in kavels wordt aangeprezen. Deze catalogus zal in de loop van deze week in Egmond aan den Hoef verspreid worden. U kunt ook nu al de kavels inzien op de website van de veiling: www. hoeverveiling.nl De lijst in de catalogus is gevari eerd. Er zijn nieuwe ideeën inge bracht en natuurlijk komen ook een aantal traditionele goederen aan bod. Zo wordt als laatste num mer weer een kubieke meter mest en een toiletverzorging voor heren geveild. Wie zal dit gaan kopen? Daarnaast zijn er natuurlijk ook etentjes, bier en wijn, stevige wan deltochten, woonaccessoires, taar ten en veel meer. De veilingmees ters zullen ook de kopers attenderen op de activiteitendag, waarvoor drie soorten tickets te koop worden aan geboden. Het wordt een dag voor doeners of denkers of een lazy day. Zorg dat u het juiste ticket bemach tigt. Daarnaast zal ook het rad van avontuur die avond draaien, waarbij diverse waardebonnen zijn te win nen. Kom naar de Hoeverveiling, zater dagavond 2 november in dorpshuis Hanswijk aan Hanswijk 1. SCHAGEN - Bij postbezorging draait het vaak om één ding: betrouwbaarheid. Als organisa tie wil je natuurlijk je poststuk ken met een gerust hart uit han den geven, zodat je zeker weet dat het op de afgesproken dag in de brievenbus ligt. Mede door onze vijfsterrendienst- verlening hebben diverse zieken huizen, gemeenten en gezondheids organisaties daarom gekozen voor Probezorgt. Betrouwbaarheid, kwa liteit en transparantie is daarbij hun motivatie. Expert in postdiensten Probezorgt is een expert in post diensten voor de zakelijke markt. Naast gunstige tarieven met een bezorgtermijnkeuze en een haal- en brengservice leveren wij ook repro- directmailservices. Onze mede werkers zijn de spil in onze suc cesvolle aanpak; ze zijn betrokken, zorgvuldig en doen him werk met plezier. Probezorgt zoekt bezorgers voor Heiloo Tot voor kort was alleen de Noord-Holland Noord bekend met onze dienstverlening, maar onder hand hebben we deze service uitge breid naar onder andere Alkmaar, Heerhugowaard en Heiloo. Als gevolg daarvan zijn wij op zoek naar parttime postbezorgers voor de gemeente Heiloo. Wij zoeken daar bij specifiek naar mensen die wonen in Heiloo of directe omgeving. Meer informatie over onze dienst verlening of werken bij Probezorgt? Bezoek onze website https://probe- zorgt.nl of bel 0224-272384. Aangeleverde foto Probezorgt zoekt bezorgers voor Heiloo. EGMOND-BINNEN - Er zijn drie vaste momenten in het jaar waarop Egmond-Binnen en omgeving kan genieten van de muziek van Eensgezindheid: het Voorjaarsconcert, het Openluchtconcert en het Najaarsconcert. Eensgezindheid maakt er iedere keer iets speciaals van. Zo wordt dit jaar een dubbelconcert aangebo den in samenwerking met muziek vereniging Excelsior uit Limmen. Zij spelen vijf nummers waaronder 'Innuendo' van Queen (air. Rieks van der Velde). Innuendo is het eerste nummer van het gelijkna mige album uit 1991, het laatste Queen-alburn dat werd uitgebracht tijdens het leven van zanger Freddie Mercury. Het bevat veel Spaanse invloeden. Eensgezindheid zelf zal ook vijf nummers laten horen waaronder bijvoorbeeld 'Lydense' van Rob Goorhuis. Dit stuk uit 2012 kent veel afwisseling in tempo en sfeer: nu eens lyrisch, bijna romantisch, dan weer krachtig, bijna geagiteerd alsof een grote groep voetbalsup porters de laatste bus nog moet halen. En reken maar dat die ver schillende kleuren er goed uitko men: er is extra hard aan gewerkt, omdat dit ook een van de stukken is voor het concours op 16 november in Hoofddorp. Het Opleidingsorkest van Eens gezindheid brengt onder andere het muziekstuk 'A Social Suite, deel 3' van Ennio Salvere ten gehore, waar- bjj het pubhek de mobiele telefoon moet gebruiken om letterlijk een nootje bij te dragen. U komt toch ook? Zaterdag 2 november om 19.30 uur in Dorpshuis De Schulp in Egmond- Binnen. EGMOND AAN ZEE - Zaterdag 19 oktober zijn de vrijwilligers van Postaanzee getrakteerd door Dorpsbelangen van Egmond 'Parel' aan Zee als dank voor hun inzet. Dit alles vond plaats bij Gejut. Na een warm welkom met koffie en appeltaart kregen alle aanwezigen een korte impressie te zien over de vervuiling van de zee. Daarna werd er gejut en ging men creatief aan de slag met gejut mate riaal. Tussendoor werd men verwend met een drankje en hapjes. Tot slot de kers op de taart, een heerlijk Indisch buffet. Een zeer geslaagde middag en dik verdiend voor allemaal! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 15