Wim Verdonk maakt klus af 60 en zin om te bewegen? Kom gezellig padellen! Seizoenskaarten Ijsbaan Heiloo worden bezorgd Teams GTH presteren uitstekend met trampolinespringen SPORT 17 Internationale wedstrijden bij de Terriërs UITKIJKPOST 30 OKTOBER 2019 AKERSLOOT - Wim Verdonk uit Egmond aan den Hoef heeft na een lange tijd van afwezig heid de wekelijkse donderdag avondwedstrijd in Akersloot om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbike cup gewon nen. In de geneutraliseerde aanloop ronde, ingelast door tijdelijke aanpassingen in het parcours, keken Wout Bakker (Heiloo), Wim Verdonk en Castricummer Vincent Beentjes elkaar met vragende blik ken aan. Er was een vreemd geluid bjj de drie op kop rijdende man nen hoorbaar, maar het was niet duidelijk van wie het geluid afkom stig was. Totdat uiteindelijk Wim Verdonk alleen op kop reed en nog steeds dat rare gepiep hoorde. Het was dus zijn materiaal dat de onrust veroorzaakte. Na eenmaal genoeg afstand van de anderen genomen te hebben wist Verdonk al rijdende het probleem met de steekas op te lossen. Op dat moment had Wim Verdonk een voorsprong die nog te overbruggen leek voor Vincent Beentjes, maar na een opmerking vanaf de kant dat hij een spelletje speelde, wilde Verdonk tonen wie er toch echt de sterkste was en dat resulteerde in een afgetekende overwinning. HEILOO - Padel is een ideale sport om samen buiten in bewe ging te zijn. De buurtsportcoach en tennis- en padelvereniging TC Heiloo United hebben dan ook de handen ineengeslagen. Speciaal voor 60+ wordt vanaf maandag 4 november een intro ductie-instuif padel gegeven. Iedereen vanaf 60 jaar is wel kom om mee te doen, u hoeft geen lid te zijn. Padel lijkt een mix van tennis en squash, maar is veel eenvoudiger te leren. Je speelt altijd 2 tegen 2 op een kleine baan. De sport is net zo intensief als je wilt en na enige oefe ning kun je al hele leuke spelletjes spelen. Kenmerkend is de gezellig heid tijdens en na de activiteit. Om kennis te maken met padel is er op de maandagochtenden in november en december een ervaren en gecertificeerde trainer aanwezig. Na een gezamenlijke warming-up legt de trainer uit hoe padel werkt en worden de slagen rustig geoe fend. De instuif vindt plaats op maan dag 4, 11, 18, 25 november en 2 en 9 december. Programma: 10.15 Intake en uitleg van het pro gramma; 10.30 Gezamenlijke war ming-up; 10.45 Naar de padelbanen om de beginselen van padel te leren. De al wat meer ervaren spelers heb ben de mogelijkheid om vrij te spe len; 11.45 Napraten onder het genot van een kopje koffie. De kosten bedragen 5 per keer, inclusief een kopje koffie of thee. Alle materialen zijn aanwezig. Het enige dat u zelf moet regelen zijn sportschoenen (geen wandelschoe nen) en sportieve kleding. U kimt gebruikmaken van kleedruimtes en douches. Na de reeks instuiflessen zullen naar verwachting groepen worden gevormd die bijvoorbeeld wekelijks gezellig komen padellen. Inlichtingen bij Ab van den Berg: e-mail ab.hanny@gmail.com of tel. nr. 06 - 15606732. HEILOO - De zomer is voorbij en de temperatuur gaat omlaag. Zo langzamerhand komt de win ter dichterbij. Met de winter in zicht, begint het hart van schaatsliefhebbers sneller te kloppen. Zij hopen dat er komend winterseizoen ook op natuurijs geschaatst kan worden. En dan natuurlijk het liefst op het ijs van Ijsbaan Heiloo in het Heilooërbos. De schaatsers die hun seizoens kaarten bij voorinschrijving heb ben besteld, krijgen him kaart bin nenkort weer aan huis bezorgd. De kaarten kosten 5 per stuk en die nen aan de deur te worden betaald. Zorg je dat het geld klaarligt? Heb je nog geen seizoenskaart maar wil je deze alsnog bestellen? Dat kan via e-mailadres info@ijsbaanheiloo. nl (extra kosten 50 eurocent per kaart). Na betaling van 5,50 per kaart, voor 1 december, vindt bezor ging aan huis z.s.m. plaats. Schaatsliefhebbers hopen dat er deze winter ook weer geschaatst kan worden op Ijsbaan Heiloo. Foto: Mei van Veizen HEILOO - Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo (GTH) deed zaterdag 26 oktober mee aan de eerste plaatsingswed strijd van het seizoen. De ver eniging deed mee met drie teams. Naast de teamresulta ten werd er ook individueel gesprongen. In de eerste ronde sprong Leanne een mooie verplichte oefening. Floortje liet een sterke keuzeoe fening zien. Op de andere tram poline sprongen Sjoerdje en Elise een mooie verplichte oefening en ze scoorden beiden mooie punten. Zowel Dominique als Dieke wisten een goede keuzeoefening te sprin gen. In totaal gingen er vijf meiden door naar de finale, die resulteerde in brons voor Floortje en Sjoerdje en goud voor Elise. De ronde daarna werd gespron gen door de pupillen Ellemieke, Lieke en Maartje. Alle drie sprongen een goede voorronde; Ellemieke sprong haar verplichte oefening zeer netjes. Lieke en Maartje behaal den mooie punten voor hun keuze oefening. Alle drie meisjes mochten door naar de finale, waar Lieke het zilver wist te bemachtigen. Als laat ste sprongen de junioren en senio ren de wedstrijd. Nicole startte de wedstrijd met een mooie verplichte oefening, net als Sheila. Als tweede V.l.n.r. achter: Brechtje, Floortje, Elise, Dieke, Dominique en Leanne. Voor: Sjoerdje, Lieke, Maartje, Nicole en Ellemieke. Aangeleverde foto volgde de keuzeoefening. Brechtje sprong een strakke oefening, net als Emma. Ook Silke en Mila scoor den hoge punten. In totaal gingen er vier meiden door naar de finale; Brechtje eindigde op de tweede plaats en Silke en Sheila wisten de eerste plek te veroveren. Alle drie teams zijn in de prij zen gevallen; GTH team 3 is derde geworden en zowel GTH team 2 als 1 zijn eerste geworden. Voor meer info: www.gthgymnastics.com HEILOO - Donderdag 24 oktober was er internationaal bezoek bij hockeyclub de Terriërs in Heiloo. En zo kregen de wedstrij den van de jongens Cl en C2 een internationaal tintje. Een hoc keyclub uit het Engelse Birmingham reisde af naar Heiloo om daar tegen twee teams van de Terriërs te spelen. Beide wed strijden waren spannend tot het einde, maar de ploegen uit Birmingham pakten uiteindelijk in beide wedstrijden de winst. Na de wedstrijden werd er afgesloten met een gezamenlijk diner in het clubhuis van de Terriërs. Aangeleverde foto Padeltrainer Robin Houtenbos staat op maandagmorgen klaar voor het verzorgen dan de padellessen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 17