Zout, magnesium en zuurstof bij Halomedics Dihwk/ku. atMÓzzwacZ&Ars: f <S,xc/utuef~ F©CUS Z/Za/oo ('.o. SPECIALE AANBIEDING voor lezers van Exclusief Focus Heiloo: EERSTE KENNISMAKINGSSESSIE ZOUTKAMER EN MAGNESIUMINHALATIE VAN 18,50 VOOR €9,00! Srvaritaj a(lir. GlffrÏA: "Mijn klachten zifu (ruder controle en mijn tpeeoudkeidis vooruitgegaan. Ik ketryeen prik kelbare brouchien meer en ik ken. minder snel verkouden. Ookkekikjeen last-meer van mijn ueuspoüepen. Mijn tinnitus, mar ik al 40 jaar tast van kek, is {link verminderd." Grvariuf b)ilkudju (21 jaar) tuekadtua-. "Na hek starten van mijn knur in de zoutkamer hen ik gestopt mek kek nemen van mijn avond- medicatie. Sen Mek later kek ik middatps yeea pufjes meer genomen en momenteel yekruik ikalteen keelajen toe noy. een pufje als ik kek nodif kek. Ik voel me veel energieker!" Ervamf Moukowr zijn zmdf&AM- (3 jaar) ueedashua: "\lana{ de f ehoorte <jinf kek lichamelijk al 'moeilijk' mek Abel. \leiellucktiaefnfecties, aller- fieen, eczeem, slecht slapen. Na de zoutkamer al yoed doorgeslapen! Dat ja( koop. tNezjn kfmnen mekZx indeuseeken elke keer hoekten ure een heekje vooruityanf. ttij koest minder en keejtde hele urinteryeen luckturefnfectie yekad! Utj zijn ervan overtuigd dat de zoutkamer een enorm krachtif kuip middel is." Meer magnesium door inhalatie Dit is zouttherapie: Nieuw! Zuurstoftherapie Het is zo'n verborgen pareltje in Limmen: de zoutkamer van Halo medics. Door halotherapie, ook wel zouttherapie genoemd, worden heel wat kinderen en volwassenen in de regio op een natuurlijke manier geholpen bij luchtweg- en huid problemen. Naast de zoutkamer is er ook een magnesiuminhalatie- cabine en zuurstoftherapie. Mooie natuurlijke therapieën voor herstel bij onder andere huid - en lucht wegproblemen, (chronische) ontstekingen, migraine, hoge bloed druk en burn-out. Een absoluut pareltje in de zin van: verlichting bij diverse gezondheidsproblemen. Eigenaresse Kim Zandbergen laat in haar salon van Halomedics in Limmen de zoutkamer zien. Er kunnen zeven mensen in de kamer zitten, gewoon met kleding aan. "De temperatuur in de zoutkamer ligt tussen de 19 en 22 graden en bezoekers blijven er 50 minuten zitten. Velen vallen lekker in slaap of lezen een boekje," vertelt Kim. Er wordt per individu gekeken hoe vaak de zouttherapie gedaan moet worden voor het allerbeste resultaat. Ook wordt er gekeken of het verstandig is om de halotherapie te combineren met de magnesiumin- halatiecabine en de zuurstoftherapie. Kim legt alles rustig en duidelijk uit én spreekt uit ervaring. Huid- en luchtwegaandoeningen "In januari 2017 ben ik van start ge gaan met Halomedics en de zoutka mer, omdat mijn eigen kinderen last van luchtweg - en huidproblemen hadden. In het reguliere circuit krijg je dan al snel hormoonzalf en puffers voorgeschreven en dat wilde ik niet. Mijn man heeft lang in Rusland gewoond en daar is het heel Probeer eens een combinatie van de zoutkamer en de magnesiumin- I halatiecabine. Magnesiuminhalatie is goed voor huid- en luchtweg- problemen of herstel na een bevalling, maar ook voor mensen met diabetes, een hoge bloeddruk, hoog cholesterol, Parkinson en Alzheimer, ADHD, osteoporose, tinnitus, migraine, spierkrampen, stijfheid en restless legs. Ook voor topsporters interessant vanwege de zuiverende werking op de luchtwegen en een sneller herstel na inspanning. gebruikelijk om naar een zoutkamer te gaan bij huid- en luchtwegaandoenin gen. Met halotherapie behandel je op een natuurlijke manier," legt Kim uit. Met gepaste trots vertelt Kim dat zij als eerste in Nederland een mag- nesiuminhalatiecabine had. "Deze therapie hebben wij opgestart met arts Richard Danel, voorzitter van het Magnesium Health Institute. Richard doet wereldwijd onderzoek naar de effecten van magnesium op het menselijk lichaam. Hij adviseert Halo medics met de magnesiuminhalatie en wij geven onze bevindingen weer terug, zodat onze informatie ook bij draagt aan nog meer kennis over dit onderwerp." "We hebben allemaal magnesium nodig, maar krijgen er doorgaans te weinig van binnen. Bezoekers kun nen met kleding aan, met maximaal drie personen, in de cabine zitten." Er worden zeer goede resultaten ge boekt met de inhalatie van magnesi um! Sinds september 2019 biedt Kim in de salon in Limmen ook zuurstof therapie: "Een prachtige aanvulling op onze therapieën. Zuurstof heelt, ontzuurt en doodt bacteriën. Bezoe kers voelen zich fitter en energieker na de behandeling. Als herboren zelfs, maar dat hoor ik bij de andere therapieën ook regelmatig." Halomedics verkoopt ook een eigen lijn met zout- en magnesium producten voor thuisgebruik. Meer informatie: HALOMEDICS Dusseldorperweg 119 1906 AJ Limmen Tel. 06-10709751 www.halomedics.nl Er zijn ook vestigingen in Hoorn en Schagen. Het lichaam maakt zelf geen magne sium aan, dat moet je echt van bui tenaf toedienen. Als je magnesium inhaleert, dan komt dit via je longen meteen in je systeem terecht. Op deze manier kan je een veel hogere dosis magnesium tot je nemen dan met supplementen. Deze manier van opname is dus geschikt als therapie om veel (chronische) aandoeningen en klachten te verhelpen of te ver lichten. Halotherapie (of zouttherapie) kan worden ingezet bij problemen als: astma, (chronische) bronchitis, bij holteontsteking, eczeem, psoriasis, hooikoorts, longfibrose en idiopa- thische pulmonale fibrose, cystische fibrose, COPD, chronische verkoud- heidsklachten en griep. Zout is een natuurlijke ontstekingsremmer en doodt bacteriën, schimmels en virus sen. Daarnaast zorgt zout ervoor dat het loskomen en ophoesten van slijm makkelijker gaat. Door de zouttherapie ervaren men sen dat ze meer lucht krijgen. Ze hebben vaak minder medicatie no dig, ze herstellen sneller na inspan ning, slapen beter, krijgen meer energie, hebben minder of geen jeuk meer en krijgen een zachtere huid. Het immuunsysteem wordt versterkt. Heel recent is de zuurstoftherapie toegevoegd bij Halomedics. De zuurstofconcentratie die in de lucht hangt en die je normaliter inademt is rond de 21%. Bij zuurstoftherapie is de zuurstofconcentratie die je in ademt 80%. Zuurstoftherapie is geschikt in de volgende situaties: Versnelling van revalidatie na ern stige ziekte (na operatie, infectie) Versnelling van wondgenezing Sneller herstel van burn - out/ stressklachten Sneller herstel na een astma-aan val en kortademigheid Herstel na kanker Immuunsysteem krijgt een boost waardoor je minder vatbaar voor ziekte bent Lichaam is sneller weer in vorm na blootstelling aan hevige stress Preventief; voor wie gezond oud wil worden Veel moeten presteren/ drukke baan/ druk bestaan beter uithoudingsvermogen (top) sport

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 22