Schoonheidsstudio 072 huidverbetering voor alle leeftijden n Aanbieding alles op het gebied van <S,xc/utuef~ F0CUS Z/Za/oo ('.o. Beautytip van Miloe Heb je last van een onzuivere huid? Drink dan brandnetelthee. Een heerlijk alternatief voor gewone thee, zeker nu de koude dagen eraan komen. Beautytip van Miloe Heb je last van een droge huid? Zorg dan datje genoeg gezonde vetten binnenkrijgt. Deze vind je bijvoorbeeld in avocado of walnoten. Beautytip van Miloe Probeer de deodorant van Loveli eens: dit product is 100% natuurlijk en geheel vrij van aluminium. Beautytip van Miloe Verras je vriendin, buurvrouw, moe der of dochter eens met een duobe handeling: start gezellig naast elkaar in onze 'Voet spa' en geniet daarna van een heerlijke uitgebreide facial. Als je Schoonheidsstudio 072 binnenstapt aan de Kennemerstraatweg 125 a waan je je in een oase van rust. De studio is ruim opgezet en heeft een frisse witte uitstraling. In plaats van een stamtafel heeft eigenaresse Miloe van Hove gekozen voor een heuse 'Voet spa' als middelpunt van de salon. Een luxere manier om je voeten te laten verwennen vind je niet: als een koningin op haar zetel neem je plaats op de pedicurebank waarna Miloe en haar team je voeten heerlijk in de watten leggen. Combineren "Maar eigenlijk is de 'Voet spa' bijzaak in deze sa lon. Wij zijn gespecialiseerd in verschillende facials en skin improvement behandelingen, zowel op het gebied van pre anti-aging als anti-aging. Deze be handelingen worden inderdaad vaak gereserveerd in combinatie met onze befaamde pedicurebehan deling of een behandeling door onze nagelstyliste," zo legt Miloe uit. Bij Schoonheidsstudio 072 vind je dus alles op beautygebied onder één dak én alle behandelingen zijn te combineren. "Eigenlijk hoef ik nooit nee te zeggen tegen een klant, alles is mogelijk," glimlacht Miloe. Bij Schoonheidsstudio 072 kun je alle kanten op: soms ga je alleen voor ontspanning en kan je kiezen voor een van de heerlijke gezichtsbehandelingen, waarbij je tijdens de behandeling ook getrakteerd wordt op een ontspannende hand- en armmassage. Een heerlijk verwenmoment voor jezelf. De behan delingen vinden plaats met de huidverzorgingspro ducten van Janssen Cosmetics. De producten zijn een combinatie van fytotherapie, biotechnologie, algenlogie, etherische oliën en kruiden: een zuiver natuurproduct dus van de beste kwaliteit en natuur lijk niet op dieren getest. In november geeft Schoonheidsstudio 072 iedereen de mogelijkheid om een plekje te reserveren voor een gratis huidscan. Als u daarna klant wordt krijgt u ook nog eens 10% korting op de eerste behandeling. Meet072: een unieke en toegankelijke kennismakingsbehandeling Als je een skin improvement behandeling nodig hebt waarbij je structureel iets wilt verbeteren aan je huid, dan adviseert Miloe de Meet072 kennisma kingsbehandeling. De conditie van je huid wordt bepaald door een geavanceerd scanapparaat; aan de hand van het resultaat krijg je een uitgebreide huidanalyse van Miloe. "Ik bespreek met de klant wat ik constateer en van hieruit geef ik een advies voor een doelgerichte behandeling waarmee vaak enkele dagen later al gestart kan worden," vertelt ze. Het huidscanapparaat herkent bijvoorbeeld de propionibacterie: deze bacterie leidt tot ontstekin gen in de huid, wat acne veroorzaakt. De produc ten die tijdens de behandelingen worden gebruikt zijn van Dermalogica, maar binnenkort vervangt Miloe deze voor de Skincare producten van het welbekende merk LOOkX uit Heiloo. Miloe benadrukt wel dat huidproblemen niet alleen van de buitenkant kunnen worden opgelost: "Vaak heeft het ook te maken met de hormoonhuishou ding of met voeding. Daar kan ik ook goede advie zen over geven dankzij mijn jarenlange ervaring in het vak. Ik probeer op alle vlakken mee te denken met mijn klant." m Peelings voor ieder seizoen De peelings zijn de paradepaardjes van de salon. "Wij hebben een breed scala aan dieptepeelings op onze 'menukaart'. Voor alle leeftijden en iedere portemonnee hebben wij een geschikt alternatief," vertelt de beautyonderneemster. Een fruitzuurbe- handeling is bijvoorbeeld al mogelijk vanaf 48,50. In de zomer kunt u kiezen voor de hoogwaardige kruidenpeeling, eventueel kan deze gecombineerd worden met een bindweefselmassage. Na een paar dagen kunt u met een stralende huid weer van het zonnetje genieten. In 2020 zal Miloe ook een pee ling voor mensen met hyperpigmentatie (donkere vlekjes) op de kaart zetten. Deze behandeling kan alleen in de winter plaatsvinden. Miloe van Hove opende haar Schoonheidsstudio 072 aan de Kennemerstraatweg in 2014. "Het lag eigenlijk niet in de planning om na 10 jaar voor mezelf te beginnen, het was gewoon een logische stap," vertelt de onderneemster die bruist van de ideeën. Inmiddels heeft ze schoonheidsspecialiste Daniëlle aan haar zijde en wordt het team versterkt door twee stagiaires die in het laatste jaar van hun opleiding zitten. Om te blijven innoveren volgt Miloe veel cursussen en bezoekt ze regelmatig beautybeurzen. Het volgende idee heeft zich dan ook al aangediend: "Ik wil een beautyabonnement creëren voor mijn klanten. Ik ben dit idee nog aan het uitwerken maar houd de website in de gaten, binnenkort volgt er meer nieuws," vertelt ze trots. Schoonheidsstudio 072 Kennemerstraatweg 125 a 1851 BC Heiloo 072-7370027 www.schoonheidsstudio-072.nl/ info@schoonheidsstudio-072.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 24