F©CUS EEN TOTAALPAKKET VOOR UW INTERIEUR BIJ ROZING WONEN DROMEN wonen &d romen W, clxr/mve, f/(oZoo c.o. BANKEN-KASTSYSTEMEN BEDDEN-WOONACCESSOIRES FAUTEUILS-BEDDENGOED GORDIJNEN-ZONWERING .L Ir Rozing wonen dromen Westerweg 261 1852 AG Heiloo 072- 532 1738 www.rozing.nl informatie@rozing.nl fb: rozing wonen en dromen insta: rozing wonen en dromen Bij Rozing wonen dromen kunt u terecht voor alles wat met uw interi eur te maken heeft. In de vier ver diepingen tellende ruim opgezette showroom aan de Westerweg hebben de interieurspecialisten prachtige en kleurrijke opstellingen van woon kamers en slaapkamers gecreëerd, zodat u gelijk een beeld heeft hoe de meubels, karpetten en woonacces soires in uw woning tot hun recht ko men. Als u daarna nog twijfels heeft dan komen de adviseurs van Rozing graag persoonlijk bij u langs om te adviseren. "Vaak is een neutraal oog fijn als je ergens al jaren woont," zo legt eigenaresse Lian Rozing uit. Een kijkje in de toekomst: 3D-model van de inrichting van uw nieuwe woning Uniek is het 3D-computerprogramma waar Rozing uw in te richten ruimte in kan verwerken, inclusief de kleuren. U hoeft er alleen maar de plattegrond van mee te nemen, het programma laat u uw nieuwe woon- of slaapka mer zien. Zo ziet u in één oogopslag waar de nieuwe bank het best tot zijn recht komt en of het karpet eigenlijk wel past bij de kleuren van de muur. Naast meubels en stoffering, waar o.a. raamdecoratie, vloeren en bin- nenzonwering onder vallen, is de interieurwinkel ook gespecialiseerd in bedden. Rozing wonen dromen voert het bekende merk Auping maar ook Avek, Royal Dream en Silvana. "Bij aanschaf van een nieuw matras controleren we graag even aan huis of de bedbodem nog in goede staat is, zo komt het nieuwe matras name lijk het beste tot zijn recht. Mocht dit niet het geval zijn dan hoeft u natuur lijk niet gelijk een heel nieuw bed aan te schaffen. Wij verkopen ook losse bedbodems," aldus Lian, die graag een eerlijk advies geeft. Interstar: een uniek en op maat gemaakt kastensysteem Een van de paradepaardjes is het kastensysteem van Interstar. Vaak is de kast zelfs de basis voor de inrichting van een woning: "In appartementen tref je vaak lange muren aan, soms wel van 12 meter. De kasten van Interstar vormen een prachtige en decoratieve wandbe- dekking. In de op maat gemaakte kast kan je bijvoorbeeld een elek trische haard verwerken en een televisie. De kastelementen zijn er in allerlei leuke kleurencombinaties. U kunt door middel van dit systeem uw eigen kast ontwerpen: praktisch en precies naar uw wens. Rozing wonen dromen: service en persoonlijke aandacht Service staat hoog in het vaandel bij het familiebedrijf waar nu de vijfde generatie aan het roer staat. In het totaalpakket voor uw woning kan zelfs een schilder of een stukadoor worden opgenomen. En de service gaat zelfs nog een stapje verder: Rozing wonen dromen kan ook de hele planning van u overnemen. Zonder stress wordt uw woning omgetoverd tot een paleis. Dit kunt u met een gerust hart aan de interi eurspecialist overlaten. Net zo be langrijk als een hoog serviceniveau vindt Lian persoonlijke aandacht: "Ik werk al 21 jaar in de zaak en mijn neef Eugène nu 25 jaar, we zijn heel erg met de zaak én met de klanten verweven. We kennen onze klanten en we weten wat ze in die jaren hebben gekocht. Soms denk ik als er een fauteuil binnenkomt: hé, die zou mooi staan bij de bank van me vrouw Bakker." Ook met de leveran ciers heeft Rozing korte lijnen door de goede en langdurige contacten. Door deze perfecte samenwerking kunnen zij de klanten uit Heiloo en omgeving de hoogst mogelijke service geven. Zitmeubelen van Cloak: bijzondere details en veel comfort Op de eerste etage van Rozing wo nen dromen tref je een prachtige woonkameropstelling aan tegen een knaloranje muur. Ondanks de opval lende kleur straalt de opstelling een bepaalde rust uit. "Deze zitmeube len van Cloak hebben bijzondere details: de armleuning van de bank kan je er bijvoorbeeld uithalen. Het is overigens belangrijk dat het er mooi uitziet maar het is ook belangrijk dat een bank goed zit en datje erop kunt uitrusten. Probeer maar eens," zegt Lian enthousiast. Het is het proberen waard. De bank ligt en zit fantastisch. De kleur van de muur is helemaal Lian's ding: "Mensen zijn te voorzich tig, vaak willen ze grijs of wit. Ik ga voor kleur. Met een prachtig karpet in je lievelingskleur of een rode bank maak je een geweldig statement. Door middel van ons 3D-programma laat ik dat graag aan klanten zien." Interstar kastendag met advies van ontwerpster Maryse Slotboom Op zaterdag 9 november organiseert Rozing wonen dromen een Inter star Kastendag. Maryse Slotboom, eigenaresse en ontwerpster van de kastensystemen van Interstar, zal de hele dag aanwezig zijn in de show room om klanten te adviseren. Neem de plattegrond van uw woning mee en kom gezellig binnenlopen! J ol

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 25