<S,xc/utuef~ F0CUS Z/Za/oo ('.o. - CRYOLIPOLYSE - BODYCONTOURING - GEWICHTSREDUCTIE - DIRECT CENTIMETERS VERLIEZEN - LIFESTYLECOACHING - DIËTIEK- FULL BODY SLIMMING - VOEDINGSADVIES - Medi Slimcare is zes dagen per week geopend op afspraak. Het is ook mogelijk om in de avonduren te worden behandeld. Het afterburn-effect: een boost voor je metabolisme Door het afterburn-effect bewerkstellig je maximale vetverbranding. De spierstimulatie die de Easy Shape Trainer veroorzaakt geeft namelijk een boost aan je metabolisme. Waar je in de sportschool moet zwoegen om je spieren 28% te trainen, train je met de Easy Shape Trainer je spieren zo'n 90%, liggend terwijl je een boek leest of Netflix kijkt. Je brengt je vetverbranding op gang en hier heeft je lichaam nog heel lang profijt van. Lichaamsanalyse: periodieke check van je vorderingen De basis van jouw afvalproces wordt gelegd door middel van de geavanceerde Tanita-weegschaal die een prominente plek inneemt in de behandelkamer. Op de weegschaal wordt niet alleen je gewicht gemeten maar ook je spiermassa, je vetpercentage, je botmassa en je metabolische leeftijd. De meting wordt periodiek herhaald zodat je vorderingen in kaart kunnen worden gebracht en de behandeling eventueel tussentijds kan worden bijgesteld. Im mers, meten is weten. En als je de centimeters eraf ziet vliegen wordt afvallen steeds leuker. De meeste medewerkers zijn ervaringsdeskun digen: een viel maar liefst 55 kg af. Zij kunnen zich dus prima in u als cliënt verplaatsen en u zo het beste advies geven. Gewichtsconsulente Yvonne Baars is een van de stuwende krachten achter Medi Slimcare: "Wij bie den onze cliënten een eenvoudige manier om af te vallen of de probleemzones aan te pakken en met geweldig resultaat. Maar een apparaat is maar een apparaat. Het totaalplaatje van een gezond lichaam waar jij je happy bij voelt is natuurlijk het grote succes." Het team van Medi Slimcare graaft dan ook dieper naar de oorzaak van het probleem en zorgt dat jouw lifestyle voor altijd wordt aangepast, desnoods met behulp van een specialist uit het uitgebreide netwerk, zowel binnen als buiten het gezondheidscentrum aan De Strandwal in Heiloo. Kortom, voor eigenlijk iedereen is er wel een oplos sing. U vindt Medi Slimcare op De Strandwal 22 in het gezondheidscentrum op het terrein van de GGZ. Gratis parkeren kan voor de deur. Medi Slimcare De Strandwal 22 1851 VM Heiloo +31 (0)72 792 0297 medislimcare.nl 6 dagen per week geopend op afspraak. Ook in de avonduren. Zet de eerste stap naar een nieuw lichaam! Dan ben je jezelf over een paar maanden heel dankbaar. Het draait uiteindelijk maar om één ding: tevreden zijn over jezelf! Medi Slimcare Medi Slimcare is een professionele kliniek voor da mes en heren op het gebied van gewichtsreductie en bodycontouring. In de diverse behandelkamers hebben zij alles in huis om aan dat lichaam te wer ken dat je zo graag wilt. Alle expertise vind je hier onder één dak: van diëtiek, gezonde voeding en kookworkshops tot de meest geavanceerde appa ratuur dat vet zonder moeite definitief laat verdwij nen. Centimeters verliezen terwijl je ligt! Liposuctie zonder operatie: weg met de hardnekkige vetzones! Je bent lekker in shape, je eet gezond en sport regelmatig. Toch kom je niet van dat laatste plaat selijke vet af, het irriteert je mateloos. Vanaf nu zijn je lovehandles, het buikvetrandje over je broek, je kipfilets of andere hardnekkige vetzones verleden tijd. Medi Slimcare biedt jou namelijk dé uitkomst: door middel van vetbevriezing verdwijnen de pro bleemzones op een eenvoudige en veilige manier. Je wordt behandeld met de Clatuu, het meest geavanceerde apparaat op het gebied van body contouring. De behandeling duurt nog geen uur en door het gewenste resultaat wordt soms in slechts één behandeling al voldoende resultaat behaald. Centimeters verliezen terwijl je ontspant: weg overgewicht! Heb je last van overgewicht en heb je van alles geprobeerd om af te vallen? Of ben je blessurege- voelig en sport je daarom weinig? Vanaf nu kan ook jij op een eenvoudige manier centimeters verliezen. Medi Slimcare biedt jou namelijk de Easy Shape Trainer, waarbij door middel van ultrasound trillin gen, vet uit de vetcellen wordt afgebroken en afge voerd. Daarbij worden de spieren zo getraind dat er een enorm afterburn-effect ontstaat. De Easy Shape Trainer zorgt, afhankelijk van je wensen, voor een behandeling op maat. De behandeling zelf duurt ongeveer een uur en in de afvalfase adviseert Medi Slimcare om één a twee keer per week een bezoek te brengen aan de kliniek. Vanzelfsprekend krijgt u daarbij een op maat gemaakt voedingsadvies. Im mers, binnen Medi Slimcare werken gediplomeerde gewichtsconsulentes. Veel cliënten blijven na de afvalfase komen om hun lichaam te onderhouden. Zowel mensen met overgewicht als mensen die te kampen hebben met hardnekkige plaatselijke vetzones kunnen bij Medi Slimcare terecht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 27