Kuyper Blom Bestaande bouw De tevreden klant... Kuyper Blom's Angels Nieuwbouw <S,xc/utuef~ F0CUS Z/Za/oo ('.o. Stationsweg 102 1852 LN Heiloo 072 - 532 24 20 www.kbmakelaars.nl info@kbmakelaars.nl fb: Kuyper Blom makelaars insta: KBmakelaars Met hun unieke strategie en marketingtools haalt Kuyper Blom alles uit de kast om uw huis tegen het maximale rendement te verkopen. "Het gaat er soms niet om hoe snel u uw woning verkoopt, het gaat erom dat beide partijen tevreden zijn met het proces," aldus Ronald Blom. In deze hectische woningmarkt ont- zorgt KB makelaars hun cliënten door zogenaamde 'kijkmomenten' in te lassen. "Van vijftien bezichtigingen waarbij je dus vijftien keer je huis moet opruimen wordt niemand blij," vertelt Bas Kuyper, die graag meedenkt met de cliënt. Maar ook voor de potentiële kopers is dit wel zo eerlijk: niet alleen de eerste die re ageert krijgt een kans. "De andere kant van de medaille is dat je één koper blij maakt maar 14 anderen moet teleurstellen," vult Ronald Blom aan. Daarom hecht KB makelaars veel waarde aan transparantie: bij verkoop op inschrij- ving worden alle betrokkenen uitgenodigd aanwezig te zijn bij de uitslag. Arend de Winter kent makelaars Bas en Ronald al heel lang. In de afgelopen ja ren hebben de makelaars veel transacties voor hem behartigd, zowel zakelijk als privé, en naar volle tevredenheid. Het was dan ook een logische stap voor Arend om KB makelaars in te schakelen toen hij en zijn vrouw besloten dat zij kleiner wilden gaan wonen. "We hebben twee jaar voor de verkoop van onze woning uitgetrokken; Bas verkocht ons huis in zestien dagen. We hadden er geen om kijken naar, we hoefden alleen maar een akkoord te geven," aldus De Winter. Hij noemt het makelaarsduo zeer vakkundig, ze weten wat er speelt in Heiloo en omgeving. "Een van de belangrijkste dingen voor mij is het stukje vertrouwen: afspraak is afspraak voor de mannen," glimlacht de tevreden Heilooër. Nu de woning verkocht is gaat Bas voor ze op zoek naar een kleinere woning zodat Arend en zijn vrouw kunnen doen wat zij het liefste doen: reizen. In het huiselijk ingerichte kantoor, waar aan de 'stamtafel' verkopers en kopers tezamen komen tijdens een heerlijke kop koffie, treffen we binnendienstmede werksters Moniek, Mariëlle en Elina. De functienaam dekt de lading niet: zij zijn ook o.a. tekstschrijfsters, semi-juristen, binnenhuisarchitecten en natuurlijk het visitekaartje van KB makelaars. Als cliënt heeft u ook veel met ze te maken: in het hele proces zal een van de dames uw contactpersoon zijn. Zij stellen de over eenkomsten op, plannen de bezichtigingen in en komen zelfs met de makelaar mee bij u aan huis. "We krijgen vaak bedankkaartjes of taart van cliënten, dat is waar we het voor doen, een tevreden klant" aldus Moniek, die al dertien jaar werkzaam is voor het makelaarsduo."We waarderen de vooruitstrevendheid van Bas en Ronald. Ze hangen nooit achterover en zijn altijd in beweging. Ze zijn onderscheidend en denken out of the box. Ze zijn meelevend en toegankelijk en zeker geen 'snelle jongens', zoals makelaars bekendstaan," glimlacht Mariëlle. Er zijn al heel wat nieuwbouwprojecten van de grond gekomen in Heiloo, en re gelmatig speelde Kuyper Blom makelaars hier een grote rol in. In de periode 2020-2025 worden er nog eens ruim 1000 nieuwbouwwoningen gerealiseerd in het gebied Zandzoom. Nieuwbouw is in trek: alle woningen zijn duurzaam en energieneutraal met lage terugkerende kosten. Twee jaar geleden speelde het vooruitziende makelaarsduo Bas Kuyper en Ronald Blom hierop in door een apart kantoor te openen naast hun bestaande pand, gespecialiseerd in nieuw bouwprojecten. "Op deze manier pakken wij alle facetten, zowel nieuwbouw en bestaande bouw en kunnen wij alle kopers de aandacht geven die zij verdienen," aldus Ronald." Onderschat de aantrekkingskracht van Heiloo niet, ook mensen buiten de regio wonen hier graag. Heiloo ligt centraal, er is een goede sociale kwaliteit en het is hier rustig," aldus collega-makelaar Jeffrey die de nieuwbouw projecten begeleidt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 32