Energiezuinig en duurzaam wonen Jouw huis verduurzamen Kijk op Rabobank.nl/duurzaam-wonen/ - Advertorial - Met duurzame investeringen in je huis bespaar je op je energierekening en verhoog je je wooncomfort. Je levert daarnaast een bijdrage aan een beter milieu. Onze adviseurs bespreken graag jouw persoonlijke mogelijkheden met je. Rabobank Let op! Geld lenen kost geld a-fi Je huis verduurzamen? Weet welke stappen je kunt ondernemen Het verduurzamen van je huis kan je veel opleveren. Een lagere energierekening, meer wooncomfort en je draagt bij aan een beter milieu. Verduurzaam je huis Steeds meer mensen zijn zich bewust van de nood zaak om meer energie te besparen. Ook de overheid heeft concrete doelstellingen: alle woningen in Nederland voorzien van energielabel A in 2030 en energieneutraal in 2050. De Rabobank levert hier graag een bijdrage aan. Of het nu gaat om een nieuwbouwwoning of het duurzaam verbouwen van de bestaande woning, wij hebben passende oplossingen om je te helpen met het realiseren van jouw duurzame woonwens. Stap voor stap naar jouw duurzame woning Er zijn verschillende manieren om energiezuinig en duurzaam te wonen. Vaak kun je met een aantal simpele aanpassingen al veel bereiken. Isolatie en ventilatie Duurzaam verwarmen Duurzaam energie opwekken Start met het verduurzamen met een HuisScan Wil je weten welke energiebesparende maatregelen passen bij jouw situatie? Doorloop de gratis online HuisScan van GreenHome. De scan geeft een indicatie met welke aanpassingen in je huis je energie bespaart. Met een schatting van de investering, de mogelijkheid om een offerte aan te vragen en specifieke vakspecialisten - die jouw verduurzaming kunnen realiseren - heb je alles handig op één plek. Ga naar Greenhome.nl/Rabobank Jouw duurzame huis of verbouwing financieren Om jou echt te helpen jouw duurzame woning te realiseren heeft de Rabobank verschillende financieringsmogelijkheden. Zet spaargeld in Je kan spaargeld gebruiken om een duurzame ver bouwing te betalen. Door de investering heb je lagere maandlasten door de lagere energierekening en even tuele waardevermeerdering van je huis. Sluit een hypotheek af Er zijn meerdere regelingen waarmee je een extra hypotheek of extra ruimte kunt krijgen om een duurzame verbouwing te financieren. Met het Rabo Groendepot heb je gedurende 24 maanden beschikking over een rekening om je verbouwing te financieren. Lees meer op Rabobank.nl/groendepot. Wanneer je een milieuvriendelijke en duurzame woning koopt kun je met de Rabo GroenHypotheek korting krijgen op je hypotheekrente tijdens jouw eerste rentevaste periode van 10 jaar. Lees alles op Rabobank.nl/groenhypotheek. Ontvang Duurzaamheidskorting op de rente voor een huis dat voldoet aan de nieuwste duurzaamheidsnormen. Lees op Rabobank.nl/duurzaamheidskorting. Sluit een lening af Voor energiebesparende maatregelen zijn ook speciale leningsvormen beschikbaar. De Duurzaamheidslening is een persoonlijke lening tegen een aantrekkelijke rente om je huis te verduurzamen. Lees meer op Rabobank.nl/duurzaamheidslening. De Energiebespaarlening wordt mogelijk gemaakt door een samenwerking tussen de overheid, ASN Bank en Rabobank. Ontdek meer op Energiebespaarlening.nl. Vraag subsidie aan Het is altijd verstandig om uit te zoeken of de overheid een subsidie beschikbaar stelt voor de energiebesparende maatregelen die jij wilt uitvoeren. Ga naarenergiesubsidiewijzer.nl Ga naar Rabobank.nl/duurzaamwonen Bel of mail mij: Sonja Stegers Financieel Adviseur +316 3068 1707 FinancieelAdvies.alkmaar@rabobank.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 14