CHAIRS Fitform Zorgfauteuil Event fit FORM op 9 november bij Comfort Chairs Alkmaar Gratis! CHAIRS 21 Fitform fauteuils kunnen in nagenoeg iedere kleur worden uitgevoerd! Bezoek op zaterdag 9 november het speciale FITFORM Zorgfauteuil Event. De FITFORM relaxmeubels bieden voor nagenoeg ieder zitprobleem een oplossing en kunnen eventueel met uw zorgverlener worden samengesteld. Ideaal voor als u bijvoorbeeld (langer) zelfstandig wilt blijven wonen. De FITFORM specialisten zijn op 9 november speciaal voor u bij Comfort Chairs aanwezig om u te vertellen over de mogelijkheden. Bel 072 520 54 77 of bezoek www.comfortchairs.nl om uw persoonlijke afspraak te maken! Luxe hoofdkussen cadeau! De ultieme zorgfauteuil In diverse kleuren! Keuze uit diverse basismodellen Vraag onze gratis brochure aan! Kiest u toch liever voor een ander merk? Comfort Chairs toont maar liefst 4-00 modellen! Gratis en vrijblijvend maatadvies com/o'tt UITKIJKPOST NOVEMBER 2019 Bent u op zoek bent naar een relaxfauteuil met de perfecte pasvorm? Dan is een bezoek aan Comfort Chairs in Alkmaar een aanrader. Een winkel met honderden verschillende relaxfauteuils. Hét adres voor meubelen die uitblinken in functionaliteit, kwaliteit en vormgeving. Kom langs om proef te zitten op onze uitgebreide collectie relaxfauteuils. meer dan 400 relaxfauteuils talloze aanbiedingsmodellen veel bekende topmerken maatwerk mogelijk eigen professionele servicedienst eerlijk en kundig advies u parkeert direct naast onze winkel! De aankoop van een FITFORM zorgfauteuil bij Comfort Chairs is nu extra aantrekkelijk. Want u ontvangt daar tijdelijk een com fortabel hoofdkussen bij cadeau! Fitform Vario 570 Kom bij Comfort Chairs proefzitten op de 570 Vario: dé zorgfauteuil voor mensen waarvoor goed zitten niet vanzelfsprekend is. Door de vele individuele zitoplossingen die de Vario 570 fauteuil biedt, kan de stoel helemaal op iemands persoonlijke omstandigheden worden aangepast. U kunt kiezen uit maar liefst vijf uitvoeringen, ieder met unieke eigenschappen! Kies in de showroom uit diverse basismodellen. De fauteuil kunt u daarna voorzien van talloze opties. Openingstijden Ma/di/wo/za: 9:30-17:30 uur Do: 9:30-21:00 uur Adres Huiswaarderplein 5b 1823 CP Alkmaar tel. 072 520 54 77 www.comfortchairs.nl Vr: 9:30-18:00 uur Zo: gesloten Neem bij Comfort Chairs plaats in de speciale meetfauteuil. Uw postuur en zithouding Ga naar www.comfortchairs.nl en vraag onze nieuwe worden dan nauwkeurig opgemeten. Aan de hand van deze gegevens ontvangt u brochure aan. Met informatie over onze collecties, van onze specialisten een passend advies - vrijblijvend en zonder verplichtingen! speciale aanbiedingen en tips voor goed zitten! Bel 072 520 54 77 of bezoek www.comfortchairs.nl om uw persoonlijke afspraak te maken! Gratis bij u thuisbezorgd! Aanbiedingen kunnen van de afgebeelde (kleurjuitvoering verschillen, zijn uitsluitend geldig zolang de (bestelde) voorraad strekt en hebben een beperkte looptijd. "Vraag naar de voorwaarden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 21