Golfclub Heiloo 25 jaar jong! Shoppingnight Mysteryguest trapt af bij wedstrijd Foresters 1 Desde el Alma 'een terugreis naar de kern' REGIO/SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING IVSVSOMML1 VERLIES SIMPEL EN SNEL CENTIMETERS Easyslim.nu al 2 jaar een begrip in Limmen UITKIJKPOST 6 NOVEMBER 2019 WwfBaak WIÉSifm!* LIMMEN - Veel mensen willen afslanken, maar dat valt vaak niet mee in het drukke leven van alledag. Werk, thuis, kinderen, sport, hobby's en sociale verplichtingen bepalen vaak ook wat we eten. Even een snelle hap of gemaksvoeding, en goed eten en drinken schiet er dan vaak al snel bij in. Veel afslankmethodes bieden vaak maar een zeer tijdelijke oplossing en houden het jojo-effect in stand. Dat het anders kan bewijzen de afslankstu- dio's van Easyslim.nu. Al meer dan 5 jaar een begrip in Nederland, en al 2 jaar in Limmen. De studio's van Easyslim.nu werken met een geavanceerd apparaat dat werkt met ultrasound en elektrostimulatie. De ultrasoundtechniek zorgt ervoor dat vet uit de vetcel gaat en via het lymfestelsel het lichaam ver laat. Tegelijkertijd worden, met elektrostimulatie, de spieren getraind. Dit gebeurt terwijl de klant ontspannen en comfortabel op een behandeltafel ligt. Een behandeling duurt ongeveer een uurtje en is geheel pijnloos en veilig. Wilt u zien wat wij voor u kunnen betekenen? Vanwege de opening van het nieuwe pand zijn er speciale aanbiedingen. Interesse? Bel of app voor een intake en proefbehandeling, nu van 89,- voor 39,- Tel.: 06-85852603, of mail naar limmen@easyslim.nu Adres: Het Palet la, 1906 CJ te Limmen. Ook kunt u via www.easyslim.nu online een afspraak voor een intake en proefbehandeling inboeken. EGMOND AAN DEN HOEF - Op 8 november gaat de allereerste editie van de Shoppingnight op bedrijventerrein de Weidjes in Egmond aan den Hoef van start. Veel bedrijven zullen van 17.00 tot 22.00 uur hun deuren ope nen. Het is mogelijk om tijdens deze avond bij veel van deze bedrijven een kijkje achter de schermen te krijgen, maar ook zijn er winkels geopend met leuke acties. Zo zijn De Schouw, Iets met Vintage en Charon te bezoeken voor een kijkje achter de schermen en zal er bjj HEILOO - Golf- Countryclub Heiloo vierde zaterdag 26 okto ber haar 25-jarig bestaan. Opgericht in 1994 was het eerst nog een klein vriendenclubje dat regelmatig met de bus in het land op stap ging. Maar al in 1996 werden er onder het voorzitterschap van Jaap de Kroon serieuze plannen gemaakt voor de aanleg van een echte golf baan. Door de goede contacten van toenmalig bestuurslid Henk van der Ham werd de grond van een aantal agrariërs aan de Lagelaan en de Oosterzijweg gekocht. Door alle procedurele verwikkelingen open de de golfbaan haar poorten pas in 2004. Het jubileum werd allereerst over dag gevierd door het spelen van een 9-holes wedstrijd, waaraan maar liefst 126 spelers deelnamen. Op hole 3 troffen de spelers een twee tal pro's aan, waarvan het de bedoe ling was dat de spelers dichter bij de vlag kwamen dan de pro ('beat the pro'). De pro Gavin de Gelder werd slechts driemaal verslagen en Cees Grijzenhout vier keer. Geen slechte score bij zoveel deelnemers. 's Avonds werd er in het prachtig versierde clubhuis aan de Lagelaan een groot feest voor de leden geor ganiseerd. Bij aankomst van de leden speelde de band JUS leuke en bekende nummers. Aan het begin van de avond werd door ceremo niemeester Kees Kaandorp het feest geopend waarna hij het woord gaf aan verenigingsvoorzitter Weren de Vries, die de gasten welkom heette en kort inging op het inmiddels rijke verleden, maar ook de zeer posi tieve toekomstperspectieven van de club. Tijdens de avond presenteerde oud-stichtingsvoorzitter Nico van Galen zijn boek over 25 jaar GCH: 'Van weiland naar uitdagende golf baan'. De eerste gesigneerde exem plaren werden uitgereikt aan de huidige voorzitters Weren de Vries en Hidde Hoekstra. Nico van Galen werd vervolgens uitvoerig door bei den bedankt. Het was een memora bele feestdag voor deze bloeiende vereniging! Auteur Nico van Galen met voorzitters Hidde Hoekstra en Weren de Vries. Aangeleverde foto Brouwerij Egmond vanaf 19.00 uur een dj tussen de ketels staan. Jari Manis opent haar deuren voor een kookworkshop en Kinderopvang De Poppenkast zal klaarstaan om te schminken. Bij Escape Room Egmond en Lopifit zijn demon straties. Bij de schoonheidssalons Sun en Beauty en ZENT zijn beau typroducten met korting te koop. Kleding, accessoires en speelgoed zijn met korting te koop bij Guapa Moda en Sansira. Wie wil ontspan nen of een nieuwe hobby zoekt, kan een kijkje nemen bij yogastudio Go with the Flow. HEILOO - Zaterdagavond 2 november om exact 18.00 uur deed een wel heel bijzondere gast de aftrap bij de wedstrijd van Foresters 1. Bij de voetbal club werd het ludieke idee opge vat om hondje Terrie de aftrap te laten verrichten. Bij elke thuiswedstrijd van het eerste elftal van Foresters wordt de aftrap door de 'Pupil van de Week' gedaan. De pupil wordt door een speler van het eerste elftal thuis opgehaald. Dit kan op de fiets of scooter maar ook met de auto. Bij aankomst op het voetbalcomplex gaat de pupil mee de kleedkamer in en mag tijdens de wedstrijd in de dug-out zitten. Volgens Ernst Oostindie, coördinator 'Pupil van de Week', verhoogt dit de zelfstandig heid van de pupil. Deze week werd Sonny (7), het baasje van Terrie (het hondje dat dagen vermist was), uitgeroepen tot 'Pupil van de Week'. Ernst: "Ik ken de moeder van Sonny van basisschool Elckerlyc en wij hebben zo'n zelfde soort hondje gehad. Het zijn lieve mensen en Terrie is een leuk hondje. Omdat wij ook blij zijn dat Terrie terecht is wilden wij de hond ook betrekken bij de wedstrijd." En zo gebeurde het dat afgelo pen zaterdag de aftrap door Sonny en Terrie werd gedaan bij de wed strijd van Foresters 1. De wedstrijd tegen Opperdoes werd uiteindelijk gewonnen met 5-2, het was de zesde overwinning in zeven duels en goed voor een tweede plaats op de ranglijst. Tekst: Yvonne van Stiphout Isa (links), Aimé (midden) en rechts baasje Sonny met Terrie. Foto: Ernst Oostindie EGMOND AAN DEN HOEF - Op zondag 10 november kunt u in de prachtige en bijzondere sfeer van de Slotkapel genieten van een bijzonder concert. Met een verrassende mix van poëzie en muziek neemt Desde el Alma u mee op reis naar het zuiden, naar de plek waar het allemaal is ontstaan. De mooie melancholische klan ken van de Argentijnse tango voeren u mee door de straten va Buenos Aires, en u ervaart de prachtige kleuren en emoties van de stad. Zoekend naar zijn enige ach tergelaten liefde, keert de hoofdper soon terug naar zijn geboortestad, wetende dat er nu geen verdriet of vergetelheid meer zal zijn. Met dit concert wil trio Desde el Alma een steentje bijdragen aan het behoud van de .schitterende Slotkapel. De volledige opbrengst komt hieraan ten goede. Desde el Alma bestaat uit Fernanda Martino (zang), Peter Biesboer (bandoneon) en Albert Westendorp (piano). Zondag 10 november: 14.00 uur. Toegangsprijs: 15,- (incl. koffie/ thee). Adres Slotkapel: Slotweg 19 in Egmond aan den Hoef. Reserveren via 072 - 5062033. Met een verrassende mix van poëzie en muziek neemt Desde el Alma u mee op reis naar het zuiden. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 23