rPieteir Dekker Associatie Uitvaartverzorging libelle Gerwin Toebes Als je een mooie uitvaart wilt zonder te veel uit te geven uitvaartverzorging Floraldreams, bloemwerk met passie en liefde 0DESSA UITVAART m 072 - 512 26 14 Afscheid met Gouden Glans Partner van DEfA Liefde houdt niet op waar leven eindigt... Tel: 06 - 46 186 746 info@gerwintoebes.nl Een goed verzorgde uitvaart hoeft niet duur te zijn Dag en nacht bereikbaar. www.uitvaartdekker.nl Thuisopbaring of in een uitvaartcentrum naar keuze. Ongeacht waar u verzekerd of lid bent! Iedere uitvaart op maat. www.charonuitvaartbegeleiding.nl 06 21 51 61 30 Een pakketuitvaart al vanaf 2910,- Vertrouwd dichtbij in Heiloo Petra van der Meer 06-41 73 95 49 uw uitvaart... onze zorg "Al ruim 10 jaar een vertrouwd adres" www.associatieuitvaart.nl/pakketuitvaart 0800 - 0375 Persoonlijk Kleinschalig Professioneel Betaalbaar info@uitvaartannonu.nl uitvaartannonu.nl UITVAARTVERZORGING H E I LO O Bel ons voor een gratis voorbespreking of laatste-wensenmap Of bezoek hiervoor onze website: Dag en nacht bereikbaar Uitvaartbegeleiding Marit legt de laatste hand aan het bloemwerk. Ze is pas tevreden als alles tot in detail klopt. Foto: Maryla Fossen Photography UITVAARTVERZORGING Debby van der Velden ODESSA-UITVAARTVERZORGING.nl 06-138 96 144 Ongeacht waar u verzekerd bent! Zaterdag 16 november: Vooraf spreken over je uitvaart in de kapel van Westerhout Van Houtenkade 3 Alkmaar, 15.00-16.00 uur Meer info: www.libellealkmaar.nl levensafronding uitvaartbegeleiding Nfenke Blom 06-+60V)+7\ www.libellealkmaar.nl HEILOO - Als klein meisje wist Marit van Deventer uit Heiloo, eigenaresse van Floraldreams, al dat ze bloemist wilde worden. Maar nooit had ze gedacht dat zij op haar 23ste al haar eigen bedrijf zou hebben. Begonnen in een bloemen- kraam bij het winkelcentrum en nu dus eigenaar van Flo raldreams, een bedrijf ge specialiseerd in rouwbloem- werk, bruidsbloemwerk en evenementen. Marit: "Ik heb de opleiding Bloem De sign gedaan op het Clusius- college in Alkmaar, en vanuit daar veel stages gelopen bij bloemisten in de buurt en grote bloemisten door het hele land. Ik merkte dat ik bij mijn werkgevers dacht dat ik het beter kon en heb toen de sprong in het diepe genomen. Zo is Floraldreams ontstaan. Mijn passie en drijf veer is dat wat voor bloem werk ik ook maak, ik altijd heel nauw betrokken ben in een hele moeilijke of bijzon dere fase/tijd in het leven. En hoe dan ook maak ik altijd mensen blij." Marit maakt veel rouwbloem- werk. "Rouwbloemwerk is een van de mooiste kanten van mijn vak, maar ook een van de moeilijkste kanten. Het is ontzettend dankbaar om samen met de dierbare van de overledene te be spreken waar diegene zo van hield. Mijn doel is om het rouwbloemwerk zo beteke nisvol mogelijk te maken," aldus de jonge onderneem ster. Naast het maken van rouw bloemwerk verhuurt Marit bloemstukken aan bedrijven en is zij erg druk met het verzorgen van bruidsbloem werk; de opdrachten voor 2020 en 2021 stromen al bin nen. Ook is Marit de nieuwe docent van de cursussen Groei en Bloei in Heiloo. Dat haar enthousiasme en ta lent niet onopgemerkt blijft, blijkt wel uit het feit dat Ma rit onlangs de tweede prijs bij de Zankyou International Wedding Awards 2019 heeft gewonnen. Een award die zij ook vorig jaar in ontvangst mocht nemen. Kortom, een jonge onder neemster die met veel passie haar werk uitoefent en waar Heiloo nog veel meer van gaat horen. Tekst: Linda van Rozendaal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 6