zaterdag 16 en zondag 17 november Gratis toegang Ski onderhoud U van 16,95 voor 12,95 Zaterdag van 9 tot 17 uur en zondag van 12 tot 17 uur bij Pauw recreatie! Slijpen, schuren, waxen kijk op www.pauwrecreatie.nl Ook particuliere inbreng, zie pauwrecreatie.nl De grootste en gezelligste beurs van Noord-Holland! 15% korting op de gehele nieuwe collectie winter(sport)kleding! Gebruikte en outletkleding Interessante stands en demo's Boek alvast uw wintersportvakantie gratis parkeren! wintersport T Pauw recreatie Pascalstraat 3 1704 RD Heerhugowaard 072 5741069 info@pauwrecreatie.nl li Primo UITKIJKPOST 13 NOVEMBER 2019 Pauw Wintersportbeurs BURTON Ski- en snowboardschoenen, helmen en goggles Grote collectie ski- en snowboardschoenen van Atomic, Fischer, Salomon, Burton en Nitro. Op alle wintersport schoenen, helmen en -accessoires 10% korting! Fischer XTR Race en Aspire Allround comfortski die makkelijk draait door vergevings gezinde karakter. Zowel in dames- als herenmodel verkrijgbaar. Inclusief veiligheidsbinding. CMP helm met vizier Verstelbare helm met regelbare ventilatie en vizier voor diverse weersomstandigheden. Falcon skipully Prettige skipully door stretch materiaal, zachte binnenzijde en vochtregulering. In dames- en herenmodel en diverse kleuren. Openingstijden: zaterdag 09.00 - 17.00 uur zondag 12.00 - 17.00 uur Sponsor van: Pauw recreatie aanvaardt geen aansprakelijkheid voor eventuele druk- en zetfouten en/of prijswijzigingen. Producten kunnen afwijken van de afbeeldingen. De acties uit deze advertentie zijn geldig tijdens het beursweekend.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 16