Heiloo contact 11 HEILOO GEMEENTE Evenementen Welzijn Openingstijden Bezwaar maken Bouwen en wonen Collecte Afval en milieu nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op KSIB J UITKIJKPOST 20 NOVEMBER 2019 Verleende APV-vergunning Winkelcentrum het Hoekstuk standplaats voor verkoop van kaas, boter en eieren (APV1900800). GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whatsapp 06 821 735 46 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Regel uw zorgkosten Collectieve zorgverzekering voor mensen met een laag inkomen Heeft u een laag inkomen en een beperkt eigen vermogen? En wilt u kiezen voor een uitgebreide zorg verzekering? Maak dan gebruik van de collectieve zorgverzekering via uw gemeente. Wij bieden samen met zorgverzekeraar Univé de verzeke ring aan. De zorgverzekering bestaat uit een basisverzekering en verschil lende aanvullende verzekeringen. Wij betalen een deel van uw premie en u krijgt vele extra's. U kunt zelf de zorg kiezen die bij u past via www.gezondverzekerd.nl Op deze site kunt u de premies en de pak ketten bekijken en vergelijken. U kunt de overstap snel en eenvoudig regelen. U moet de overstap regelen voor 31 december. De voordelen - de gemeente betaalt mee aan het aanvullende pakket - u krijgt korting op de basisverzeke ring - u krijgt ruime vergoedingen voor onder andere brillen, lenzen, fysio therapie, tandartskosten en de eigen bijdragen WMO/Wlz - Univé accepteert iedereen, zonder medische keuring - kiest u het pakket 'Compleet, 0,- eigen risico', dan is uw verplichte eigen risico ook meeverzekerd. Komt u in aanmerking? U komt voor de collectieve zorgver zekering in aanmerking als u een laag inkomen en een beperkt eigen vermogen heeft. Nadat u zich heeft aangemeld via www.gezondverzekerd. nl, hoort u van ons of u in aanmerking komt voor de verzekering. Afsluiten via www.gezondverzekerd.nl Op de website gezondverzekerd.nl kunt de naam van uw gemeente invul- Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen Heerenweg 249; aanleggen uitweg (WABO1901842); De Blinkenlaan 12; bouwen verbin ding tussen woning en bijgebouw (WABO1901866). len. Per gemeente leest u dan het aanbod van de verzekering. U kunt de verzekering eenvoudig afsluiten. Regel uw overstap op tijd U kunt zich tot en met 31 december 2019 aanmelden. Univé regelt dan de opzegging van uw huidige zorgver zekering. Nadat de gemeente heeft getoetst of u aan de voorwaarden voldoet word uw aanmelding doorge geven aan Univé. U mag alleen over stappen naar Univé als u geen beta lingsachterstand heeft bij uw huidige zorgverzekeraar. Meer informatie Op www.gezondverzekerd.nl vindt u meer informatie over de collectieve zorgverzekering. U kunt ook contact opnemen met de klantenservice van Univé op maandag tot en met vrijdag 8.00 - 20.00 uur en zaterdag 9.00 - 13.00 uur, telefoon nummer 072 527 76 22. Voor andere vragen kunt u contact opnemen met een medewerker van het Sociaal Team in uw gemeente. Praat mee over de exploitatie van de sporthallen Sport u wel eens in een van de sporthallen of gymzalen die Heiloo rijk is? Dan wil de gemeente graag met u in gesprek. Want in 2020 gaan de gemeenten Heiloo en Castricum het beheer van de sporthallen en gymzalen (met uitzondering van sporthal De Bloemen) overdra gen aan één exploitant. Doel: een nog betere bezetting en een beter aanbod van sportactiviteiten voor jong en oud. Voordat die nieuwe exploitant gekozen wordt, willen we uw mening horen over hoe we het beheer kunnen verbeteren. Kom op maandagavond 25 november of woensdagavond 27 november naar de klankbordbijeenkomst. Laat uw stem horen! Verleende vergunningen - reguliere procedure De Droogmakerij 66a t/m 76g; bou wen twee bedrijfsverzamelgebouwen (Havikshorst) (WABO1901273); Heerenweg 138c; vergroten boven woning (WAB01901550). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie daarvoor de tekst 'Bezwaar maken'. Hoe wordt de exploitant gekozen Tijdens de klankbordbijeenkomst geeft de gemeente toelichting van de plan nen. Uw mening en wensen worden meegenomen in het opstellen van een 'beheerdersprofiel' voor de exploitant en dat is een belangrijk onderdeel van de openbare aanbesteding. Op dit moment werkt de gemeente aan een Programma van Eisen. Hierin staan alle eisen die aan de dienstverlening worden gesteld: openingstijden, faci liteiten in de kantines, tariefstelling, schoonmaakniveau, e.d. Aan het eind van dit jaar venvachten wij dit Programma van Eisen afgerond te hebben. Daarna start de aanbesteding. Eind maart 2020 wordt gepubliceerd wie de exploitant wordt van de sport hallen en gymzalen. Medio 2020 moet de nieuwe exploitant zijn ingewerkt en wordt het beheer overgedragen. Kennisgeving Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ter uitvoering van de Wet milieubeheer bekend dat op grond van artikel 8.41 van deze wet de volgende meldingen zijn ontvangen: Activiteitenbesluit milieubeheer CiRoPack B.V., De Oude Werf 10, (1851 PW) te Heiloo, het uitbreiden van het kantoor in combinatie met een overstap naar verwarming via een warmtepomp; Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier, Kanaalweg, Sectie K23, K22 en k21 te Heiloo, het uit- Klankbordbijeenkomsten Maandagavond 25 november van 19.00 tot 20.30 uur in de raads zaal van het gemeentehuis van Castricum. Woensdagavond 27 november van 19.00 tot 20.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis in Heiloo. Of u nu in Heiloo of Castricum woont, u bent als gebruiker van sporthal of gymzaal welkom op een avond naar keus. U kunt binnenlopen tussen 19.00 en 20.30 uur en uw bijdrage schriftelijk of mondeling meegeven. Geïnteresseerd? Aanmelden kan tot vrijdag 22 november 17.00 uur, per mail aan info@castricum.nl t.n.v. Carla Laan. breiden van het depot van een netto- inhoud van 4000 m3 naar maximaal 9999 m3; In genoemd Besluit zijn voorschrif ten gesteld waaraan de daaronder vallende bedrijven moeten voldoen. Deze voorschriften richten zich op de bescherming van het milieu. Wij con troleren deze bedrijven periodiek op de naleving van deze voorschriften. Informatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Omgevingsdienst Noord-Holland Noord (OD NHN) tele foonnummer 088-102 1300. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u uw naam, adres en handtekening, datum, omschrijving van het besluit en reden waarom u het niet eens bent met het besluit. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. U kunt de besluiten vinden op officielebekendmakingen. nl/gemeenteblad Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Nationaal MS Fonds Van 15 t/m 21 november wordt gecol lecteerd voor het Nationaal MS Fonds

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 11