10 VRAGEN AAN... JOKE BAKT Karin Bloemen 'old school' in de Cultuurkoepel Open dag met circusvoor stelling op CBS de Duif 3 V I- UITKIJKPOST 20 NOVEMBER 2019 1. Waar ben je geboren en getogen? Mijn geboortedorp is Winkel. Na de havo ging ik voor een high- schooljaar naar Canada. Toen ik terugkwam heb ik nog twee jaar thuis gewoond om het vwo te doen, daarna ben ik gaan studeren in Leiden en Utrecht. Met uitstapjes naar Parijs, Bar celona, Valladolid en Mexico-Stad. Dat heeft me wel gevormd. Heiloo is sinds 2005 de stabiele basis voor mij, Inez en Ruben. 2. Wat wilde je worden als kind? Als kind schreef ik een keer een opstel: 'Ik als.tolk'. En daar zat ik niet ver naast. Na mijn studie Talen en culturen van Latijns-Amerika ben ik als communicatieadviseur gaan werken. Ook dan ben je continu bezig met het overbrengen van verha len en kennis aan een ander. Hoe spreek je de ander aan? Hoe vertaal je complexe zaken naar een begrijpelijk verhaal? 3. Welk maatschappelijk probleem raakt je? Ik zou willen dat de partijen in Heiloo vaker de handen ineen sloegen en geen genoegen namen met een besluit dat genomen wordt met 1 zetel verschil. Dat is een meerderheid, maar bij thema's die heel Heiloo raken vind ik dat niet echt overtuigend. Stijg boven jezelf uit en presenteer een plan dat echt gedragen wordt. 4. Wat is jouw 'guilty pleasure'? Met mijn lieve vrienden, de Borrelduiven, roekeloos lachen en huilen. 5. De persoonlijke vraag van Rob van 't Woud: "Je hebt je indertijd ingezet voor behoud van Het Baafje. Zijn er nu nieuwe of andere zaken waarvoor je je graag hard wilt maken in Heiloo?" Ik denk dat ik je vraag al heb beantwoord, Rob. Het Baafje laat ik natuurlijk nooit helemaal los, maar ik heb wel weer meer tijd voor andere dingen. Ik ben betrokken bij de ontwikkelingen bij de Witte Kerk, dat is ontzettend leuk. En de leefbaarheid van Heiloo, woningen, vervoer, groen, houdt altijd mijn aandacht. Ik geef de tien vragen door aan Martijn de Visser. Mijn vraag aan Martijn is: "Ik maak me druk om huisvesting voor jongeren in Heiloo. Maar ben jij daar ook mee bezig? Hoe zie jij jouw toekomst?" Bent u benieuwd naar de rest van deze 'Tien vragen aan...'? Lees dan verder op www.uitkijkpost.nl onder het kopje 'Rubrieken'. De rubriek '10 vragen aan...' is al heel lang een vaste rubriek in Uitkijkpost. De redactie is druk aan het nadenken over Uitkijkpost anno 2020 en vraagt zich af wat u als lezer van deze rubriek vindt. Op onze Facebookpagina staat een poll waarin u uw mening kunt geven. Lukt dat niet, dam kunt u natuurlijk ook een mail sturen naar redactie@uitkij kpost.nl HEILOO - Billie, Aretha, Norah, Amy... Karin! La Bloemen is weliswaar bekend van haar grote, extravagante perso- nalityshows, maar haar eerste grote liefde is toch: zingen! In deze voor stelling gaat ze 'old school' helemaal voor de muziek, samen met de 'Old School Band'. Belangrijke inspira tiebronnen voor Karin zijn zange ressen als Billie Holiday en Aretha Franklin. De stijl van de Old School Band sluit daar naadloos op aan; funk, jazz en soul. In dit pure, muzikale programma komt het allemaal voorbij, van eigen stukken tot de fijnste covers uit het rijke repertoire van Billie, Aretha, Norah, Amy, etc. Zondag 1 december aanstaande om 14.30 uur in de Cultuurkoepel. Kaarten: 22,50 via www. cultuurkoepelheiloo.nl of bij het VW-kantoor op Landgoed Willibrordus te Heiloo. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu- vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op - Karin Bloemen gaat 'old school' voor de muziek. Foto: Nick van Ormondt HEILOO - Hooggeëerd publiek! Circusdirecteur Gerben staat klaar om de clowntjes Joëlle en Door aan te kondigen met hun hoepelact. Samen oefenen de kleuters van groep 1-2A voor de peutervoorstel- ling over het circus die zij verzor gen tijdens de open dag op CBS de Duif. Op vrijdag 22 november om 11.00 uur laten de kleuters zien dat presenteren een van de belangrijke pijlers is op de Duif. Ouders die op zoek zijn naar een goede basisschool, kunnen samen met hun peuters van de cir cusvoorstelling komen genieten. Aansluitend krijgen zij een rondlei ding door de school, de peuterop- vang en de buitenschoolse opvang van Forte Kinderopvang. Directeur Annemiek van de Vliet beantwoordt alle vragen over de Duif. Ouders kunnen dan zelf zien hoe het team eigentijds onderwijs en talentont wikkeling vonngeeft in een open en respectvolle omgeving. U bent van harte welkom op 22 november 2019 om 11.00 uur. Kunt u er niet bij zijn? Neem dan contact op met Annemiek van de Vliet voor een afspraak via 072-5320874. CBS de Duif is gevestigd op Mariënstein 180 in Heiloo. E-mail deduif@tabjjn. nl; internetadres www.duif.tabijn.nl Circusdirecteur Gerben en de clowntjes JoëRe en Door oefe nen voor de circusvoorstelling die zij opvoeren tijdens de open dag. Aangeleverde foto Al jarenlang verschijnt in Uitkijkpost de rubriek 'Tien vragen aan...' De redactie vindt het nu de hoogste tijd om deze populaire rubriek in een iets ander jasje te steken. De 'Tien vragen aan...' nieuwe stijl dus. Waar het in de rubriek om gaat, blijft onveranderd: iemand een beetje beter leren kennen, want iedereen heeft een persoonlijk verhaal te vertellen. Vanaf nu kunnen de 'deelnemers' kiezen uit zo'n twintig vragen, waar door niet steeds dezelfde vragen beantwoord hoeven worden. Daarnaast verschijnen vanaf nu nog vijf vragen in de krant, de rest van de vragen staat op onze website www.uitkijkpost.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3