SINTERKLAASHUIS EN - ACTIVITEITEN IN 'T LOO alle bekende sinterklaasliedjes. Foto: Wouter Droge De Pieten hadden samen ook veel lo/ Stelling voor (en van) Sinterklaas- nog even door de knieën. HEILOO - De trouwe bezoekers van winkelcentrum 't Loo hebben het gezellige Sinterklaashuis in het winkel centrum vast al gezien. Misschien ben je er al een keer geweest, want er is genoeg leuks te doen. Ook de ko mende periode zijn er nog allerlei sinterklaasactiviteiten. Zaterdag 30 november Sinterklaasfiguren maken van strijkkralen. Natuurlijk mag je je creatie mee naar huis nemen! Zondag 1 december Sinterklaaslekkernij pimpen; versier je eigen sinterklaaslek- kerni (die je uiteraard ook zelf mag opeten). Woensdag 4 december Maak de mooiste sinterklaasfiguren van Foam Clay. Koopzondag De koopzondag op 1 december is niet alleen geschikt voor die laatste sinterklaasinkopen, maar ook gewoon een ge zellige dag om een bezoekje te brengen aan 't Loo. Tus sen 12.00 en 16.00 uur komt Sinterklaas zelf ook nog even langs. Natuurlijk mogen de kinderen met hem op de foto. Verder zullen de 'Koffers vol betovering' je deze dag ver steld doen staan. Een bezorger is met een stapel koffers onderweg van a naar b, als het onverwachte gebeurt. Een van de koffers valt op de grond, maar als de bezorger deze koffer terug wil zetten, gaat een andere koffer opeens open. De bezorger onderzoekt de bijzondere inhoud, tot er ge klop en geroep uit een andere koffer komt. Het is Alok, de elfenprins, die door een boze heks uit zijn eigen land is weg getoverd. Alok wil graag terug, maar hij kan niet toveren. Zijn er misschien mensen die Alok terug kunnen toveren? Samen met de bezorger moeten de toeschouwers hun ui terste best doen om Alok weer veilig thuis te krijgen. Als dat maar goedkomt... Deze kleine Sinterklaas durft toch niet op de troon van de echte Sint te gaan zitten. Foto: aangeleverd Iedere Piet wilde wel even op de foto. Foto: STiP Fotografie In De Strandwal ging het feest nog even door. Foto: J. Mars Sint heeft heel wat handjes geschud. Foto: Lara Tromp

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 9