Zware Hufters verblijden Autisme Centrum de Boog Opheldering over mysteries van Memphis 10 VEAGEN AAN... TANJJA WITTEVEEN 3 ilSBi Vervolg van de voorpagina Opbrengst boeken markt het Trefpunt 'olWW UITKIJKPOST 4 DECEMBER 2019 Al jarenlang verschijnt in Uitkijkpost de rubriek 'Tien vragen aan...' De redactie vindt het nu de hoogste tijd om deze populaire rubriek in een iets ander jasje te steken. De 'Tien vragen aan...' nieuwe stijl dus. Waar het in de rubriek om gaat, blijft onveranderd: iemand een beetje beter leren kennen, want iedereen heeft een persoonlijk verhaal te vertellen. Vanaf nu kunnen de 'deelnemers' kiezen uit zo'n twintig vragen, waar door niet steeds dezelfde vragen beantwoord hoeven worden. Daarnaast verschijnen vanaf nu nog vijf vragen in de krant, de rest van de vragen staat op onze website www.uitkijkpost.nl. HEILOO - Het was even over weldigend, toen ze de cheque ter waarde van 2.500,- over handigd kreeg van de Zware Hufters uit Heiloo. Maar al snel realiseerde Lenny Kroone, moe der van Kees en begeleider op de Boog, zich welke kansen dit prachtige bedrag biedt voor de zes kinderen met autisme die op de Boog onderwijs en zorg krij gen. Lenny: "Voor de kinderen op de Boog is veel bewegen essentieel om te kunnen leren. Met dit geld hebben we daar ineens nog meer mogelijkheden voor! We kunnen er bijvoorbeeld het trampolinesprin gen van betalen, een wekelijks hoogtepunt voor al onze kinderen." Stichting Kees kreeg dit bedrag al in juni van de Zware Hufters en besloot in overleg om dit aan de Boog te doneren. De Zware Hufters deelden met veel plezier hun cheque nogmaals uit. Zij organiseerden al twee keer een uitdagende winter- tocht met oldtimers, de Cold Classic Car Experience (CCCE), en haalden hiermee sponsorgeld op. Cold Classic Car Experience 2020 Tussen 9 en 16 februari gaan de Zware Hufters opnieuw op pad met hun CCCE. Met maximaal 20 teams rijden ze in auto's van 30 jaar of Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 -12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy ouder een winterse toertocht door Duitsland, Denemarken, Zweden en Noorwegen. De tocht is niet alleen een fantastisch evenement, maar ook een manier om geld in te zamelen voor Stichting Kees. De Stichting ondersteunt mensen met een beperking door ze de finan ciële mogelijkheid te bieden om begeleid te bewegen en te sporten. Naast de ondersteuning in het spor tieve proberen ze ook op andere manieren mensen met een beper king financieel te ondersteunen. U vindt de Zware Hufters op zaterdag 21 december weer in 't Loo om sponsoren te werven. Net als vorige jaren kunt u weer een 'vriendje voor een tientje' worden. Over Autisme Centrum de Boog Sinds maart 2018 biedt Autisme Centrum de Boog een nieuwe vorm van zorg in combinatie met onder wijs in Heerhugowaard. Het is een ontwikkelplek voor kinderen met autisme, die wel onderwijs kun nen volgen maar om welke reden dan ook geen aansluiting vinden bij het bestaande onderwijsaanbod. Het autismecentram is een veilige plek voor kinderen met autisme, waar ze onderwijs wél aankunnen. Met intensieve, individuele bege leiding (1-op-l en in de groep) en een ondeiwijspakket op maat voor elk kind. Om dit mogelijk te maken hebben ouders, Esdégé-Reigersdaal en Heliomare de handen ineenge slagen. V.l.n.r. Abe Wittebrood, René Beerepoot, Kees Kops, Doortje de Hoogh, Peter Bijkerk en Theo Bakker. Kees en Doortje zitten op de Boog. Aangeleverde foto Voor de concerttour nam Hans contact op met contrabassist Edwin Beukers en drummer John van der Schaaf met de vraag of zij mee wil den doen. Beiden zeiden meteen ja. En met deze combinatie komt Hans ook weer terug bij Johnny Cash en Elvis. Ook zij traden op met alleen een contrabassist en een drummer. Het concert in de Witte Kerk zal 2 keer 40 minuten duren. Bent u nieuwsgierig gewor den naar alle antwoorden van de 10 mysteries en wilt u van zang en virtuoos gitaarspel genieten? Kaarten a 15,- zijn verkrijg baar bij de Bruna in Winkelcen trum 't Loo en te reserveren op laducgitaar@gmail.com Tekst: Yvonne van Stiphout ÉW i Edwin Beukers, Hans Laduc en John van der Schaaf. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in het ziekenhuis van Alkmaar, maar was diezelfde dag al in mijn ouderlijk huis in Heiloo waar ik nu al 19 jaar met veel plezier woon. 2. Wat wilde je worden als kind? Toen ik 4 was wilde ik heel graag een groen toverelfje worden maar ik kwam er al snel achter dat dit niet een heel realistisch toekomstbeeld was. Daarna wilde ik graag juf op de basisschool worden. Sinds 3 jaar wil ik graag psycholoog worden en daar ben ik nu hard voor aan het leren aan de VU in Amsterdam. 3. Hoe werkje mee aan een betere wereld? Ik ben al sinds 8 jaar vegetariër. Ik ben vegetariër geworden na een vakantie in Zuid-Afrika, ik vond het eten van dieren zielig. Nu ben ik nog steeds vegetariër, ook omdat het goed is voor het milieu om geen vlees te eten. 4. Welk maatschappelijk probleem raakt je? Er zijn tegenwoordig heel wat maatschappelijke problemen die echt niet leuk zijn. Ik vind het bijvoorbeeld heftig dat er nog steeds zoveel racisme is. Als een blanke vrouw maak ik dit niet vaak mee maar ik zie het wel vaak voorbijkomen op straat of social media en ik begrijp er echt niets van. Is het echt zo moeilijk om mensen te accepteren zoals ze zijn? 5. De persoonlijke vraag van Martijn de Visser: "Jij speelt al jaren bij Stichting Jeugdtheater Heiloo en bent dus betrokken bij culturele activiteiten hier. Vind je dat er in Heiloo genoeg met cultuur wordt gedaan? Zo nee, wat zou je graag nog ivillen zien?" Ik vind dat in Heiloo veel culturele activiteiten of andere activi teiten worden gedaan. Ik heb zelf op basketbal en de Hobbyfarm gezeten. En ik ben al 7 jaar lid van Stichting Jeugdtheater Heiloo, wat ik heel erg leuk vind. Maar er is ook de scouting en allerlei sporten waar je aan deel kan nemen. Ik vind dat Heiloo dit echt goed aanpakt! Ik geef de vragen door aan Kaeso Oosters. Mijn vraag aan hem is: "Hoe vind jij het om als 15-jarige jongen in Heiloo te wonen?" Bent u benieuwd naar de rest van deze 'Tien vragen aan...'? Lees dan verder op www.uitkijkpost.nl onder het kopje 'Rubrieken'. HEILOO - De boekenmarkt in het Trefpunt heeft dit jaar 3500 opgeleverd. De opbrengst van de markt, die elke laatste zaterdag van de maand (m.u.v. juli en december) plaatsvindt, wordt voor 70% besteed aan ouderen- projecten van het Trefpunt en 30% gaat naar goede doelen. De eerstvolgende boekenmarkt in het Trefpunt is op zaterdag 25 januari 2020. Volg de Uitkijkpost ook op fiü Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3