Unieke zwangerschaps training bij Dorssports Vrij Zijn speelt Pinokkio in de kerstvakantie! One More bij Jazz Session Club Vredeburg Egmondse boekenmarkt in Huys Egmont REGIO/SPORT 21 De meiden van Foresters MO17-2 kampioen Pinokkio - geboren uit een Alkmaars hart UITKIJKPOST 11 DECEMBER 2019 Functionele fitness tijdens en na de zwangerschap is een uniek en nieuw concept. Aangeleverde foto HEILOO - Vanaf begin januari 2020 biedt all-in healthclub Dorssports in samenwerking met Vreny Verkissen van LeF Lifestyle en Fitness het PowerMama- trainingsprogramma aan. Geen traditionele zwangerschapstrai ning, maar een uniek en nieuw concept: functionele fitness tij dens en na de zwangerschap. Het programma is speciaal voor vrouwen die verantwoord willen sporten tijdens en na de zwanger schap. Onder deskundige begelei ding werk je aan een sterke core en bekkenbodemspieren. Ook balans, het vergroten van kracht en uithou dingsvermogen (cardio) en ademha lingstechnieken komen volop aan bod. Voordelen Gezond, fit en sterk je zwanger schap in gaan en blijven, zorgt naast meer kracht en conditie voor meer voordelen. Als jij lekker in je vel zit, voelt je kindje dat aan. En na je bevalling is het belangrijk om te HEILOO - De meiden van Foresters team M017-2 zijn ongesla gen najaarskampioen geworden. Op de foto boven: coach Remco, Lisa, Susanne, Lisa, Annouk, Dinte, Tika, Sophie, Lois en coach Mark. Onder: Maureen, Louise, Luna, Amber, Kaleigh, Sissy en Lisa. Coach Dennis ontbreekt op de foto. Aangeleverde foto ALKMAAR - In Vrij Zijn Theater wordt rondom de kerstda gen het ultieme kerstsprookje 'Pinokkio' opgevoerd door de kleine en grote sterren van Vrij Zijn. Onder de artistieke lei ding van Anderson Farah en regie van Simon Brommer is het sprookje tot leven gewekt. "De oude houtbewerker Geppetto legt de laatste hand aan een houten pop, Pinokkio. Als hij 's avonds een heldere ster ziet, doet hij een wens. 's Nachts tovert een fee de pop tot leven, maar hij is nog steeds van hout. Om een echte jongen te wor den moet hij bewijzen dat hij eerlijk, moedig en goedhartig is. In de avon turen die volgen ontmoet Pinokkio allerlei figuren. Hij krijgt vrienden, maar komt ook vijanden tegen. De avonturen die Pinokkio beleeft zijn z'n leermateriaal. Hij ontdekt dat eerlijk het langst duurt en dat opper vlakkigheden als geld en roem je afleiden van wat écht belangrijk is. Verweven door het sprookje is een verhaal over de liefde, dat ver teld wordt aan de hand van een brief die Geppetto vijftig jaar gele den kreeg van een Alkmaars meis- zondere voorstelling. Geschikt je waarop hij als jonge matroos vanaf 5 jaar. Speeldata: 20 decem- smoorverliefd was. Hoe loopt ber tot en met 5 januari. Tickets: dit af? Kom kijken naar deze bij- www.vrijzijntheater.nl Tom Groot en Rafael Bunink spelen Pinokkio. Foto: Anderson Farah weten wat je wel of nog niet kan doen. Infoavond De cursus duurt 8 weken en start 6 januari 2020. De trainin gen worden exclusief gegeven bij Dorssports. Wil je meer informa tie? Maandag 16 december 2019 geeft Vreny Verkissen van 19.30 tot 20.30 uur een informatieavond bij Dorssports over de cursus. Vreny heeft meer dan 25 jaar als fitnessinstructrice gewerkt en werkt momenteel als docent voeding op het CIOS in Haarlem. "Inmiddels ben ik moeder van 3 prachtige kids (3, 5 7 jaar) en heb ik mij gespecialiseerd in het verzor gen van trainingen voor en na de zwangerschap, lifestyle en personal training." Lukt het niet om aanwezig te zijn deze avond, maar wil je meer informatie? Stuur dan een mail naar vreny@lifestyleenfitness.nl, infor meer bij de receptie van Dorssports of kijk op www.dorssports.nl. LIMMEN - One More is een nieu we naam op de lange lijst van orkesten die een gastoptreden verzorgen tijdens de jamsessies bij Vredeburg in Limmen. Het pubhek zou kunnen denken dat ze deze groep al eerder hebben gezien. Dat komt doordat dingen soms zomaar samenvallen. Hans Gosselink, Rieks Schreuder en René Nijenhuis spelen regelmatig samen op de maandelijkse jazzsessie in Zaandam. Maar ze speelden ook vaak in Limmen. Tijdens de laatste jamsessie voor de zomer was Cees van Nieuwburg aanwezig, met wie elk van de drie eerder genoemden al eens had samengespeeld. Dat bleek een hele mooie combinatie. Voor het eerste optreden als groep werd saxofonist Jan Horjus benaderd. En de naam? Die ontstond tijdens dat eerste optreden. 'We want more' werd beantwoord met 'Oké, one more'. Bij het tweede optreden was Elma de gastsolist, die er ook bij zal zijn tijdens het optreden in Limmen. Het repertoire bestaat uit pure jazz standards. Zondag 15 december vanaf 15.00 uur bij Vredeburg in Limmen. De volgende sessies zijn op 19 janu ari, 16 februari, 15 maart en 19 april. De toegang is vrij, maai' U kunt de Jazz Session Club steunen door lid te worden voor 7,- per persoon voor het gehele jaar. Inlichtingen: Fred Timmer tel./fax: 072 - 5053414; e-mail: timmerlimmen@kpnmail.nl One More brengt pure jazz. Aangeleverde foto EGMOND AAN DEN HOEF - Op zaterdag 14 december houdt Historisch Egmond een gezel lige Egmondse boekenmarkt in het bezoekerscentrum Huys Egmont, Slotweg 46 te Egmond aan den Hoef. Vanaf 14.00 uur zijn de deuren open en kunt u op zoek naar zowel hele bijzondere als doodgewone boeken over de drie Egmonden. Ook zijn de meeste delen van het tijdschrift Geestgronden deze dag tegen extra aantrekkelijke prijs te verkrijgen. Een goed moment om uw collectie compleet te maken! Naast tweedehandsboeken is er ook een ruime keus aan nieuwe boeken. Bovendien is natuurlijk de Canon van Egmond te koop, alsme de diverse andere Egmondartikelen, zoals de Egmondse vlag. De boe kenmarkt duurt tot 17.00 uur. Allerlei boeken over de drie Egmonden. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 21