Carter Administratie Fiscaal Advies Paaltjes Zevenhuizerlaan geplaatst én verdwenen Stichting Teilhard de Chardin zoekt bestuursleden COLUMN BEDRIJF BELICHT 5 De beste oplossingen voor uw bedrijf Kerstreces en winterstop lichlel Ullers UITKIJKPOST 11 DECEMBER 2019 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. V.l.n.r. Hans Leijen, Erwin de Boer en Edwin Smit. Foto: STiP Fotografie Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Heiloo; telefoon: 023-5272726; e-mail: info@carterfiscaal.nl; website: www.carterfiscaal.nl Carter Administratie Fiscaal Advies is sinds 1996 gevestigd in Bloemendaal en heeft vanaf februari 2019 ook een kantoor in Heiloo. Het klantenbestand in deze regio groeit gestaag, mede door de aangegane samenwerking met Hans Leijen van Leijen administra tie controle. "We ondersteunen en adviseren onze klanten op een breed gebied," aldus vennoot Edwin Smit. "Onze medewerkers zijn allemaal ervaren, maar moch ten er echt specialistische vragen zijn dan hebben wij ons eigen netwerk van deskundigen. Onze doelstelling is om bij de administratieve behoeftes van onze klanten alle zorgen uit handen te nemen, de klant ontzorgen van a tot z in de breedste zin van het woord." Register Bel as tingadvi se urs/N O AR Carter Administratie Fiscaal Advies is aangesloten bij de NOAB en Register Belastingadviseurs. Erwin de Boer heeft als lid van het Register Belastingadviseurs de fiscale kennis in huis. Adviseurs die aangesloten zijn bij de NOAB en Register Belastingadviseur beschikken over actuele fiscale kennis. Horizontaal Toezicht Carter Administratie Fiscaal Advies heeft als eerste in de regio Bloemendaal een convenant Horizontaal Toezicht ondertekend met de Belastingdienst. Hierbij staat Carter Administratie Fiscaal Advies in voor de kwaliteit van de door hen ingediende aangiften. De werkwijze met de Belastingdienst is gebaseerd op wederzijds vertrouwen, begrip en transparantie. Controles achteraf door de Belastingdienst blijven hierdoor achterwege. Allround Carter Administratie Fiscaal Advies werkt voor zowel particulieren als ondernemers. Edwin Smit: "Het ene bedrijf heeft ons nodig voor de jaar rekening en de belastingaangifte, het andere wil dat wij de complete admi nistratie verzorgen, inclusief loonadministratie en debiteurenbeheer. Wij leveren een zeer uitgebreide dienstverlening. Denk bijvoorbeeld eens aan budgettering en liquiditeitsprognoses. Ook zijn wij adviseurs aangaande personeelsbeleid, financiële- en fiscale planning, bedrijfsorganisatie, rechts vormkeuze, bedrijfsontwikkeling en detachering. Wij hebben flink wat star ters op weg geholpen en blijven dat ook doen." Estate Planning Naast een uitgebreide expertise op fiscaal gebied biedt Erwin de Boer ook ondersteuning aangaande Estate Planning. "Samen met de cliënt bekijken we hoe deze zijn vermogen fiscaal zo voordelig mogelijk kan beheren en indien gewenst kan overdragen aan zijn erfgenamen," aldus Erwin. Samenwerking Leijen administratie controle Begin dit jaar is de samenwerking aangegaan met Hans Leijen. Als admini stratiecontroller worden door Hans al diverse boekhoudingen voor mkb'ers uit Heiloo verzorgd en gecontroleerd. Door de aanwezige expertise vullen beiden elkaar goed aan. Maatschappelijke betrokkenheid Daarnaast zijn Edwin, Erwin en Hans als vrijwilligers zeer betrokken bij een aantal maatschappelijke organisaties. In Heiloo o.a. bij Stichting Dolfinn, de Cultuurkoepel, HSV en HZV. In Bergen bij Stichting Jazz Bergen en in Alkmaar bij AFC '34. Voor meer info is er de website. "Onze website geeft een goede eerste indruk van wat we kunnen en wie we zijn. We houden van informeel con tact met onze klanten, maar zijn ook serieuze professionals die voor het optimale advies gaan voor onze klant," aldus Edwin Smit. Tekst: Yvonne van Stiphout HEILOO - Op dinsdag 3 decem ber zijn er paaltjes geplaatst op de Zevenhuizerlaan tussen de kruispunten met de Hoogeweg en de Haesackerlaan. Een dag later zijn de - dan al veelbespro ken - paaltjes echter al verdwe nen. Onbekenden zouden de paaltjes hebben verwijderd. De plaatsing van de paaltjes op de Zevenhuizerlaan was al weken van tevoren aangekondigd. Toch regen de het op social media reacties over de paaltjes. Men vindt vooral de plek waarop de paaltjes zijn geplaatst gevaarlijk. Ook de ruimte tussen de paaltjes leidt tot discus sies. Ook circuleerde al snel een bericht dat de brandweer de paal tjes zou hebben verwijderd, maar volgens een woordvoerder van de gemeente is dat niet het geval. De gemeente heeft gelijk contact opge nomen met de brandweer, die heeft bevestigd dat zij de paaltjes niet hebben weggehaald. Wie dan wel, is op dit moment nog onduidelijk. Reactie gemeente Van de gemeente ontving de redactie de volgende reactie: "De afsluiting van de Vennewatersweg, tot eind mei 2020, zorgt voor extra verkeer op onder andere de Zevenhuizerlaan. Ook doorgaand vrachtverkeer neemt deze route om de spoorweg te passeren. Dit zorgt voor trillings- en geluids overlast voor bewoners en lastige verkeerssituaties. Er zijn verschil lende pogingen gedaan om het vrachtverkeer uit deze straat te weren. Maar ondanks het instellen van een vrachtwagenverbod, het plaatsen van extra borden, wegver smallingen, gerichte communicatie aan bedrijven en de inzet van ver keersregelaars, is dat onvoldoende gelukt. De paaltjes waren geplaatst onr van de Zevenhuizerlaan een doodlopende straat voor vracht verkeer te maken. En zo de leef baarheid en verkeersveiligheid te verbeteren. Het plaatsen van de paaltjes heeft heftige reacties veroorzaakt. Met als gevolg dat de paaltjes ongevraagd door onbekenden zijn verwijderd. Gezien deze reacties wordt onder zocht hoe wij toch de leefbaarheid en verkeersveiligheid voor de bewo ners van de Zevenhuizerlaan kun nen verbeteren. Dat staat nog steeds voorop. Of het terugplaatsen van de paaltjes tot de mogelijkheden behoort, kan de gemeente nu nog niet zeggen. Feit blijft dat diverse wegen in Heiloo niet geschikt zijn voor (doorgaand) vrachtverkeer. Gemeente Heiloo doet daarom opnieuw een oproep aan het vracht verkeer om gebruik te maken van de alternatieve omleidingsroutes." De paaltjes zorgden voor een flinke discussie op social media. Foto: Laurens Janssen op Facebook HEILOO - De Stichting Teilhard de Chardin werd in 1993 opge richt om het gedachtegoed van denker Pierre Teilhard de Chardin te bestuderen en ver spreiden. Teilhard de Chardin hield zich als natuurkundige, bioloog en pale ontoloog bezig met wetenschap en schreef over de evolutie van het bewustzijn. De inzichten van Darwin en Descartes plaatste hij in een nieuw perspectief. Om het gedachtegoed te verspreiden bracht de stichting het tijdschrift GAMMA uit, dat later GAMMA-DELTA werd. Via de website www.teilharddechar- din.nl kunnen de tijdschriften gratis worden gedownload. Met ingang van 2020 start de stichting onder een nieuwe redactie het tijdschrift DELTA+, dat (bij wijze van proef) net als de website in vier talen ver schijnt. Het nieuwe tijdschrift is een volgende stap richting OMEGA. In de visie van Teilhard de Chardin beweegt de evolutie van het bewust zijn zich namelijk in die richting. Voor deze nieuwe ontwikkeling is de stichting op zoek naar nieuwe medewerkers (o.a. redactie en pr) en bestuursleden, ook omdat het huidige bestuur op leeftijd raakt. Bent u niet ouder dan 60 jaar en wilt u zich als vrijwilliger inzetten voor deze stichting en de inzichten van Teilhard de Chardin, stuurt u dan een e-mail naar teilhard@planet.nl. De stichting ziet uw reactie graag tegemoet! Ballen in de tas, schoenen in de schuur en hockeystick in de hoek. De eerste helft van de competitie zit erop, een paar weken vrij en pas in maart weer het veld op (als het mooi weer gaat worden). Zo ging het 30 jaar geleden toen Hockeyvader nog een hockeyjongetje was. Zaalhockey deden we hier in het 'noorden' niet (dat was voor Brabant) en niet elke club had al kunstgras, dus midwin tercompetitie lukte nog niet. Het was 'winterstop'. Heerlijk een paar weken niks. Dat is nu heel anders. De laatste wedstrijd op het veld is nog niet afgelopen of de zaalcompetitie begint al. Trainingen gaan tot kerst door en begin januari moeten we alweer het veld op. Regen, wind en kou maakt niet uit want met kunstgras kan je altijd door. En tus sendoor een zaalhockeycompetitie tot in februari (lekker om 18.00 uur op zondagavond in Amsterdam of zo). En het betreft niet alleen hoc key maar alle sporten. Zo staat mijn jongste zoon gewoon in januari in regen en wind op de tennisbaan. Of anders zijn er elk weekend wel andere activiteiten waar je aan kan deelnemen. Het hele concept van 'winterstop' bestaat eigenlijk niet meer. Kortom, Hockeyvader-coach traint ook gewoon door met die 15-jarige pubers. Zo ook afgelopen maandag en Hockeyvader deed zelf ook mee. Nou, Hockeyvader moest flink aan de bak. Kon ik vroeger nog de lakens uitdelen op het veld, nu werd ik aan alle kanten voorbijgelopen en -gespeeld. 1,5 uur rennen en op dins dag (en de rest van de week) flinke spierpijn. Ik denk dat Hockeyvader het kerstreces uitrekt tot half febru ari om te herstellen. Ik voer gewoon mijn eigen winterstop in, dan ben ik weer fris en fruitig in het voorjaar. Misschien ook een idee voor u?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 5