Willibrordschool organiseert HeilOOCOntact kerstmarkt voor goed doel Werkzaamheden Vennewatersw gaan volgens planning Burgerzaken Verkeer UITKIJKPOST 1» nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Geheimhouding van uw persoonsgegevens Alle persoonsgegevens van inwo ners staan in de Basisregistratie Personen (BRP). Wie mag deze gegevens opvragen? Deze gegevens mogen worden opge vraagd door instellingen die wette lijke taken uitvoeren. Bijvoorbeeld de Belastingdienst, het UWV, zorgverze keraars of pensioenfondsen. Andere instanties die gebruik kunnen maken van uw persoonsgegevens zijn: 1. advocaten, als ze kunnen aanto nen dat ze de gegevens nodig heb ben voor een gerechtelijke procedure 2. niet-commerciële instellingen, zoals sport- en muziekverenigingen 3. organisaties met een maatschap pelijke functie, bijvoorbeeld op het gebied van ouderenzorg, jeugdwel- zijnswerk of gehandicaptenzorg 4. de Stichting Interkerkelijke Ledenadministratie (SILA), die de ledenadministratie bijhoudt voor kerkgenootschappen Wilt u weten welke instellingen üw gegevens krijgen? Kijk dan op www. wiekrijgtmijngegevens.nl. Geheimhouding aanvragen Wilt u niet dat uw persoonlijke gege vens aan maatschappelijke instellingen worden verstrekt (groepen 2, 3 en 4 hierboven)? Dan kunt u de gemeente schriftelijk verzoeken om uw persoons gegevens geheim te houden. Het aanvraagformulier 'geheimhouding persoonsgegevens' vindt u op www. heiloo.nl en moet per persoon worden ingevuld. De gemeente verstrekt uw gegevens dan alleen nog aan over heidsinstellingen die ze nodig hebben voor het uitvoeren van hun wettelijke taak. Dat kunt u niet tegenhouden. Geen gegevens naar particulieren of commerciële organisaties Uw gegevens worden zonder uw schriftelijke toestemming nooit ver strekt aan: commerciële instellingen particulieren (ook niet voor bijvoor beeld een reünie) Geheimhouding niet altijd mogelijk In sommige gevallen kunnen uw per soonsgegevens niet geheim blijven, ook al heeft u hiervoor een verzoek ingediend. Als overheidsinstellingen of andere instellingen met een publiek rechtelijke taak om uw gegevens vragen, is de gemeente verplicht deze te verstrekken. Het kan ook dat een advocaat bij de gemeente om uw gegevens vraagt, als er een gerech telijke procedure wordt gestart waarbij u betrokken bent. In dat geval mag u eerst uw mening geven, voordat de gemeente uw gegevens verstrekt. Geheimhouding stopzetten U kunt geheimhouding van uw per soonsgegevens ook weer laten ophef fen. Het formulier vindt u op www. heiloo.nl. Geheimhouding bij verhuizing Als u binnen onze gemeente verhuist, blijft de geheimhouding van uw gege vens geldig. Maar ook als u verhuist naar een andere gemeente, dan hoeft u in de nieuwe gemeente niet opnieuw een verzoek tot geheimhouding te doen. De geheimhouding blijft van kracht totdat u een verzoek doet om de geheimhouding op te heffen. Situatie Zevenhuizerlaan De tijdelijke wegversmalling die dins dag 3 december was geplaatst op de Zevenhuizerlaan, en daarna door onbekenden is verwijderd, wordt niet teruggeplaatst. Per 10 januari 2020 zullen verkeersregelaars regelmatig op de Zevenhuizerlaan vrachtverkeer wijzen op de aangewezen omleidings routes. Daarna zet de gemeente zo snel mogelijk in op handhaving. Meer informatie leest u op onze website. www.heiloo.nl HEILOO - Op vrijdag 20 december organiseert de Willibrordschool tussen 12.00 en 13.00 uur een kerstmarkt. De opbrengst van de kerstmarkt gaat naar een goed doel. Het team van Willibrord heeft een goed doel gekozen: Stichting Félice. Het doel van Stichting Félice: ouders die hun kindje verloren hebben, worden ineens geconfron teerd met het organiseren van een afscheid. Iets waar je als ouder nooit over nagedacht zult hebben. Stichting Félice wil hierbij helpen en het mogelijk maken de verdrieti ge dag een beetje mooier te maken. Bloemen, ballonnen, een kistje, een bijdrage voor een urn of een graf. Ouders krijgen kleine presentjes in het eerste jaar, zoals op Moederdag, met kerst en andere momenten waarbij ze hun kindje moeten mis sen. Voor meer informatie over de stichting: www.stichtingfelice.nl. Er is van alles te doen tijdens de kerstmarkt. De kinderen hebben prachtige knutselwerkjes gemaakt. Er is een koek-en-zopietent, een kraam met taart en gebak, een kraam met leuke spullen, een pho- tobooth, eendjes vissen en er is een loterij. Er zijn mooie prijzen te winnen, met dank aan de vele spon sors. Van een uur bowlen, kerst- accessoires, vrijkaartjes voor de schaatsbaan en het zwembad tot aan een fotoshoot t.w.v. 249! De Willibrordschool hoopt u te zien tij dens de markt om gezellig rond te kijken of misschien wel een gokje te wagen tijdens de loterij! De Willibrordschool wil via deze weg ook alle sponsors bedan ken: Monkey Town Alkmaar, Di Fiorentina, Schoonheidsstudio 072, Kapsalon Annemiek, Druppel voor druppel, Albert Heijn Het Hoekstuk, Herberg Jan, Bloemenhuis Monique, Creative Nails Castricum, Primera Het Hoekstuk, Sunny Dreams, Bruna Heiloo, Bowling- en par tycenter Heiloo, The best of me fotografie, Kado&Zo, Miss Bean, Housevitamin, De Theeklipper, Alleman Mode, De Hoornse Vaart, Ijsbaan De Meent, Holle Bolle Boom, Trends Givings, Intertoys Heiloo, Loved By Jin, Banketbakkerij C. van Velzen, Budgetbroodjes, Kits Oonlie, Pottenbakkerij de Stille Bron, Fletcher Events, Effect volley bal, Basketbalvereniging Flashing Heiloo en Karatevereniging Dojo 't Loo. HEILOO - De werkzaamheden aan de spooronderdoorgang aan de Vennewatersweg zijn nog steeds in volle gang. De afge lopen maanden zijn de vloeren gestort en de betonnen wanden afgemaakt. Hiermee staat het 'casco' van de nieuwe spooron derdoorgang. Aan het begin van volgend jaar worden de damwanden weer uit de grond getrokken. Dit betekent dat de stalen constructie, die eer der geplaatst is om het beton nen geraamte te maken, omhoog gehaald wordt. Er wordt dan eerst grond tussen de damwand en de betonnen wand gestort, om een deel van de druk van de damwand af te halen. Vervolgens worden de damwanden eruit getrokken. Planning werkzaamheden De werkzaamheden gaan nog steeds volgens planning. De ver wachting is dan ook dat het trek ken van de damwanden begin vol gend jaar gaat gebeuren. Daarna wordt de fietsbrug over de onder doorgang, in het verlengde van de Groeneweg, gerealiseerd en starten de afbouwwerkzaamheden. Tot en met mei 2020 wordt er gebouwd aan de spooronderdoorgang. Gemotoriseerd verkeer kan in mei 2020 veilig onder het spoor door en een maand later ook de fietsers en voetgangers. Scheidingswand van geopoly- meerbeton Voor de spooronderdoorgang wordt gebruikgemaakt van geopo- lymeerbeton. Dit speciale beton bevat, anders dan 'normaal' beton, geen cement maar een geopolymeer als bindmiddel. Dit bindmiddel is een restproduct van kolenverbran- ding bij energiecentrales. "We zijn een van de eersten in Nederland om deze vorm van beton toe te passen in zo'n groot project, daar zijn we natuurlijk heel trots op. Door geo- polymeerbeton te gebruiken zor gen we voor minder C02-uitstoot," aldus Arthur van Leeuwen, pro jectleider van de gemeente Heiloo. "Het speciale beton is gebruikt in de wand tussen het fietspad en de rijbaan voor auto's," vult Bart van den Heijkant aan, projectleider bij aannemer Mobilis TBI. "Het ove rige werk is van gewoon beton De werkzaamheden gaan nog steeds volgens planning. Foto: Wouter Droge gemaakt." Informatiepunt Spooronderdoorgang Kom je ook langs? Het infor matiepunt voor het project spoor onderdoorgang is maandelijks geopend op de tweede woens dag van de maand van 15.30 tot 17.00 uur. Het informatiepunt vindt u aan de Westerweg 354b - ingang via het bouwterrein aan de Vennewatersweg. (Woensdag 8 januari, woensdag 12 februari, woensdag 11 maait en woensdag 15 april 2020). Online Onze website en de Bibliotheek Wise App zijn 24 uur per dag bereikbaar. U kunt de catalogus raadplegen, uw geleende materialen verlengen, materialen reserveren en uw leengegevens inzien. HEILOO - Bibliotheek Heiloo is gesloten tijdens de feestdagen op 25 en 26 december en 1 januari. Op 24 december en 31 december sluiten wij om 16.00 uur. De overige dagen is de bibliotheek op de reguliere tijden geopend. U bent van harte welkom op onze nieuwjaarsreceptie op donderdag 9 januari, van 19.00 tot 20.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 13