Kerst In Meander lichtjestocht in Ypestein All you need is love-bus in Heiloo... Bijzondere bomen Butterlaan Pascale en Miranda gingen kerststhoppen in Londen -M HEILOO - Buurtbewoners versierden zelf de bomen op de Butterlaan. Het zorgt voor veel sfeer en gezelligheid. Aangeleverde foto HEILOO - Kerstnacht 2002 - De Kerstnachtmis is afgelopen. Twee vrienden en een vriendin doen nog één drankje bij mij thuis, terwijl mijn jonge kinde ren allang in dromenland zijn. Fijn dat de buren wilden oppas sen. Wij genieten van de tulband die Maarten heeft meegenomen en we praten na over de mis, over de liefde en over het leven. Een moment van bezinning en ook direct de blik vooruit. Wat zal het komende jaar ons bren gen? Iedere kerstavond zijn onze (alleenstaande) vrienden en vrien dinnen en onverwachte gasten wel kom bij ons thuis: de tafel is gedekt en er is altijd een extra bord. Alle gasten nemen iets mee voor het diner en wij zorgen voor de drank jes. En gaan wij naar de kerk, dan gaan de kinderen mee. Eenmaal weer thuis branden de kaarsen, schalen komen op tafel en vormen zo een heel divers menu. HEILOO - In 2018 deden Pascale Schutte-Kops en Miranda Zeestraten mee aan het televisieprogramma 'Mijn Kerst is de beste', dat ze glans rijk wonnen. Eind november gingen zij van hun prijzengeld samen naar Londen. "Dat was geweldig!" aldus Pascale. Iedere Kerst In kent zijn eigen thema: vriendschap en vertrou wen, barmhartigheid of vreugde. Iedereen, niemand uitgezonderd, draagt bij aan dit thema. Je vertelt iets uit je persoonlijk leven of je laat een stukje muziek horen. Een gedicht voordragen kan ook, zolang het met het thema verbonden is. Ja, best spannend als je voor het eerst aanschuift aan de Kerst In! Myriarn de Sain Voor Kerst In 2019 is het thema 'Tijd'. Wij kijken uit naar 24 decem ber, naar opnieuw een speciale avond. Met inmiddels dierbare vrienden, vriendinnen en misschien nieuwe gasten gaan wij naar de kerstviering. Weer thuis gaan de kaarsjes aan, er is muziek en wij genieten van ons bijzondere diner. En wat betekent 'Tijd' voor jou? Wij verrassen en ontroeren elkaar door mooie, persoonlijke verhalen. Ontmoeting en verbinding, ieder jaar opnieuw. HEILOO - Op vrijdag 13 december ging menig hart in Heiloo sneller kloppen. Rond het middaguur werd namelijk de AU you need is love-bus gesignaleerd in het stationscentrum in Heiloo. Good old Doctor Love - Robert ten Brink - was natuurlijk ook van de partij. Wilt u weten voor wie de bus naar HeUoo kwam? Kijk dan op dinsdag 24 december, kerstavond, naar de kerstspecial om 20.30 uur op RTL4. Wie weet zien we daar een plaatsgenoot (of -genote) terug. Aangeleverde foto HEILOO - Op woensdag 18 december organiseert basis school Meander voor de tweede keer een spectaculaire lichtjes- tocht door Ypestein. Alle kin deren van basisschool Meander lopen een route met ouders, opa's en oma's door de verlichte straten van Ypestein. Vanaf het schoolplein is een route van bijna 1 kilometer door de wijk uitgezet. De route is sfeervol verlicht door meer dan 800 glazen potjes met een kaarsje. Onderweg worden de lopers verrast door de talenten van groep 8 die een mini- De tafel is mooi gedekt en er is altijd een extra bord bij de optreden opvoeren in kerstsfeer. Kerst In. Aangeleverde foto Aan het einde van de route komen de wandelaars aan bij de levende kerststal. In deze bijzondere kerst- stal spelen kinderen en ouders van i Meander een rol. Het is zeker de moeite waard om hier een kijkje te komen nemen. Terug aangeko men op het schoolplein is er een warme versnapering. Als school De levende kerststal aan de Ypesteinerlaan tijdens de lichtjes- tocht in 2018. Foto: Stephan van Goor en Miranda genoten van Mocht je zelf een kersttrip naar Londen overwegen dan hebben Pascale en Miranda de volgende tip: "Google de leukste en mooiste kerstlocaties in Londen en maak je eigen top 10! Plan niet teveel op één dag en laat je verrassen. Pak een hop on-hop off bus en laatje lekker door de stad rijden voor de bezienswaardigheden. Met de metro is handig maar je ziet niets van de omgeving. Wij vonden de omgeving van Covent Garden het leukst en meest sfeervol. Leuke marktjes, mooie verlichting en gezellige restaurantjes. We hebben ook weer mooie kerstspullen gevonden. Deze hebben we in een aparte koffer heel mee terug naar huis kunnen nemen. Natuurlijk hebben de dames dit jaar zelf ook weer een mooie boom staan. Pascale (links) (rechts) hebben Covent Garden. in de wijk Ypestein vinden we het belangrijk om vanuit de kerstge dachte dit samen met de buurt te doen. Daarom is iedereen die het leuk vindt van harte welkom om een rondje mee te lopen. Om 18.30 uur is de start vanaf het schoolplein van Meander.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 17