Limmen Artistiek Creatief 2020 Disco en buffelen op de ijsbaan inde JLKJL Eensgezind de kerstdagen in All I want for Christmas is... Lingerie! regio 25 Foto: Mike Bink fotografie LIMMEN - In maart 2020 orga niseert Limmen Artistiek Creatief voor de 46ste keer de expositie voor kunstenaars uit Limmen en de verre omgeving. Ook dit jaar zijn we weer op zoek naar kunstenaars die het leuk vin den om hun werk te laten zien, mis schien wel voor de eerste keer, aan de vele bezoekers die deze exposi tie bezoeken. Dit jaar is de expositie gepland in het weekend van 7 en 8 maart 2020. Beide dagen zijn de deuren van de expositie van 11.00 tot 17.00 uur geopend en de toegang voor het publiek is gratis. Voor mensen die artistiek en creatief zijn is dit de uitgelezen mogelijkheid om te expo seren. Het aanmeldingsformulier is vanaf 27 december te downloaden via onze site www.limmencultuur. nl en daar staan ook de foto's van de voorgaande jaren. Tot 19 janu ari 2020 kunt u zich inschrijven. We hopen op veel enthousiaste aanmeldingen! ALKMAAR - De kerstperiode is traditiegetrouw dé peri ode om met het hele gezin de schaatsen onder te binden. Met extra lange openingstijden op de 400-meterbaan en gezellige disco's in de ijshal speelt de Alkmaarse ijsbaan De Meent Bauerfeind hier op in. Roy Lennings, namens Alkmaar Sport locatiemanager bij sportcom plex De Meent Bauerfeind: "Veel mensen hebben tijdens de kerst een paar dagen vrij. Een winterse acti viteit past natuurlijk perfect bij het kerstgevoel." Buffelavonden Voor de kilometervreters orga niseert Alkmaar Sport twee buffelavonden. "Buffelen is een mooie training voor het buitenijs. We schaatsen non-stop een aantal minuten in treintjes met verschillen de snelheden. Elke keer weer een gezellige avond," aldus Lennings. Vrijdag 20 december wordt er 70 minuten geschaatst. Vrijdag 3 janu ari trainen de buffels 5 minuten langer. De start is om 19.15 uur. Deelname aan een buffelavond is gratis, een toegangskaartje voor de ijsbaan is voldoende. Discoschaatsen in de ijshal In de kerstvakantie is er regel matig een dj te vinden in de ijs hal. "Hij laat naast kersthits en de coolste beats natuurlijk ook jouw verzoeknummers uit de speakers knallen." DJ Barrie is aanwezig op de maandag- en vrijdagmiddagen. Zondagmiddag 5 januari sluit De Meent de vakantie af met een laat ste disco. Lennings besluit: "Samen schaatsen en een warme chocomel. Dit maakt een bezoek aan de ijs baan een gezellig dagje uit met het hele gezin." Meer informatie Tweede Kerstdag, oudejaars dag en nieuwjaarsdag is de ijsbaan geopend. Meer informatie over de openingstijden en de disco's in de ijshal is te vinden op www. demeentalkmaar.nl/kerst. Hier kunt u ook gelijk uw toegangskaartje voor de Alkmaarse ijsbaan aan schaffen. Dit voorkomt wachten in de rij bij de kassa. Toegangskaartjes blijven na aanschaf een jaar geldig. Vraag je favoriete liedje aan bij de dj tijdens het discoschaatsen. EGMOND AAN DEN HOEF - Zoals elke eerste zondag van de maand wordt op 5 januari 2020 een IVN-wandeling in de Wimmenummerduinen gehou den. De start is om 11.00 uur bij het informatiebord aan het Nachtegalenpad, aan de noordkant van Egrnond aan den Hoef. We maken een pittige wandeling door het open duin en/of langs de bin- nenduinrand. We kijken naar wat er dit seizoen in de natuur te beleven valt: frisgroene mossen, knoppen aan de bomen, nog wat late padden stoelen, wintervogels misschien. En we genieten van het prachtige duin landschap. De wandeling duurt een dikke 2 uur. Stevig schoeisel wordt aanbevolen. Men dient zelf te zor gen voor een toegangskaart voor het Noord-Hollands Duinreservaat van PWN. Een donatie (richtlijn 2,50) wordt op prijs gesteld. Opgeven vooraf is niet nodig. Voor nadere inlichtingen kunt u mailen naar hanneke@ivnnkl.nl of bellen: 072 - 5337601. Kijk ook eens op de website: www.ivn.nl/nkl Een pittige wandeling door de duinen. Aangeleverde foto EGMOND-BINNEN - Op 21 december is er weer een kerst concert in de Abdij. Het koor New Voice en muziekvereniging Eensgezindheid werken weer eendrachtig samen om even een sfeervol rustpuntje te verzorgen in de altijd drukke dagen voor kerst. Nou ja, rustpuntje.... Rudolf met zijn rode neus komt natuurlijk voor bij stuiven en hij zal heus geen vaart minderen. Het gaat vast weer sneeu wen, de belletjes gaan rinkelen en het koor zal de sterren van de hemel zingen. Uiteraard zal het opleidings orkest, de trots van Eensgezindheid, een eigen programma verzorgen. Al Voor mensen die artistiek en creatief zijn is het de uitgelezen mogelijkheid om te exposeren. Aangeleverde foto met al een middag vol afwisseling, waar het hele dorp bij betrokken is. Dank aan de mensen van de Abdij voor hun gastvrijheid, aan onder nemersvereniging Egmond-Binnen voor hun steun achter de schermen en natuurlijk aan u als publiek. Iedereen is van harte welkom op zaterdagmiddag 21 december 14.30 uur in de Sint Adelbertabdij van Egrnond (kerk open om 14.15 uur).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 21