Professionele kinderopvang in Limmen Internationale kookavonden bij Postaanzee Kerstexpositie Tintoretto en Hobbyfarm Heiloo INGEZONDEN MEDEDELING All I want for Christmas is... Lingerie! Kerstklaverjassen in Akersloot Prentenboekenavond UITKIJKPOST 18 DECEMBER 2019 ALKMAAR - Het blijft toch wel een graag gezien cadeau onder de boom. Wij hebben het dus ook altijd extra druk extra gezellig tijdens de feest maand. De winkel hangt vol met feestelijke lingerie. Deze tijd van het jaar zien we ook weer de jarretelgordel, de body, en het verleidelijke kant. Zoek jij misschien nog een mooi setje voor onder je kerstoutfit? Of zoek je het perfecte cadeau om je liefje te verrassen? Wij helpen je graag en de koffie staat klaar. Graag tot ziens! Isis Bodyfashion, Frederik Hendriklaan 10,1814 JP Alkmaar, 072-5116606. LIMMEN - Eigen Wijs is een kleinschalig kinderdagverblijf met drie groepen. Een baby- groep, een peutergroep en een groep voor kinderen van 0 tot 4 jaar oud. Eigen Wijs is geves tigd in een mooi nieuw pand met een avontuurlijke tuin. De ligging van de knusse vestiging leent zich goed voor uitstapjes in de omgeving, maar ook voor regelmatige bezoekjes aan de ouderen van het nabijgelegen Zorgcentrum De Cameren. Kinderdagverblijf Eigen Wijs bestaat uit ruime groepsruimtes en bijzondere extra's zoals een snoe- zelruimte voor de allerkleinsten en een knutselatelier. Daarnaast biedt de centrale hal volop uitdaging. In de avontuurlijke tuin is er plek voor de allerkleinsten om te voelen, kruipen en beleven. De oudere kin deren kunnen terecht op natuur lijke speelplekken in de tuin, of in de zelf onderhouden moestuin. Appelmoes wordt gemaakt van de eigen appel boom. Gezond buiten slapen kan op verzoek van de ouders in de bijzon dere buitenbedjes. De openingstijden zijn 07.30 - 18.30 uur (extra vroege opvang vanaf 06.30 of 07.00 uur is ook mogelijk). Ook halve dagopvang tot 13.00 uur is mogelijk op woensdag en vrijdag. Meer informatie en aanmelden: www.blosse.nl I EGMOND AAN ZEE - De Internationale kookavonden bij Postaanzee zijn een groot suc ces. Bij de start in juli 2018 organi seerde een enthousiaste groep vrij willigers een zomerkookfeest met een internationaal tintje. Dat bleek een schot in de roos, vele gasten genoten van alle heerlijke gerechten die als buffet werden aangeboden. Nog steeds hebben de avonden een internationaal tintje; elke keer wor den er gerechten uit een bepaald land geserveerd. Als u wilt deelnemen aan de maaltijd dient u zich vooraf aan te melden bij Postaanzee. Tegen beta ling van 6 ontvangt u dan een deelnamebon voor de betreffende avond. Er is plaats voor 50 gas ten. Een hele organisatie, maar de vrijwilligers doen het met plezier. Ze gaan er ook in 2020 mee door maar i.p.v. de eerste donderdag van de maand is het vanaf februari de tweede donderdag geworden. De eerstvolgende avond is donderdag 13 februari; inloop 17.30 uur en start om 18.00 uur. Naast de vaste prijs voor een maaltijd en een drankje blijven de vrijwillige bijdragen daarnaast zeer welkom! Dan kunnen deze avonden nog lang blijven bestaan. Iedereen is AKERSLOOT - Zondag 22 decem ber is de Kerstdrive in Akersloot en dat is tevens de laatste klaver- jasdrive in Café de Vriendschap te Akersloot. Deze gezellige kerst- klaverjasdrive start om 14.00 uur. Men kan zich telefonisch opgeven via 0251 - 312866, per e-mail via info@vriendschapakersloot.nl en via WhatsApp op 06-51387333. In de Vriendschap staat een mooie prijzentafel gereed voor de winnaars. En mocht je met het kaarten geen geluk hebben, dan kan je je geluk bij de superloterij proberen, want daar zijn ook hele mooie prijzen te winnen. Uiteraard staan deze middag veel prijzen in het teken van de komende kerstdagen. Men kan zich telefonisch opgeven via telefoonnummer 0251 - 312866 of via WhatsApp op 06 - 51387333. Er zijn schitterende prijzen te winnen, zoals smoothieappara- tuur, weerstations, pannensets, fruitmanden, paling, besteksets, koffers en levensmiddelen. Eigen Wijs is een kleinschalig kinderdagverblijf met drie groepen. Aangeleverde foto HEILOO - Ter inspiratie voor de Nationale Voorleesdagen houdt Bibliotheek Heiloo op dinsdag 7 januari om 19.00 uur een pren tenboekenavond 0-6 jarigen voor pedagogisch medewerkers, leerkrachten van groep 1/2, gast ouders, voorlezers en overige geïnteresseerden. In één avond ben je weer hele maal bij op het gebied van pren tenboeken. De top tien wordt uitgebreid besproken, en Anouk van de voorleeshoek zorgt voor deskundigheidsbevordering op het gebied van voorlezen en digi tale mogelijkheden. Reserveer snel een gratis kaartje en laatje inspireren! van harte uitgenodigd. Postaanzee vindt u aan de Voorstraat 82a, tegenover het busstation in Egmond aan Zee. De internationale kookavonden zijn een groot succes. Aangeleverde foto K- HEILOO - Ook dit jaar zetten Tintoretto en de Hobbyfarm weer gezamenlijk hun deuren open voor publiek. Hierdoor krijgt u een volledig beeld van het grote aanbod aan activitei ten die in De Sluijsweijdt plaats vinden. Deze expositie is een bron van inspiratie en plezierig om naar te kijken. De schilders en tekenaars van Tintoretto werken met verschil lende technieken en materialen. U kunt als kijker onder het genot van een kopje koffie of thee hun werken bewonderen. Zoals altijd is het niveau verrassend hoog en zijn de onderwerpen heel divers. Een bezoek aan het atelier van Tintoretto is daarom een interes sante en tevens gezellige onderbre king van de feestdagen! Troubadour Hubert Kuijper luistert het geheel muzikaal op. Wie weet kunt u in de gang nog een dansje wagen. In de lokalen van de Hobbyfarm Heiloo presenteren diverse groe pen, zowel kinderen als volwas senen, hun werk van het afgelopen jaar. Zo komen vier groepen kinde ren onder leiding van vrijwilligers elke week bijeen om creatief bezig te zijn. Verder is er een groep cursis ten die hun visie hebben verbeeld in speksteen en schilderijen, maar ook is er een enthousiaste groep beeld houwers die wekelijks samenko men, een keramiekgroep, groepen textiele werkvormen (o.a. wolvilten en patchwork/quilten) en een groep die aan houtbewerking doet. En dan is bij Hobbyfarm ook nog edel smeden mogelijk via Studio Plien/ Smeedschool. Van alle disciplines zijn mooie kunstwerken te bewon deren. U kunt een kijkje nemen op de websites www.tintoretto-heiloo. nl en www.hobbyfarmheiloo.nl De expositie is geopend op 25, 26, 29 december 2019 en op 1 januari 2020, 's middags van 13.00 tot 17.00 uur aan de Sluijsweijdt 9 in Heiloo. i Laat u verrassen door de prachtige kerstexpositie bij Tintoretto en Hobbyfarm. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 25