Help GTH aan een nieuwe trampoline! Clubkampioenschappen TTV Limmen/Heiloo TC Heiloo United sluit het jaar feestelijk af Koppeltoernooi Oosthonk Ik wens u fijne feestdagen en een sportief en gezond 2020. Fietsparkeren Station Heiloo UITKIJKPOST DECEMBER 90,9 B Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 28 december kun nen de darters het jaar afsluiten met het koppeltoernooi in het Oosthonk. Lekkere prijzen en rankingpunten, de altijd gezellige sfeer en ondertussen ook de profs in AllyPally in de gaten houden, dus de avond kan niet stuk. Deelname 5 p.p. Aanvang 20.00 uur; de deur gaat een uiutje eerder open om nog even warm te kunnen gooien. Informatie op www.oosthonk.nl of via 06-33747770. Tot darts! Aan het begin van dit jaar schreef ik al dat ik mijn werk heel leuk vind. Eigenlijk is het alleen maar leuker geworden. Dat komt door de activiteiten die ik organiseer, maar ook door de mensen met wie ik samenwerk. Dat is mijn collega Kim Groen, maar dat zijn bijvoorbeeld ook Maarten en Ester van Jongeren werk Heiloo. Het was een feestje om met zulke gedreven en en thousiaste mensen het Zomer kamp te mogen organiseren en zoveel kinderen een prachtige, sportieve week te bezorgen. In middels zijn we samen bij meer projecten betrokken en hebben we veel contact. Ook Rotary Club Heiloo droeg bij aan het Zomerkamp. Zij or ganiseren belangeloos de PCC Maalwaterrun en ondersteunen met de opbrengsten sportieve activiteiten. Naast het Zomerkamp, is dat bij voorbeeld Sport@School. In dat project komen de sportaanbie- ders langs bij de scholen voor een clinic. De scholen plannen de clinics zelf in met behulp van de bijdrage van de Rotary. De scholen zien het belang van bewegen in. Naast Sport@ School hebben zij hun eigen beweegactiviteiten, zoals de gymlessen. Daarnaast organi seren de buurtsportcoaches kleutersportdagen op bijna alle scholen en werken zij samen met de scholen om kinderen die motorisch achterblijven buiten schooltijd weer op niveau te krij gen en zo het zelfvertrouwen en het plezier in bewegen terug te brengen. Andere partners die ik graag nog wil noemen zijn uiteraard de sportaanbieders, het Sociaal Team, zorgpartners in het soci aal domein, de Sportraad, Stich ting Trefpunt en de Gemeente Heiloo en zo kan ik er nog veel meer opnoemen. Ik kijk er naar uit om in het nieuwe jaar weer met deze partners te mogen werken en nieuwe samenwer kingen op te zetten. Er staat weer veel te gebeuren in 2020, te beginnen met een cursus Valpreventie: Fit&Veilig in Heiloo, die start op dinsdag 7 januari in Dojo 't Loo. Voor meer informatie kunt u mij mailen via b.ploeger@alkmaarsport.nl. GTH is hard aan het sparen voor een nieuwe wedstrijdtrampoline. HEILOO - Sinds enkele jaren is GTH heel actief bij het tram polinespringen. Wij zijn zelfs geplaatst voor het NK in 2020! Trampolinespringen is een sport die sinds enkele jaren populair is geworden. Het is een sport waar alle kinderen aan mee kunnen doen, het is goed voor de motoriek en sti muleert de coördinatie en het reac tievermogen. Om ons goed voor te bereiden op het NK zijn wij hard aan het trainen, maar ook heel hard aan het sparen voor een nieuwe wed strijdtrampoline. Helaas hebben wij nog niet genoeg geld bij elkaar en willen we iedereen vragen om ons te helpen. Een nieuwe trampo line kost 8000 en we hebben nog 2700 nodig! Alle donaties zijn van harte wel kom! Wjj willen laten zien hoeveel talent wij hebben in Heiloo op het komende NK. Donaties zijn welkom op reke ningnummer NL40 INGB 0002 2529 01 t.n.v. Gymnastiek en Turnvereniging Heiloo o.v.v. dona tie wedstrijdtrampoline. Of stuur een mailtje naar info@gth-heiloo.nl Namens GTH alvast hartelijk bedankt! HEILOO - Vrijdag 13 december sloten de senioren het jaar 2019 af met de laatste ronde van de interne vrijdagavondcompetitie. Het werd een lange en gezellige avond met een overvolle kan tine. Zondag was het de beurt aan de jeugd. Ook zij speelden onder toe zicht van ouders, opa's en oma's onderlinge wedstrijdjes. De ochtend werd afgesloten met de traditionele oliebollen. Hiermee is het jaar 2019 afgesloten. Het was voor de vereni ging een bijzonder jaar. In het oog sprong natuurlijk de opening van de padelbanen. Padel is inmiddels niet meer weg te denken uit Heiloo en heeft bijgedragen aan een flinke groei van de vereniging. 2020 zal in het teken staan van de duurzaamheid van de organisatie en van het park. Achter de schermen wordt hard gewerkt aan een aantal ontwikkelingen die zullen bijdra gen aan een gezonde toekomst van de vereniging. Het jaar wordt afge trapt met een nieuwjaarsreceptie op maandag 6 januari. HEILOO - Wethouder Rob Opdam heeft toegezegd de gemeentraad van Heiloo in het voorjaar van 2020 een plan voor het parkeren van fietsen bij het station voor te leggen. Dit plan wordt ontwikkeld in overleg met ProRail, maar loopt al enige tijd. Voor de fietsparkeer- plekken in de stationsomgeving waar de gemeente zelf over gaat, wordt nu overlegd met omwonen den. Het streven is om voor het eind van het jaar met de betrok kenen te hebben gesproken. Bron: BeatFM LIMMEN - Op zaterdag 14 december werd getafeltennist in de sportzaal aan de Hogeweg in Limmen om het clubkampioen schap. Het clubkampioenschap voor de volwassenen is een sportief maar bovenal gezellig toernooi en altijd iets om naar uit te kijken! Natuurlijk zijn er prijzen te verdelen, waaronder twee wisselbokalen voor win naars. Door de afwezigheid van Sanne Briefjes (kampioen van vorig jaar) waren er nu andere kanshebbers. In de eerste ronden werden alle deelnemers ingeloot. Op basis van de resultaten van de voorrondes werd het toernooi opgesplitst in twee categorieën: de A-poule en de B-poule. Hierbij was de A-poule gereserveerd voor de deelnemers die beter uit de voorrondes kwa men, maar ook in de B-poule vielen prijzen te winnen! Na een spannend toernooi gin gen in poule B de tweede en derde plaats respectievelijk naar organi sator Stefan en naar Harry. Grote verrassing was nieuwkomer Bas, hij ging er met de eerste prijs vandoor! De grote kanonnen van de vereni ging kwamen uit in de A-poule. Na een grootse strijd waren er nog vier kanshebbers over: Mark, Mathijs, Stan en jeugdtrainer Arjan. Mark wist in een prachtige wedstrijd Arjan te verslaan met 3-1. De groot ste verrassing van het toernooi, Stan, bereikte de finale na winst op Mathijs. Mathijs en Arjan streden om de derde plaats, die in de handen van Mathijs belandde. In de finale stre den Stan en Mark om het clubkam- V.l.n.r.: Harry, Mathijs, Mark, Bas, Stefan en Stan. Aangeleverde foto pioenschap. Na een bloedstollende finale bleek dat de jarenlange erva ring van Mark toch de overhand in het duel had en hij mag zich vanaf vandaag officieel clubkampioen noemen! Wil je zelf ook proberen of tafel tennis iets voor jou is? Dan zien we je bezoek maar al te graag tege moet op maandag-, dinsdag- of vrij dagavond! Kijk vooral ook op onze website: www.tafeltennislimmen.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 27