Hei oo Oliebollen 7 olie- of krentenbollen Gemeentebelangen Heiloo wenst u fijne feestdagen en een sociaal, groen en duurzaam 2020! Geen ontvangen? Wat ons betreft... Zodat: De PvdA Heiloo bedankt alle aanwezigen voor de bijdragen tijdens de Thema-avond Geluidshinder Schiphol Ko Hemminga, fractievoorzitter PvdA Heiloo Tegen inlevering van deze bon: Voor meer informatie, zie onze website: heiloo.pvda.nl Van dinsdag tot en met zaterdag van 10.30 tot en met 17.00 uur, staan wij voor u klaar bij het WINKELCENTRUM 'T HOEKSTUK OOK VOOR BESTELLINGEN VOOR EVENEMENTEN EN BEDRIJFSFEESTEN! Bel donderdag tot 12.00 uur: 0226 33 10 20 (rodi verspreiding bv) kijk ook op www.uitkijkpost.nl ga naar: www.uitkijkpost.nl/klacht Hier vind u een lijst van adressen waar u de Uitkijkpost kan ophalen De Middenweg... alternatieve weg ...richt de gemeente Heiloo haar pijlen veel meer op welzijn en een gezonde, duurzame leefomgeving voor mens en dier (dus meer aandacht voor zorg, bevorderen van de overstap naar niet-fossiele energie en tegengaan van uitstoot van fijnstof, C02 en stikstof) ...maakt de gemeente Heiloo zo snel mogelijk een inhaalslag op de kaalslag in ons ooit zo mooie groene dorp (dus de 10 voetbalvelden aan gemeentegroen die sinds 2015 zijn omgezet naar gras en de bomenkap weer herstellen met nieuwe aanplant) gaat er definitief een streep door de Afslag A9 omdat deze tot teveel verkeer door de dorpskern leidt en simpelweg te duur is voor Heiloo (de Afslag zou 33 miljoen kosten, maar kost inmiddels al 43 miljoen en wordt nog miljoenen duurder door de 3-5 jaar vertraging van het project) mag De Middenweg in de Boekelermeer zo snel mogelijk open, mits er afdoende maatregelen worden genomen tegen sluipverkeer (omdat deze een snel, goedkoop en milieuvriendelijk alternatief is voor de Afslag A9 richting Boekelermeer) er niet meer bezuinigd hoeft te worden op sport, muziekschool, bibliotheek, de Beun, Trefpunt en andere maatschappelijke organisaties (dus wél compenseren voor 1,5% inflatie, 3,5% loonkostenstijging én de hogere huren die de gemeente voor gebruik van haar panden vraagt) ...de Onroerendezaakbelasting niet met 8,5% hoeft te stijgen (dus het ozb-tarief in 2020 niet baseren op de volledige gemiddelde waardestijging van woningen van 7%, naast nog eens 1,5% inflatie) ...de gemeente Heiloo niet zoveel dure eensgezinswoningen moet bouwen voor de overloop uit Amsterdam om de Afslag A9 te financieren (we het landelijke en groene karakter van Heiloo kunnen behouden en onze cultuurhistorie kunnen bewaren) ...de gemeente Heiloo ook meer (financiële) mogelijkheden heeft om betaalbare woningen voor Heilooërs te bouwen (want het aantal woningzoekende Heilooërs zal komende jaren steeds meer uit alleenstaande jongeren en senioren bestaan, dan uit gezinnen) Meer lezen over wat Gemeentebelangen Heiloo voor u doet? Kijk op www.gemeentebelangenheiloo.nl U kunt op www.gemeentebelangenheiloo.nl/contact inschrijven op onze nieuwsbrief. Wilt u meteen op de hoogte zijn? Volg ons dan via Twitter gemeentebelangenheiloo@gbheiloo en Facebook gemeentebelangen@GemBelangenHeiloo UITKIJKPOST 18 DECEMBER 2019 's GB Mo ■Sevoadt

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 2